Clenbutherol

clenbuterol hydrochloride

Príspevokod užívateľa tamiky » 06.12.2011

Caute, som zena mam 25 rokov, 169cm, 51kg..Cvicim pravidelne 3 az 4 krat tyzdenne, kardio vobec nie..cvicim s trenerom lebo cvicim zatial len pol roka a nechcem si ublizit..
Som chuda potrebujem len vysekat ruky a brusko uz mam ako tak vyrysovane, ale nohy mi robia problem.
Nasadila som clenbutherol teraz som akurat v druhej faze, stravu som nijak neupravovala lebo ja sa stale stravujem zdravo jem prevazne bielkoviny vsetko na vode, zeleninu, ovocie minimum sacharidov a tukov..
(takto sa stravujem dlhodobo aj ked som necvicila vzdy som takto jedla)
Kym som clenbutherol nasadila precilala som si velmi vela for a v posilke si urobila vlastny prieskum a kazdy mi povedal to iste (triaska, bolest hlavy, mierne zvysena aktivina atd.)
Ja ale nic necitim nemam krce ani triasku hlava ma asi este nikdy v zivote nebolela a dokonca aj napriek tomu, ze to ma byt "pozierac tukov" som pribrala kilo.. to kilo ma netrapi ide o to, ze ci mi viete poradit ci to ma vobec pre mna vyznam nieco take konzumovat ked to ma na mna nulovy efekt (aspon z mojho pohladu) alebo ci je to normalny priebeh a nejaka zmena sa ukaze az po case..(teraz mi prave konci druhy tyzden)
uz sa v tom trocha stracam tak dakujem za ochotu.
tamiky
Dátum registrácie: 06.12.2011
Cash on hand: Locked

Re: clenbuterol hydrochloride

Príspevokod užívateľa HoWL » 06.12.2011

Ahoj prosim ta napis davkovanie akym stylom ho uzivas... Dalej aky clenbac mas? To ze vedlajsie ucinky nemas nemusi byt problem ale triasku by si mala mat.
HoWL
Dátum registrácie: 08.11.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 06.12.2011

To či maš dobru clenbu musiš citiť hned ....nie o dva tyzdne ...odskušane na sebe ....podla mna maš proste fejkvý klenbač ...lebo na zenu to musi šlapať.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa janciny » 06.12.2011

Ak sa ti po prvej tabletke netrasu ruky, tak je to s najvyssou pravdepodobnostou fake..
Som s5!
Konečne :)
Užívateľov profilový obrázok
janciny
Moderator
Dátum registrácie: 15.02.2011
Poďakoval: 34 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa HoWL » 06.12.2011

Nj presne tak to bude proste fake. nevidel som este clenbac co som sa netriasol:D...
HoWL
Dátum registrácie: 08.11.2011

Clenbutherol

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 12.12.2011

Chcel by som sa spýtať na účinné dávkovanie clenbutherol+kofein...našiel som nejaké spôsoby ale aký máte odskúšaný alebo aký je najlepší ?...chcem už konečne brucho zhodiť a ani za boha už 3 mesiace 7kg iba dole som pošiel...
„Akonáhle zacnete byt sami so sebou spokojní, ste v prdeli.“
(K. Hammet & J. Hetfield)
tomy6994
Dátum registrácie: 05.05.2010

Re: Clenbutherol

Príspevokod užívateľa Koláč » 13.12.2011

Tak asi robis nieco zle.... Navyse to vobec nieje až také zle, ak mas udrzovat svalovu hmotu a chudnut kvalitne, tak je to akurat. Nevzdavaj to, clenbu to tiez neschudne za teba :)
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 13.12.2011

Pyramída od 20-40 mcg po 100-120 na konci prveho tyzdna sa snaž už byt na vrchole a takto to drž spolu 25dni +- potom straca ucinnost. Kofein stačí pred treningom/kardiom 200mg (podla potreby a telesnej vahy viac)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 18.12.2011

to dávkovanie clenbu skúsim a Kofeín ja dávam 400mg pred tréningom....a s hmotou som nešiel vôbec dole...iba proste schudol som z pásu a z nôh...ďakujem za odpovede :)
tomy6994

Príspevokod užívateľa janciny » 18.12.2011

tomy6994 - mozes pozriet aj tuto temu z archivu : http://www.posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=24&t=2258" onclick="window.open(this.href);return false;
Som s5!
Konečne :)
janciny
Moderator
Dátum registrácie: 15.02.2011
Poďakoval: 34 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 02.01.2012

čo mám zvoliť na ochranu svalov pri diéte ? a pri clenbe ?...amina+protein+strava stačí ?
tomy6994

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.01.2012

Stacia amina a protak, ja som daval rano a v okoli treningu amina a protak a nesiel som dole zo svalov, z ruk +- 1,5cm ale tam aj bolo dost tuku takze pohoda.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 02.01.2012

ok, diky :)
tomy6994

Príspevokod užívateľa stevo2689 » 07.02.2012

ahojte, chcem sa spytat, ci by malo zmysel brat clenbu s nejakym spalovacom. Chcem ist od buduceho tyzdna vlny, mam uz vsetko vyriesene( stravu, trening, suplementaciu), len ma to celkom laka to vyskusat, na nete som cital, ze vraj to stiepi aj bielkoviny, cize by som mal mat aj okolo 4 gr. na kilo...
stevo2689
Dátum registrácie: 05.12.2011

Príspevokod užívateľa I_look_back » 08.02.2012

ak dohodíš k tomu spaľovač, bude to také malé plus pre teba... a to štiepenie bielkovín si ako myslel?
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní