Clenbutherol

Re: Clenbutherol

Príspevokod užívateľa trim285 » 09.08.2017

moja dava 80mcg na strope :) ale zacina pri 20mcg a pomalicky zvisuje cca tyzden.... tyzden je vyklepana jak rezen :D a pochvaluje si to :)
Tak to by som sa moc rada stretla s takým clemačom, pretože už mi to občas príde nereálne sa dopracovať k niečomu čo nie je sračka, alebo lentilky :D :/
Clem som 1x skúšala 2 roky s5 a vtedy top výsledok, odvtedy pri ďalších 2 pokusoch som ostala len sklamaná... Salbu som skúsila raz, ale detto 0bodov... badluck :X
Neviem ja stale berem AP a super mal som ho viac krat a slape pekne aj toto leto som nanom fical a super spokojnost :) brucho bolo vysekane :D
Užívateľov profilový obrázok
trim285
Dátum registrácie: 16.07.2017
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.08.2017

U mna clen Balkan, Alpha tiez vzdy OK... salba od DMX, Magnusu
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

salbu som este nema ... ale chcem zobrat od magnusu tak dufam ze budem spokojny ked odporucas :)
trim285

Príspevokod užívateľa mallallajka » 09.08.2017

Chalani, tak to asi len ja som mala šťastie na lentilky. Pamätám sa, že keď som šla 1x clem čo bol asi aj jediný čo šľapal :D som šla vtedy vlny- sachre boli nízko, tak 50 som vtedy mala strop.. No a na to asi po 8-9 dňoch som sa cítila celkom k.o a navýšila som vtedy na slušných 120cca... tak to bol masaker, všetko naraz, nával, triaška, som prvotne myslela že na mňa niečo lezie alebo čo... Lebo dovtedy len trochu triaška a je pravda že aj menšia agresia :D asi na všetko :D ... Ale aj bez toho aby som mala ostatné symptomi tak bola funkčná..
mallallajka
Dátum registrácie: 09.08.2017

Na davke moc nezalezi podla mna aj pri 40mcg spalujes tuk... Ide aj oto ako si citlivy na davku niekto sa moze mat vedlajsie ucinky pri 20mcg a niekto pohode da aj 200mcg.... staci rozdelit davky na celi den tym padom budu mensie vedlajsie ucinky.... ano najdu sa aj taky ktory si daju pred treningom aj 120mcg (davku co ma na celi den) a potom je vyklepany jak rezen srdce mu ide vyskocit nema to zmysel ...spaluje to tak ci tak racej rozdelit davky :)
trim285

Príspevokod užívateľa mallallajka » 09.08.2017

Na davke moc nezalezi podla mna aj pri 40mcg spalujes tuk... Ide aj oto ako si citlivy na davku niekto sa moze mat vedlajsie ucinky pri 20mcg a niekto pohode da aj 200mcg.... staci rozdelit davky na celi den tym padom budu mensie vedlajsie ucinky.... ano najdu sa aj taky ktory si daju pred treningom aj 120mcg (davku co ma na celi den) a potom je vyklepany jak rezen srdce mu ide vyskocit nema to zmysel ...spaluje to tak ci tak racej rozdelit davky :)
No, presne ja som mala max 120mcg na celý deň... 3x po 40mcg ...
Ale to bol fake, nič z toho.. no tá čo šľapala som šla 3x po 20mcg a topka..
mallallajka
Dátum registrácie: 09.08.2017

Príspevokod užívateľa Chaskar » 09.08.2017

No, presne ja som mala max 120mcg na celý deň... 3x po 40mcg ...
Ale to bol fake, nič z toho.. no tá čo šľapala som šla 3x po 20mcg a topka..
skus:Balkan pharma,Pharmacom alebo Alpha pharma,fuj hnus nikdy vice....
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa atejdak » 19.08.2017

Měl někdo Meltos od Pharmy?
atejdak
Dátum registrácie: 25.03.2016
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 19.08.2017

:cage2:
Měl někdo Meltos od Pharmy?
myslis pcom?ssmozrejme,skoro kazdy je funkcny az az ako vsetko od nich.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa wild1 » 23.08.2017

Ma, niekto clenbuterol na predaj?
wild1
Dátum registrácie: 23.08.2017

Príspevokod užívateľa silný » 23.08.2017

teta v lekárni napriklad
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa Bonnno2 » 01.09.2017

Prosím co si myslíte o braní clenu při (zatím neléčené) hypertyreóze, může to být nebezpečné (víc než normálně)? Bavím se o dávce do 80 denně. Děkuji!
Bonnno2
Dátum registrácie: 01.09.2017

Príspevokod užívateľa Demon » 01.09.2017

Zdravím,

Co si myslíte o kombinaci Salbutamol a Oxandrolone ? Jaký máte názor ? Je to v pohodě pro pečeň a srdce ? Dále jaké dávkování salbutamolu a Oxandrolonu a jak dávku rozdělíte do dne ? Salbutamol každé 4h a oxandrolone každých 6-8h ?
Demon
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 01.09.2017

do diety/mostu, dobra volba, samozrejme + TST aspon v cruise dávke k tomu... pre pečeň uplne light... salbutamol 12-20mg, oxan 70mg+ ... salbu kazde 4h, väčšia dávka môže byť pred TG, oxan 2x daily stačí...
silný

Príspevokod užívateľa Demon » 01.09.2017

do diety/mostu, dobra volba, samozrejme + TST aspon v cruise dávke k tomu... pre pečeň uplne light... salbutamol 12-20mg, oxan 70mg+ ... salbu kazde 4h, väčšia dávka môže byť pred TG, oxan 2x daily stačí...
Na začátku pojedu pyramidu 2mg pak 4mg atd ..... a to stejné u oxandrolonu 5mg, 10mg atd ....... . Moje otázka zní že na začátku pojedu oboje jenom jednou denně než postupně najedu na ty dávky které píšeš vadí to něčemu ?
Demon
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný