HST

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 29.12.2010

Najlepšie vyskúšať, to je jasné. Alebo aspoň približne, každopádne sa radšej podhodnoť, napr. ja si vždy prvý týždeň dávam taký zahrievací (napr. bench idem série so 40 kg namiesto 55) a som spokojný :).
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Hustochleb » 03.01.2011

Ahojte chcel by som sa opytat co znamena incline BP, zdvihy s jednoručkami su myslene akoze s vytacanim ruk alebo ako? :D a este ci by som si hrazdu nemohol zamenit za pritahy kladky za hlavu kedze na hrazde sa vytiahnem tak mozno raz..
Hustochleb
Dátum registrácie: 03.01.2011

Príspevokod užívateľa Focky » 03.01.2011

tlaky VC na sikmej hore

hrazdu ti nic nenahradi mozes zatial cvicit nieco ine ale treba to stale skusat a postupne sa zdvihat viac a viac
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Užívateľov profilový obrázok
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa Hustochleb » 03.01.2011

tlaky VC na sikmej hore

hrazdu ti nic nenahradi mozes zatial cvicit nieco ine ale treba to stale skusat a postupne sa zdvihat viac a viac
aha no tu nastava mensi problem a to ten ze chodim do skolskej posilky kde su jendorucky , velke cinky, hrazda,pec deck, 1 kladka , lavicky na bench ale sikma lavicka tam neni, jedine ze by som nejak vyuzil taku tu sikmu lavicku co sa pouziva na brusaky (zeby som sedel na dlazke s nohami opretymi o stenu a chrbat mal oprety o naklonenu rovinu) a to neviem ci by bolo adekvatne alebo ho popripade zmenit za nieco ine? ako pull over alebo bench press?
Hustochleb

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 04.01.2011

Lepšie ako nič. Ja riešim šikmý bench tak, že sa opriem medzi 2 postele. Funguje to.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa .:.:. » 04.01.2011

tiež som to kedysi riešil s tou lavičkou na brušáky, ale bez stojana ti robi priblem dostať tam viac ako 40 kg, vrchné prisa sa dajú trenovať aj pec deckom, ak si to chytíš správne, ale neni to adekvátna náhrada za incline bench. k tej hrazde -http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=290 ja som to ešte neskušal, ale mohlo by to šlapať
capone20793 : ja ked beham tak mam dost napumpovany hrudnik, vazne....podla mna je to dobre
.:.:.
Dátum registrácie: 08.11.2010

Príspevokod užívateľa Hustochleb » 04.01.2011

tiež som to kedysi riešil s tou lavičkou na brušáky, ale bez stojana ti robi priblem dostať tam viac ako 40 kg, vrchné prisa sa dajú trenovať aj pec deckom, ak si to chytíš správne, ale neni to adekvátna náhrada za incline bench. k tej hrazde -http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=290 ja som to ešte neskušal, ale mohlo by to šlapať
no tak jedine zeby som robil s jednoruckami na tej lavicke kedze bez toho stojana to pojdem na pajcu.
Hustochleb

Príspevokod užívateľa Warlander » 24.01.2011

Ahojte chcel by som sa spytat, ze ci teda pri tom HST zvysujete pri kazdom treningu vahu o niake tie kg az sa dostanete k maximalke s 15 opakovaniami, alebo moze byt vaha viac menej stale konstanta tak aby som vzdy zvladol 2x15 opakovani a vahu zvysim az ked klesnu opakovania na 10 a 5...? Dakujem za info.
Warlander
Dátum registrácie: 17.04.2008

Príspevokod užívateľa Dantesss » 26.01.2011

No vsak toto je podstata HST, ze zvysujes zataz, az sa dostanes k maximalkam pre 15, 10 a 5 op.
Dantesss
Dátum registrácie: 13.08.2009

Príspevokod užívateľa MArks » 27.01.2011

Fúúúú dosť dlhý :) ale celkom fajn
MArks
Dátum registrácie: 14.12.2010

Príspevokod užívateľa MolleN » 28.01.2011

Chcem sa opytat k rozpisu na prvej strane ako volit cviky ktore tam niesu pomenovane doslovne ci je to jedno co tam dam. Myslim napriklad ci s VC ci s JC ci v sede alebo stoji (military press) alebo tricepsove extenzie ci je jedno ake a tak
"Ked vstupite do posilovne, sustredte sa len na maximalny vykon. Akonahle vsakt mate trening za sebou, zabudnite na cvicenie a radujte za zo zivota."
MolleN
Dátum registrácie: 12.02.2010

Príspevokod užívateľa Dantesss » 29.01.2011

No tak mrtvy tah so sirokym uchopom asi nebudes robit s jednoruckami :D
Dantesss

Príspevokod užívateľa MolleN » 29.01.2011

No tak mrtvy tah so sirokym uchopom asi nebudes robit s jednoruckami :D
z mojho prispevku ... ktore tam niesu pomenovane doslovne
:x
"Ked vstupite do posilovne, sustredte sa len na maximalny vykon. Akonahle vsakt mate trening za sebou, zabudnite na cvicenie a radujte za zo zivota."
MolleN

Príspevokod užívateľa Dantesss » 29.01.2011

Vyber si ty co bude tebe lepsie vyhovovat, ci s JC alebo s VC. Ja som si cviky zvolil podla seba, podstatne je aby si dodrzal princip HST.
Dantesss

Príspevokod užívateľa MolleN » 14.02.2011

Chcem sa opytat v tyzdni 3-4 piatok na prvej strane nieje ziadny triceps ma to tak byt ?
MolleN

Návrat na "Archiv - Trening a cviky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní