prva kura....

prva kura....

Príspevokod užívateľa rumpa80 » 31.07.2012

chlapi poradte mi dobru kuru na zaciatok.32r,176cm,94kg.mam trochu strach z ihli...Methandienone a stanozolol ze je na p... strasna zataz na organizmus.poradte mi please aj PCT.dik :D :D
rumpa80
Dátum registrácie: 23.07.2012
Cash on hand: Locked

Re: prva kura....

Príspevokod užívateľa blade6664 » 01.08.2012

chlapi poradte mi dobru kuru na zaciatok.32r,176cm,94kg.mam trochu strach z ihli...Methandienone a stanozolol ze je na p... strasna zataz na organizmus.poradte mi please aj PCT.dik :D :D
mix +stanozol druha polka 250mg kazdy 6ty den stanozol 30mg kazdy den druhej polke az do pct vyklesat. pocas omega 3 , pct tamox clomid na 3 tyzdne tamox 30/tyzden 20/tyzden 10/tyzden
clomid 100 -100 a ostatne 50mg

vyborna zaciatocnicka kura. samotny testak stoji za ho*no
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa I_look_back » 01.08.2012

-ako môžeš tvrdiť, že samotný tesťak stojí za hovno? vzhľadom na jeho vek je praveže TST ideálnou voľbou a omnoho lepšou aj samotný, ak to porovnáš s 20 ročným človekom.... už len preto, že väčšina hormónov v tele sa približne po 30 prestava produkovať, alebo aby som bol správny, ich hladina v tele postupne klesa, vrátane TST....
-inač sa zostavujú kúry pre 20 ročných, inač pre 25 ročných, inač pre 30 ročných, inač pre 40 a bla bla bla bla... nechcem a ani nikdy nebudem zverejňovať mená či nicky, ale povedal by si niekedy že 44 ročný človek na 250 mg TST raz za 6 dní naberie za 8 týždnov 7 kg a k tomu daval iba proviron? samozrejme prvá kua, a takých prípadov je viac

-inač čo sa týka zostavy kúry, môže byť, tých variantov je až až, tato je jedna z nich
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.08.2012

aj ja si myslim ze testak bude super, supol by som k tomu stanozol do druhej polky, alebo proviron ....vo veku 32r. uz dolieha vek pomaly, budes si citit jk mladik :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Mr.Marcus » 03.08.2012

Zdravím , potreboval by som poradiť
Mám 18 rokov , cvičím od 14-tich mám okolo 105 kíl výška 184 cm , v detstve som mal nadváhu takže trocha tých tukov ostalo , ale už to redukujem. Rád by som vyskúšal nejakú kúru , na buduvanie hmoty . Avšak mám obrovksý problém v 15 tich ma operovali na gynecomastiu mal som na oboch stranách asi 3 cm nález.
A preto by som vás požiadal o radú akú sypku zvoliť , suma do tých 250e , nejaká " zlatá stredná cesta" .
Dakujem
Mr.Marcus
Dátum registrácie: 03.08.2012

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.08.2012

hmm ..tak s testaku urcite propionat, a k tomu by som dal drostanolon a oxandrolon na 6-7 tyzdnov :) to ti gyno nespravy a pekne skvalitnis hmotu
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Mr.Marcus » 03.08.2012

a kebyže Propík + stanazol + metan ?
Mr.Marcus

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 05.08.2012

tak methan by uz problemy vedel narobiť, treba si určit priority a sledovať sa ako na tom budeš, mať po ruke tamox a dufať :D neviem v akom štadiu si mal gyno
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Mr.Marcus » 05.08.2012

nález na oboch stranách ,
Mr.Marcus

Príspevokod užívateľa A25MS » 10.08.2012

Do prvej kúry môžeš skúsiť aj Metan+Undestor, prípadne od polky aj Stanozol. Teraz končím kúru 5-týždňov Metan+Undestor, prírastky 5kg a slušná sila.. Nad PCT stále uvažujem, no Metan som už dobral piramídovo a Undestor ešte týždeň pôjdem... Čo sa týka negatívnzch účinkov tak moje pocity sú také, že táto kombinácia dosť zaťažuje srdce :(
A25MS
Dátum registrácie: 10.08.2012

Príspevokod užívateľa cocacola » 10.08.2012

caute keby som chcel dat neake steroidy ake by ste odporucili 20 r 180 cm 85 kjg
cocacola
Dátum registrácie: 16.07.2012

Príspevokod užívateľa fitnesspower » 10.08.2012

Do prvej kúry môžeš skúsiť aj Metan+Undestor, prípadne od polky aj Stanozol. Teraz končím kúru 5-týždňov Metan+Undestor, prírastky 5kg a slušná sila.. Nad PCT stále uvažujem, no Metan som už dobral piramídovo a Undestor ešte týždeň pôjdem... Čo sa týka negatívnzch účinkov tak moje pocity sú také, že táto kombinácia dosť zaťažuje srdce :(
Jaké jsi jel dávky??
fitnesspower
Dátum registrácie: 14.02.2012

Príspevokod užívateľa A25MS » 11.08.2012

Metan 25mg a Undestor 200mg.. Metan som chcel ísť na 30, ale díler čo mi to zohnal ma zabrzdil, lebo to bol ruský Metan 5mg a vraj je silnejší ako Genesis 10mg.. Ale ktovie... Keby to idem ešte raz, tak idem určite na 30..
A25MS
Dátum registrácie: 10.08.2012

Príspevokod užívateľa Mr.Marcus » 12.08.2012

čo poviete na kúru Tst propík + oxana ? +tamo počas kúry a do pct clomid ,a tamo , a este neviem
Mr.Marcus

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 12.08.2012

pct daj clomid a tamox, a tamox si nechaj po kure ked ta "chytia" naznaky gyna v kure citlivost, zdurenie bradaviek, take ruzove ostanu :D , svrbia a tak ...mozes davat 5mg denne ....ale nedaval by som to nadarmo ...inak kura dobre zvolena
Lyandrol
Moderator

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný