PRVA KURA-PROSIM PORADTE-DAKUJEM

Re: PRVA KURA-PROSIM PORADTE-DAKUJEM

Príspevokod užívateľa Saly333 » 23.06.2012

chcem sa len opytat,tá bolesť ktora nastane po tom ako už máte pichnuty winstr. ako dlho trvá? lebo mňa momentálne ramwno boli už druhy deň asi takou formou že ani kilovu cinku nedvihnem a od cvičenia som odstavený,čím to je? a kde sa picha win?
Saly333
Dátum registrácie: 20.06.2012
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 23.06.2012

zadok stehna ....preto sa neodporuca zaciatocnikom ..su s tym dost problemy ....
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Saly333 » 23.06.2012

ako zmiernit tu bolest v ramene?trva uz druhy den a od cvicenia som uplne odstaveny
Saly333
Dátum registrácie: 20.06.2012

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 23.06.2012

jezis maria winny do ramena :D ....niajko ..skus protizapalove lieka proti bolesti a mozno nejaku mast ibalginovu ..a davaj na buduce radsej do noh zadku ...a videl som na angelovom fore, ze pisal jeden skuseny, ze dava olej + winny dokopy ..natiahnes winny ..nehas odstat v striekacke, vodu vytlacis a natahnes olej ..premiesas a tak bodneš ..mozes skusit
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa I_look_back » 23.06.2012

-ani to by som začiatočníkovi radšej neodporúčal :lol: aby z toho nebol ešte absces
-ako ti radi kolega, davaj to do zadku a sem tam prestriedaj aj stehná, ak reaguješ boelstilo, proste nikdy neaplikuj znovu do miesta, kde ťa to práve bolí alebo je to dosť tvrdé
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Spartakus19 » 08.10.2014

zdravim borci chcem sa spýtať moja prvá kura a chcem dať taketo vitaminy spolu nandrolone decanoate + methandienone chcem čo najlepšiu kvalitu o tomto som čital že to je dost kvalitna vec tie ihly pripadne keby ste mi niečo lepsie doporučili dakujem :)
Spartakus19
Dátum registrácie: 08.10.2014

Príspevokod užívateľa frodonk » 09.10.2014

Pre začiatočníka je nevhodný nandrolón. A ani methan by som nedával ako prve tam daj TST a potom uvažuj čo dalej ale aj samotný ti toho dá dosť nakoľko je to prvá kúra.
Užívateľov profilový obrázok
frodonk
Dátum registrácie: 13.02.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 09.10.2014

kde si to zas čital na szm stranke alebo knihe od igora kopčceka ....daj TST + proviron/turinabol do prvej kury a budeš vysmiaty :)
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Spartakus19 » 09.10.2014

hej čital som to na SZM ako si vedel ? :D Ale aj inde som čital že to je kvalitná vec ja chcem ist hlavne do kvality a nechcem byt zas nejaky zavodneny takže nato je dobrý TST ?
Spartakus19

Príspevokod užívateľa Spartakus19 » 09.10.2014

hej čital som to na SZM ako si vedel ? :D Ale aj inde som čital že to je kvalitná vec ja chcem ist hlavne do kvality a nechcem byt zas nejaky zavodneny takže nato je dobrý TST ?
Akurát čitam o tom že neovladatelna agresivita je to až take zlé ?
Spartakus19

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 09.10.2014

ved nandrolon a methandienon najviac zavodnuju ...preboha ...ludia...hovorime ti dobre, daj samotny testosteron enanthat a k tomu napr. stanozol od druhej polovic cyklu
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Spartakus19 » 10.10.2014

aha no to som nevedel tak vdaka za rady
Spartakus19

Príspevokod užívateľa miro821 » 13.10.2014

Caute poradte mi prosim vas..

Idem kuru tst propik, tst enathate a stanozol tbl..

Idem tak ze prve 4 tyzdne propik 100mg obdeň, do toho raz tyzdenne 250mg enathat aby sa mi rozslapal a potom uz prejdem len na samotny enathate 500mg kazdy 5 den.. Stan idem odzaciatku, 50mg kazdy den..

Ide o to ze kuru mam na 12 tyzdnov, ale posledny mesiac uz stan nepojdem, iba enathate..
Co mi doporucite dat posledny mesiac s tym dlhym tst pred PCT ? Mam ist len samotny tst alebo k tomu este nieco dst ? Stan je blbost ist 12 tyzdnov ?
Ochranu pecene, omegy 3 atd vsetko riesim ..

Dikes
miro821
Dátum registrácie: 13.10.2014

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 14.10.2014

daj to tak, aby si nasadil stanozol od 5teho tyzdna do 12 teho ...a tie prve nedaj nič, alebo tam daj male davky methanu ...a ano stan je blbost ist 12 tyzdnov...tycgh 7 bude akurat :)
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa miro821 » 14.10.2014

daj to tak, aby si nasadil stanozol od 5teho tyzdna do 12 teho ...a tie prve nedaj nič, alebo tam daj male davky methanu ...a ano stan je blbost ist 12 tyzdnov...tycgh 7 bude akurat :)
Servus, no ja uz som v 3 tyzdni akurat cize stan uz ide naplno ;))
A kebyze ten posledny mesiac dam tst enathate a k tomu trenbolon na dlhej baze, kazdych 5 dni, to by slo ?
miro821
Dátum registrácie: 13.10.2014

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní