Six Star

Re: Six Star

Príspevokod užívateľa zverstvo » 22.09.2011

máte prosím vás niekto skúsenosť stým tabletovým creatinom x3 ?
ja som bol spokojny pri davkovani 4-6 tabliet denne

A ako si to prosím ťa dávkoval ? v tréningové dni a netréningové....

dikes
-treningovy den:2-3 rano nalacno ,3 po treningu
-netreningovy den: 2 rano nalacno, 2 pobede medzi jedlami
iron never lies
181cm 91kg
zverstvo
Borec
Dátum registrácie: 13.03.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa čeky » 20.10.2011

dobry den chcel by som sa spitat na N.O.FURY co nan hovorite mam 16 ci by nejako neuskodil popripade ine pumpy ake by ste doporucovali
čeky
Dátum registrácie: 02.09.2011

Príspevokod užívateľa luksharas » 05.03.2012

Znacku Six Star musim len pochvalit. Protein berem uz len od nich..perfektna chut a naozaj som citil ze mi to pomaha :) Uz mam objednany aj kreatin tak uvidime....Chcem sa opytat aky je rozdiel nedzi N.O Furry a Nitrix Oxide Overvide? Kedze oba su predtreningove stimulanty...ak mate skusenosti let me know :)
Užívateľov profilový obrázok
luksharas
Dátum registrácie: 05.03.2012

Príspevokod užívateľa casillas99 » 06.03.2013

zdravim, chcem sa opytat ci uz mate niekdy skusenosti s proteinom Muscle Building Milkshake, isli ste vahovo a silovo hore???
casillas99
Dátum registrácie: 03.02.2013

Príspevokod užívateľa IcePick » 02.10.2013

zdravim, chcem sa opytat ci uz mate niekdy skusenosti s proteinom Muscle Building Milkshake, isli ste vahovo a silovo hore???
nechcem rypat, ale logicky z kazdeho protaku musis ist vahovo aj silovo hore, no nielen z neho, predovsetkym to zavisi, ako pravidelne a tvrdo makas, aku mas stravu, ako regenerujes...samotny vplyv proteinu nemas absolutne sancu zistit. je to len doplnok stravy. cize nim len kompenzujes urcite nedostatky v "spravnej vizive". viac by som sa teda zameral na odsledovanie jednotlivych komponentov (% a struktura bielkovin, sacharidov, tukov, pripadne ostatnych latok) a samozrejme ziskat od ludi spaetnu vaezbu, ci je chutny, pripadne, ci z neho nenaduva, resp. nespuosobuje ine problemy s travenim. osobne ti vsak v tejto veci nepomuozem, nemal som ho.
IcePick
Dátum registrácie: 11.03.2013

Príspevokod užívateľa IcePick » 02.10.2013

prave som nacal dozu s Whey Protein + Elite Series...prichut Cookies and Cream...velmi chutny, odporucam. jemna smotanova prichut, nier je prilis sladky, ale ani netrpi nevyraznostou. ma 67% bielkovin, bezprostredne po vykone idealny.
IcePick
Dátum registrácie: 11.03.2013

Návrat na "Archiv - Vyziva a suplementacia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných