zranene rameno

Príspevokod užívateľa bestial » 23.10.2010

, nebudem mat s tym problemy uz nastalo?
asi hej :?
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

https://www.facebook.com/jan.michalov.trener
https://www.instagram.com/bestial_fitness/
Užívateľov profilový obrázok
bestial
Veteran
Dátum registrácie: 04.11.2006
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa tyler » 23.10.2010

, nebudem mat s tym problemy uz nastalo?
asi hej :?
toho som sa kusek obaval, ved buduci tyzden idem k doktorovi ale neviem asi skor k sportovemu by som mal ist ze? lebo pocitam ze obvodna by ma poslala k "odbornikovi" ktory by mi odporucil fastum gel.
príjemné slová nebývajú pravdivé a pravdivé slová nebývajú príjemné....
tyler
Dátum registrácie: 30.01.2009

Príspevokod užívateľa sjm- » 23.10.2010

Ja som šiel obcodnému, ten ma poslal nejakému športovému, ten odomňa vyzdieral peniaze a nič nezistil buzer*nt. Tak som dopadol tak, že som si po známosti vybavil jednoho doktora čo sa zaoberá takýmito vecmi a odneho som doslova vyprosíkal magnetickú rezonanciu, tá našla niečo, a musím to ešte zaniesť tomu doktorovi....

Obvodnému ani nechoď, strata času..
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa tyler » 23.10.2010

tak z mojich dani platim tych debilov a oni ma ani nevysetria poriadne? :o
k veci. fakt neviem teda ked som hraval futbal chodili sme k jadnemu sprtovemu doktorovi 2 razy za rok, asi sa tam zbehnem opytat ci by ma nevysetril, popipade niaku tu rezonaciu alebo co.
tyler

Príspevokod užívateľa lipkofil » 24.10.2010

pripadne si si vypytaj odporucenie od obvodnej na ortopediu
lipkofil
Dátum registrácie: 02.07.2008
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 24.10.2010

chalani, moje bolesti stale pokracuju ..od stredy je to takmer take iste, o nieco to povolilo, asi som bol moc optimista :( :( ...davam si na to ibalgin krem a na noc nejake voltaren naplasti, nahrievam UV lampu ...ach
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa tyler » 24.10.2010

pripadne si si vypytaj odporucenie od obvodnej na ortopediu
filip co myslis ze mi taky ortoped povie? maximalne mi predpise fastum si myslim.
tyler

Príspevokod užívateľa Pato92 » 25.10.2010

ortopéd ťa pravdepodobne pošle na rehabilitácie (elektroliečbu) ak nieje blbý
Pato92
Dátum registrácie: 24.08.2009

Príspevokod užívateľa TIBI » 28.10.2010

Chlapi vedeli by ste mi poradit-pukaju mi ramena ked si ich celkom zdvihnem ale nebolia ma len tam stale počut jedno puknutie. Mali ste s tym nejake skusenosti???dufam že to nieje nič važne :oops:
Ak Chceš Niečo Dosiahnuť tak Musíš Proste Makať
TIBI
Dátum registrácie: 03.08.2010

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 28.10.2010

mne tak prave rameno puka... treba viac napnut a bude menej pukať... napr. pri tlakoch s jč je to už bolesť pichľavá... pre mňa nevhodný cvik na ramená... ale zas multipress je pre mn akoby stvoreny na ramena :) pomeň cviky.. a doma krúž rukami a ked mas 2kg jč tak aj s nimi mozes... ja to tak furt robim pred telkou,hocijak kruzim a je dobre
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa TIBI » 28.10.2010

Diki skusim :wink:
Ak Chceš Niečo Dosiahnuť tak Musíš Proste Makať
TIBI
Dátum registrácie: 03.08.2010

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 30.10.2010

ach tie debilne ramena, uz som absolvoval 2x komplet elektroliecbu, vzdy trochu pomohli, ale vyliecit uplne? to ani zdaleka... niektore dobre dni ich pri pohybe takmer necitim, ale vacsinou tam uz je trochu bolest v urcitych polohach, proste ked si s nimi clovek raz cosi rozrobi, uz to asi nikdy nebude uplne OK

v poslednej dobe robim na ne poriadnu rozvicku, zahriatie pred kazdym treningom, trosku mi to pomaha...

riadim sa tymto videom : http://www.youtube.com/watch?v=oI_MzRbZ ... r_embedded
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

bolest, rameno, kliky

Príspevokod užívateľa deod » 14.02.2011

Otazka.
Da sa to nejako urychlit aby bolesti prestali alebo inak ?
Ake ine cviky by boli dobre pre lepsu vydrz tochto cviku ?
Ci je to bolest od klba alebo svalu ? Pripadne mi opiste aky je rozdiel pri jednom a druhom.

Prosim o radu.
Nie dlho asi 2 tyzdne som zacal cvicit kliky ale nie tieto klasicke ale trochu inac a to tak ze mam vysie zadok a ruky k noham su blizie na zemi.
Da sa to aj tak ze sa rukami oprem o nieco napr. lavicku vo vacsej vyske ako su ruky a klikujem.
Samozrejme dlane mam stocene smerom dovnutra v oboch pripadoch a trocha blizsie k sebe.
Neskor som zacal robit aj pauzi jednodnove lebo sa mi zdalo ze to mam pretazene. Ale aj tak nieco ma taha pri klikovani pri ramene.
Po tychto dvoch tyzdnoch ma zacali bolet ramena a to aj vtedy ked si dam pauzu dva dni a potom urobim nahly pohym smerom dolu a naspat.
Pichlava bolest vychadzala shornej strany ramena kde sa spajaju sval ramena, bicepsu a tricepsu, taky sdred.
Inak pocitujem stale jak natiahnute alebo tlaky, volaco okolo ramien.
Skusal som to osetrit s konskou mastou ale nevidim rozdiel.
Ked som mal 20 rokov za den som spravil aj 200 klikov a nemal som tieto bolesti co teraz hoci som starsi.

Dakujem
deod
Dátum registrácie: 29.01.2011

Príspevokod užívateľa energy » 24.02.2011

Moja skúsenosť je nasledovná : Robil som BP, trošku viac opakovaní aj sérií - dva dni po sebe. Neskôr ma začalo bolieť rameno aj kĺb pod kľúčnou kosťou - bolesť mi prechádzala až pod lopatku. Dal som si pauzu týždeň, potom mesiac a išiel som s tým za doktorom. Ten mi stále hovoril, že to mám len rozcvičiť, plávať atď. Keď mi to po pol roku neprešlo, išiel som znovu za ním - je to ortopéd - konečne ma poslal na rehabilitáciu a ultrazvuk. No nepomohlo. Tak som išiel k druhému ortopédovi, čakal som tam 4 hodiny, nakoniec mi povedal, že to mám zapálené. Predpísal lieky, poslal ma na laserovú liečbu. nepomohlo..... uvidím, čo povie na to doktor, mohol by ma poslať na magnetickú, pretože ma to normálne obmedzuje v práci. Ráno vstanem, bolesť, dlhšie je v jednej polohe - bolesť, rozcvičím sa, prejde to, ale na druhý deň je to dvojnásobné....
energy
Dátum registrácie: 21.02.2009

Príspevokod užívateľa sjm- » 24.02.2011

Pripadá mi, že magnetická je to najlepšie čo môžeš mať. Vačšinou takých prípadov aj skončí magnetickou, keď to nie je vyliečiteľne prestávkou, mastičkami ani doktormi ktorí sa o to zaujímajú a majú v kometencii.

Po magnetickej ti dajú pekne 10 riadkové vyrozumenie alebo ako to nazvať, že čo ti je. A potom už môžeš konkrétne liečiť, alebo sa pýtať, keď vieš presn čo ti je
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Návrat na "Archiv - Trening a cviky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných