gynekomastie

Re: gynekomastie

Príspevokod užívateľa Love » 07.09.2013

pisali sme ti o tamoxe nie o TST :wink:
Užívateľov profilový obrázok
Love
Dátum registrácie: 14.06.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Yzerman » 09.09.2013

ta koza ti rastie kvoli aromatizacii toho co beries na zensky pohlavny hormon- na estrogen.

Tamoxifen estrogen blokuje, tak proste si ho kup, hned davaj a uvidis ze to bude lepsie.

Skoda filozofovat comu si veril a comu nie, zer zazracny T a je to. A co najskor!
(a nabuduce si fakt pozistuj viac info, kym pojdes do niecoho tak zasahujuceho do zdravia ako AS)
Yzerman
Dátum registrácie: 04.03.2011

Príspevokod užívateľa ebo » 14.09.2013

pani co je vhodne zacat uzivat ked a je dostat u nas proti gyneko najma pocas kury?
zistil som, ze som nejako viac precitlively na nabeh gynek., uzival som tamox, ale nedokazem sa spoliehat na nejaky tamox o ktorom na nasom "trhu" dostat
preto som chcel skusit aj nejake ine mozne produkty co mi mozu pomoct a ktore su dostat

momentalne som po kure, koncom kury to uz bolo zuzo, naozaj som to nejako preletel a na pravej bradavke som si citil dost velku "gulicku", nastastie som uz koncil a mam taky pocit, ze vzdy ked som v pct tak sa mi to ukludni a dokonca redukuje jej velkost, co ma teda zatial tesi, ale chcem sa tomu branit co najviac ako sa da, co ma isto chapete :)
pytam sa aj preto, pretoze na angl. forach sice su temy o gynekomastii a ako sa jej branit, ale mnoho produktov co popisuju mi pride uplne neznamych u nas
dakujem
ebo
Dátum registrácie: 29.01.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 15.09.2013

-hm... viac študuj a nespoliehaj sa na blbosti, tamoxifen sa užíva v boji proti gynekomasti v kulturistike už viac ako 30 rokov a úspešne, tak neviem čo viac chceš
-zisti si prv čo sú inhibítory aromatázy (anastrozol, exemestán, letrozol), či sú antiestrogény (tamoxifen, klomid) alebo aj inhibítory prolaktínu (kabergolin), čo je vlastne všetko dostupné aj u nas na SR a všetko sa to používa aj v boji proti gynekomstii, ibaže treba vedieť aj rozoznávať čo je gynekomastia a čo je jej príčinou
-lebo môžeš ty používať koľko chceš tamoxifenu ak užívaš nandrolón :roll: ktorý aromatizuje tak na úrovni 20-tich % oproti TST, tam potrebuješ inhibítor prolaktínu
-alebo tiež ak užívaš Oxymetholón, tak môžeš dávať anastrozolu koľko chceš, on sa priamo viaže na estrogénne receptory a tie potrebuješ obsadiť aby sa tam nedostal, anastrozol bude zabíjať estrogény, no nie oxymetholón atd atd
-a to že maš hrčku pod bradavkou je NORMALNE, ak berieš AAS čuduješ sa, že ti rastú svaly? NIE, tak sa nečuduj, že ti rastie aj žľaza, rovnako tiež reaguje na užívanie AAS, ale to neznamená že je to gyno... proste to treba vedieť rozonávať všetko, je "xy" informácii, ktoré potrebuješ vedieť na to, aby si pochopil viac vecí a potom sa budeš iba usmievať, že stačí ti 5 mg tamoxu a si pán a podobne
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa ebo » 15.09.2013

Akurat teraz som nieco cital o nandrolone deca co zvazujem do novej kury a ten prolaktin tam bol dost zdorazneny, cize tamox a kabergolin a bude to allright :)

Tak gynekomastia je aj viditelna, ja ju uz po case na sebe jemne vidim, takze nieco zacalo, ale momentalne mimo kury sa to nastastie zredukovalo a najma uz vobec nie su citlive

Inak co sa tyka tamoxu, povedzme ze ho uzivam celu kuru proti gnekomastii 10mg de, vzhladomna to ze kura bude dlha, bude ho dobre zaradit aj do pct? A co toxicita pri takom dlhom davkovani?
ebo

Príspevokod užívateľa I_look_back » 15.09.2013

na tamoxifen ti odpoviem takto, používa sa na liečbu rakoviny prsníkov u žien a to nasledovne

1.rok = 10 mg
2.rok = 20 mg
3.rok = 30 mg
4.rok = 40 mg
5.rok = 40 mg alebo sa prejde na IA

VKUSE a NONSTOP, jeho účinok sa nestraca ani pri dlhodobom užívaní a ak ho môžu užívať ženy, ktoré sú citlivé na lieky niekoľko krát viac ako muži, prečo by si ho ty nemohol užívať v dávke 10 mg denne a potom ešte aj v PCT, kde dávky navyšiš....
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa ebo » 16.09.2013

Parada toto som potreboval precitat, takze este zozeniem dalsi flavobion a pojdem uz konecne aj na testy
ebo

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.09.2013

môže sa namiesto kabergolinu pouzivať aj parlodel ??? v popise maju oba potlacanie prolaktinu ...akurat parlodel ma učinnu latku bromokryptín ...a ide hlavne o to, ze je 3x lacnejsi ako kabergolin ..resp. cabest z lekarne.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa I_look_back » 17.09.2013

áno, väčšina ľudí to tak aj robí
I_look_back

a aku davku parlodelu davat ? tablety su po 2,5mg ...dostal som radu ze polku tabletky kazdy druhy den na prevenciu k nandrum to stačí ? nie nejake velke davky 300-400mg deky tyzdenne ...a k tomu 5mg tamoxu pocas celej kury tiez.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa I_look_back » 17.09.2013

ved vieš kde najdeš odpoveď, tam to je všetko rozpísané
I_look_back

praveze som o tej latke hladal na skroidoch a nenašiel som ..idem pozret znova
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa KuboP » 06.03.2014

ak beriem testak cypiolic raz za 7 dni prva davka 2 mil + 30mg methandienone
potom dalšie davky už len po 1 mil ale methandienone za po tyždni zvyši na 40mg mam sa čoho bať?

ide oto, že mam exemestan aj tamoxifen no ,,naordinovane,, to mam až v pct... ak je potrebne hodim tu cely rozpis kury pretože dosť som čital a bojim sa tej gynekomastie teraz jak tlk stojim dosť času red zrkaldom a hladam chyby... som v prvom tyždni a mam pocit že bradavky sa mi zvyčšili myslim že dokonca prava viac ako lava a su citlivejšie,,, bolesti nepocitujem no bojim sa že mam nabeh,,,
je to moja prva kura a pri jej skladani som si uričil, že neisu podstatne peniaze ale bezpečnosť preto by som poprosil o radu či je možne že mam nato nabeh a či mam niečo uživať už aj počas kury aby som gyno nedostal... pred kurou asi taky mesiac som užival testosterol a biosterol neviem či to stym neičo može mať ale napišem pre istoto

dakujem
KuboP
Dátum registrácie: 06.03.2014

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.10.2017

V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 43 krát

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní