prva kura....

Re: prva kura....

Príspevokod užívateľa I_look_back » 06.10.2013

Musim po uzivani tribulusu pouzit PCT?
nie
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Jojio » 31.10.2013

Zdravím mám 20 rokov cvičím cca pol roka a potreboval by som poradiť pri zostavení prvéj kúri rozmýšlal som nad methyltestosteronom + omnadren alebo sustanon + stanozol že čo je lepšie alebo poprípade poradte niečo iné. Ďakujem
Jojio
Dátum registrácie: 31.10.2013

Príspevokod užívateľa sjm- » 31.10.2013

20 rokov a pol roka cvicenia? Na kuru zabudni :roll:
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
Užívateľov profilový obrázok
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 01.11.2013

a take latky ..preboha :D ...ešte pocvič aspon dva roky
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa whey » 01.11.2013

čauko nechcem zakladať novú tému tak to napíšem sem .. potreboval by som poradiť mám 18 rokov cca 173 cm váha 75 momentálne idem objem a cvičím 3 roky .. chcem sa tomu venovať súťažne a preto som rozmýšlal nad AAS .. nechcem by plný vody idem mi skor o to vyzerať ako jeff seid, zyzz lazar angelov a pod. nezaliaty pomerne by vyrysovaný .. stravu ovládam to je základ .. rozmýšlam som nad oxandrolom .. možno undestor ale to mi tvrdili že je to zbytočné nemá to skoro žiadny účinok jedine na sex :D ešte keď tak trenbolone alebo nandrolone ? potom ešte keď tak stanozol ale neviem bojím sa trochu toho padania vlasov .. len idem teraz liečiene roaccutanom už som mal raz liečenie a teraz mám 2 lebo ma to už sralo :D tak mal by som skončiť liečenie až v júni ja len tak pre info viem že sa zvykne nasadiť pred a počas kúry ten roaccutan ale neviem či to vadí ak mám liečenie a trvá to viac ako 9 mesiacov .. no takže môj cieľ je sila, kvalitná hmota , nemusím nabrať nieviem koľko lebo popraskaný skončiť nechcem (strie) a hlavne nebyť zaliaty :D a čo sa týka ihiel nemám s tým problém akurát že je to asi finačne náročnejšie nie ? ešte k tomu aké pct a tamoxifen treba ? díky vopred :)
whey
Dátum registrácie: 30.07.2013

Príspevokod užívateľa mimosvk » 01.11.2013

To je síce pekné ale ako vidím chýbajú ti základne vedomosti takže šup šup na susedne forum študovať. Na začiatok nič nepokazíš keď pôjdeš samotný TST
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa bodyfit » 02.11.2013

Dobry den

Precital som celu vasu stranku o AS a musim povedat ze je velmi naucna. Ale napriek tomu by som chcel aby ste sa vyjadrili ku mojej situacii. Mam 25r cvicim uz nejakych 8-10 rokov s beznymi suplementami a myslim ze aj s celkom peknymi vysledkami 184cm/95-105kg len v poslednych cca 2 rokoch nepozorujem nejake zlepsovanie vzdy je to o tom istom cez zimu trochu priberiem zosilniem cez leto vyrysujem a zoslabnem......nakolko by som chcel mozno skusit aj nejaku amatersku sutaz zacal som hladat nieco o AS aby som to este trosku potiahol vyssie......vasa stranka mi padla uplne vhod dozvedel som sa vsetko co potrebujem ale teraz som v takej situacii ze neviem co mam robit lebo momentalne riesim gynekomastiu ktoru mam od puberty a uz mam od endokrinologicky odporucanie na operaciu .......ide o to ze uz ked sa na tu operaciu odhodlam a vypustim zhruba tie dva mesiace cvicenia a nasledne nehovorim ze hnet ale dajme tomu tri mesiace po operacii zacnem s uzivanim AS ci je nejaka moznost ze sa to znovu obnovi ?? lebo to by som uz bol asi v koncoch ......Chcem len vediet ci su nejaky jedninci co boli operovany na gynekomastiu a v pohode uzivaju AS bez jej obnovenia? Este som rozmyslal ze by som skusil AS pred tou operaciou ze ak by sa ta gynekomastia nahodou aj zhorsila tak ci tak to pojde prec ale zase su tu dva otazniky a to ci by som presiel cez predoperacne tesy kde sa robi aj test na testosteron a ci by to vobec malo nejaky vyznam ked by som cca 2 mesiace po operacii nemohol cvicit a predpokladam ze vsetku vybudovanu hmotu stratil......

Chcel by som skusit tabletovy cyklus uvedeny na tejto stranke s tym ze namiesto salbutamolu tam bude asi clenbuterol lebo salbutamol som nikde na predaj nevidel......

http://vsetkooanabolikach.webnode.sk/ne ... h-sypacov/

Ak by sa vam nieco nezdalo kludne opravte chcel by som hlavne nieco pri com je co najmensie riziko obnovy spominanej gynekomastie a celkovo vedlajsich ucinkov aj za cenu mensich vysledkov a vyssich nakladov.........

A este otazka ci je vhodne zaradit len jednu kuru do roka alebo celkovo skusit AS len raz ci je nejaky vysledok udrzatelny alebo by sa to pocas toho roka stratilo........??

Dakujem velmi pekne za kazdu radu
bodyfit
Dátum registrácie: 01.11.2013

Príspevokod užívateľa 1adad1 » 02.11.2013

myslim ze si cital bez porozumenia, lebo hento je uplne nevhodne(ist naraz stan a metan), ak chces nieco zdravsie a bojis sa injekcii(ale velmi drahe) tak si kup undestor a oxan. Ak sa nebojis injekcii tak este mensi dopad na tvoje zdravie bude mat injekcny TST(enan/cyp) a od polky proviron.

PS: urcite neobjednavaj fejky z tej stranky
1adad1
Dátum registrácie: 25.02.2012

Príspevokod užívateľa bodyfit » 03.11.2013

diky no uz som vela precital aj tu na vasom fore a ked idem na to fakt uplne laicky tak je postupnost asi taka ze gynekomastia vznika pri nedostatku testosteronu a prebytku estrogenu - cize potrebujem AS co nearomatizuju na estrogen a nepotlacaju vlastny testosteron ?? mne sem zatial zapada Oxandrolon.....neviem ten testosteron by nepotlacil velmi tvorbu vlastnehoTS??? a co vravite na tu gynekomastiu myslite ze sa mi to vrati keby som zacal s AS?? alebo mam s tou operaciou pockat a skusit nejaku kuru lebo ja ako ze nemam take gyno ako niektory s nadvahou ze mam ovisnute cecky maju uplne super tvar napr v posilke ale niekedy su take naliate......ale vraj je ta zlaza uz dost velka aj ked ju nevidno .......
a este k tym ihlam ....s ihlami problem nemam keby mi to niekto pichol alebo aj ja by som to v pohode nikomu pichol ale predsa je to take ine ked sam sebe......mal som uz po sebe rozne rany /hnusne / a zatial mi niky nebolo zle ..ale predsa ........
bodyfit

Bol by som velmi vdacny keby sa ku mojmu problemu vyjadril aj I_look_back
bodyfit

Príspevokod užívateľa whey » 03.11.2013

a ten TST mám ísť ako orálny či injekčný ? ktorý odporúčate a koľko mg denne ?
whey
Dátum registrácie: 30.07.2013

Príspevokod užívateľa mimosvk » 03.11.2013

určite injekčný, prvú/prvé dve aplikácie 500mg a potom 250mg (tst e/c)
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa I_look_back » 03.11.2013

Bol by som velmi vdacny keby sa ku mojmu problemu vyjadril aj I_look_back
opíš svoj "problém" stručne a vyjadrím sa ti, lebo sa mi nechce tak veľa čítať :mrgreen:
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Zdravim
mam 26r cvicim poctivo cca 9 rokov ale uz dva roky to nevedie nikam 184cm/95-105kg chcel by som nejake AS ale aby to nebolo velmi jednoduche idem o cca 2 mesiace na operaciu gynekomastie uz mam odporucanie aj vsetko potrebne /gynekomastia z puberty/ a neviem ci mam este nejake AS skusat teraz alebo uz len potom ked budem po operacii ide o to aby sa mi gyne nevratilo

otazka znie poznas nejakych borcov co maju vyoperovane gyno a idu AS v pohode??

ako by mala vyzerat prva kura aby sa to neodzrkadlilo na gyno??

strucnejsie veviem sorry ale vopred dakujem ak si najdes chvilku casu

rad by som aj PM alebo mail
bodyfit

Príspevokod užívateľa I_look_back » 04.11.2013

-Už pred operáciou AAS nedávaj, je to zbytočné
-Áno, väčšina ľudí si dá gynekomastiu vyoperovať a potom bezproblémov pokračuje v užívaní AAS
-Potom ked začneš kúru, ak je to fakt prvá, tak potom začni pekne na samotnom injekčnom TST + k tomu pridaj proviron alebo aj AAS namiesto Provironu
I_look_back

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní