PRVA KURA-PROSIM PORADTE-DAKUJEM

PRVA KURA-PROSIM PORADTE-DAKUJEM

Príspevokod užívateľa Saly333 » 20.06.2012

Dobry den,chcem sa opytat,po 8 rokoch cvicenia by som mal zaujem skusit aspon jednu kuru v zivote. Ludia vokol mna,ktori s tym maju skusenosti mi radia takuto.

TESTOLIC- testosteron propionate-injekcna forma
WINSTROL DEPOT-injekcna forma
STANOZOL-tabl.
CLENBUTEROL-tabl.
+ PCT

Chcem sa dalej opytat,a poprosit vas o urobenie planu tychto latok.....zacne sa brat testolic ako prvy a stanozol az od niejakeho dna&,alebo sa beriei uz sucasne od kedy si date do tela prvu davku testaku?dakujem vam za odpovede a rady.Pekny vecer.
Saly333
Dátum registrácie: 20.06.2012
Cash on hand: Locked

Re: PRVA KURA-PROSIM PORADTE-DAKUJEM

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.06.2012

bola by to dobra kura, na kvalitnu hmotu a zhodenie tuku ...akurat by som sa vyhol testolicu lebo 90% su faky... a ani pravy winny nezozenies ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa spawner » 21.06.2012

injekcny winstrol vyhod ked mas tabletovy , zozen si nejaky poriadny , a tahaj propik obden(100mg) aspon na 8-9 wk, hod do toho bolde kazdych 7 dni 200mg (staci ked prva kura) a stanozol davaj od zaciatku 40mg a vyklesaj na 6wk(zaklad je zohnat si NIE fake)
Vek:30, BP:170 SQ:180 DL:200
Nothing is impossible
http://madmechanics.eu/
spawner
Dátum registrácie: 21.07.2011
Kontaktovať užívateľa:

to je vela 100mg do prvej kury ..staci 50-75 kazdy den ...a kupil by som 10 ampul winniho to by som daval prvu polku a potom nahradil tabletoviim, 20-30-20-10 ...alebo potom to davat spolu, aj to je dobre :) ale to uz sa odporuca skusenym ...takze asi by som ako povedal kolega siel len 6 tyzdnov propik a tb. stan ...20-30-30-30-20-10 mg

edit: myslel som kazdy druhy den ten propik 50-75mg
Naposledy upravil/-a Lyandrol v 21.06.2012, upravené celkom 1 krát.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Saly333 » 21.06.2012

Dakujem z pomoc,je to z dobrych az velmi dobrych LEKARSKYCH zdrojov.....

Cize testo kazdy druhy den 100........
win tiez kazdy treti den stovku?a stano?
vopred vam dakujem za pomoc....a chcem sa este opytat z PCT produktov mam dat proviron s tamoxyfenom?a to uz od zaciatku kury alebo az po kure?
Saly333

myslim ze winny je 50mg /ml ..tak by som daval kazdy druhy den 50+50 propik a win ...a potom ked ti dojde win tak az do konca kury stan max. 30-40mg ..viac urcite ne ....a asi tazko to mas z vellmi dobrych lekarenskych zdrojov ..to povie kazdy diler ze ma lekaren :D ...chvalne daj aku znacku stanozolu ponuka ..lebo ten nemaju lekarne ...a testolic je lekaren niekde v azii, a to je velmi tazke sem dostat takze vecsi na su fejky ..ale tak skusit mozes ..kazdy sa uci na vlastnych chybach
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Saly333 » 21.06.2012

Ano mas pravdu,nehadam sa,veacsina je fake.......je to spanielsko madrid win.........a ano aj v tomto mas pravdu je to 50 mg.......cize stanozolol tabletky nasadim az po minuti injekcii win a testo??? A mozes mi prosim ta poadit aj s tymi Pct produktami?mam ich uzivat uz pocas kury alebo az po kure?a ake?tamoxyfen a proviron? nemozem sa touto kurov dodzubkat?myslim na zdravi?dakujem
Saly333

Príspevokod užívateľa spawner » 21.06.2012

http://www.skroids.net/" onclick="window.open(this.href);return false; sa regni tu , viac sa dozvies precitas mas tam vsetko rozpisane aj PCT :)
Vek:30, BP:170 SQ:180 DL:200
Nothing is impossible
http://madmechanics.eu/
spawner
Dátum registrácie: 21.07.2011
Kontaktovať užívateľa:

to som chcel napisat ...a este ze pre teba ako prvosypača bude ten winny velmi nevhodny ...ono to ma HL +- 10 hodin ..takze ideal je pichat 2x denne ..pri najhorsom 1x denne napr. rano 30mg winni a vecer 20-30mg stanu tbl
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Saly333 » 22.06.2012

Dakujem za pomoc......chcem sa este opytat ak vas s tzm nezatazujem......je to vhodna kura pre prvosypaca?nedodzubkam sa s nou niejak na zdravi?je to cca niejaka mesacna kura....10 inj winu,10 inj. testaku a stanozolol????PCT mam zaradit uz v kure od zacviatku?alebo staci na konci???

plus doplnkova otazka.....vcera som pichol prvy win a prvy test.....ale miesto kde bol pichnuty win je momentalne bolestive....je to normalne????dakujem
Saly333

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.06.2012

je to normalne ..preto sa neodporuča pre prvosypačov ..a rataj s tym ze MUSIS minimalne 1x denne davat win ..alebo to kombinovat zo stanozolom inak to moc ucinku mat nebude
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Saly333 » 22.06.2012

Takze stanozol mam nasadit uz teraz od zaciatku kury????a ako ho podavat?3 tabletky denne?rano obed vecer??
Saly333

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.06.2012

nie ..napr ...das 25mg winni rano, a vecer 20mg tbl. stanu ..a takto kazdy den ...potom ked sa minie win mozes potahnut na tabletovom do konci ...ale ja by som ostal len pri tabletovom ...ale ked uz mas kupeny
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa blade6664 » 22.06.2012

nejako neviem co tu riesite :D
prvosypacom sa neodporuca kratky ester lebo je dost blbe prvosypacovy davat si kazdy druhy den po dobu 6-8w latku. proste prvosypaci idu do dlhych esterov lebo aplikacia je s dlhsim casovym odstupom. ale ak nemas problem s aplikaciou tak v pohode propik.
aj mas inj winstrol depot pytal som sa na to par ludi ten ma HL 36hodin a inj stany od UG maju 10hodin takze aplikacia inj stanu kazdy den. alebo origo winy kazdy druyhde den ale pochybujem ze ho zozenes skusal som ho vsade zhanat a vsetko fake.
podla mna ti poradily dost blbu kombinaciu latok aj inj stan aj tabletovy ? a to naco ? stale to je ta ista latka a delit inj stan na 30mg ked ma 50mg v ampuli je tiez sprostost.
ak to chces do kvality sprav to tak ze :
propik kazdy druhy den 50-75mg
stanozol tabletkovy alebo injekcny tabletkovy 30-40mg denne inj 50mg kazdy druhy den alebo denne
druha polka drostan.

alebo propik methan prva polka druha polka stan alebo drostan a potom vyklesat a dat pct.
popripade ak neni su dolezite financie daj tam oxan, turinabol.
da sa to zakombinovat a o testolicu pochybujem tiez ze origo, aj ja mam zdroj ale vozit by som ho nevozil naco ked tu je tolko vyrobcov dobrych a je zbytocne drahy ked sa to prerata na dovoz. daj akeho mas vyrobcu stanozolu tabletkoveho
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa I_look_back » 22.06.2012

-10 hodinový half-life injekčného stanu... neviem neviem, tí čo ti to povedali uvažovali síce logicky a to tým, že je to len obyčajný tab.stanozol upravený vo vode aby sa mohol aplikovať, preto majú pocit že má rovnaký half-life ako tab. forma, bohužiaľ tomu tak nie je
-a kombinácia injekčného a talbetového stanozolu je bežnou praxou, len nie u nas.... dôvodov prečo to takto kombinovať je dosť veľa, hlavný dôvod ale je že TABLETOVY a INJEKCNY DHT derivát má trochu rozdielne anabol.účinky z hľadiska pôsobenia, už len ak si zoberieme hladinu SHBG, jedno ju znižuje viac, druhé oveľa menej, tak isto ak škodlivosť na pečen je nižšia a pritom si zostavíš kúru v ktorej využiješ viac stanozolu ako keby si šiel len tabletovú kuru a bla bla bla, proste tých pozitív a vyhod je viac...
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní