prva kura....

Re: prva kura....

Príspevokod užívateľa I_look_back » 12.02.2014

-Hľadal som čo to o tej Syrtex a vidím,že je to čislo len UG spoločnosť vytvorená s cieľom vyvážať produkty, pochádza ževraj Thajska a preto reálne ich dovoz sem je takmer nemožný, na par kusov pre osobnú spotrebu, v ich krajine sa to absolútne neponúka podľa toho čo čekujem, preto je dosť možné, že len web je vytovrený na Thajskej doméne s cieľom propagácie, no skutočnosť je asi iná... v EU alebo v USA nevidím žiadne zmienky o tejto značke. Neber to vôbec ako rýpanie, len som človek, ktorý si overuje veci a doporučovať niečo, čo ešte dokopy nik nemal, s čím nie sú skúsenosti nie je veľmi dobrá vec
-Uvidíme čo ukáže čas, ale dosť pochybujem, že sa to dováža z Azie až sem, keďže táto značka nemá žiadnu popularitu, žiadne reálne obchodné cesty ani nič podobné, len aby to nebola ďalšia europska UG, ktorá sa skrýva za inými info
-Ak zistím iné info, napišem pravdu, fakt neberte to prosím ako rýpanie oks? žiadne hádky ani nič, kľudne si každý môže vyjadriť iný názor či poskytnúť iné info
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa bodyfit » 01.10.2014

Cawte potreboval by som pomoct budem strucny, cvicim uz nejakych 9-10 rokov poctivo mam slusnu hmotu cca 110kg aj silu bench 160kg .....ale chcel by som nieco /prvy krat/ na poriadne vyrysovanie a zachovanie hmoty, s tym ze v minulosti som bol operovany na gynekomastiu /vrodenu nie z AS/ a bol by som strasne nerad keby sa mi to vratilo to je asi najdolezitejsia podmienka a este takym malym plus by bolo keby to boli tabletky.

Co by ste mi odporucili??

Dakujem
bodyfit
Dátum registrácie: 01.11.2013

Príspevokod užívateľa homar » 01.10.2014

no v prvom rade, každý ti poradí, že do čisto tabletovej kúry nechoď, čo sa týka gyna, tak keď máš k tomu genetické predispozície, tak by si mal byť asi dosť opatrný
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní