MHP

MHP

Príspevokod užívateľa Steve76 » 31.03.2011

Sem píšte skúsenosti, recenzie, doporučenia, kritiku a spokojnosť s touto značkou.
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: MHP

Príspevokod užívateľa Steve76 » 31.03.2011

dobry spalovac a pumpa v jednom.... http://www.protein.sk/anadrox-pump-burn-p-918.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa burgeno33 » 26.05.2012

dark rage - bezkonkurečná predtréningovka, brané z maďarska,
dark matter - celkom hnusné, mal som grep, rozpustnosť fajn, jeden z naj. potreningovych suplementov
t bomb 2 - dosť drahý špás, skúsil som to, ostal som po tom o poznanie "chlpatší" inak pri tréningu som nič nezazanamenal, žiadne extra nárastky sili, možno by to oblo chcelo brať dlhšie. ešte mi akurát tak lepšie stojí cicina.
burgeno33
Dátum registrácie: 07.04.2012

Príspevokod užívateľa michalindas » 15.08.2014

zdravím, chcel by som sa spýtať, na gainer up your mass, mali ste ho niekto? alebo podla zloženia by mi niekto vedel povedať ako je na tom v porovnaní napríklad s mass tech-om :) dík
michalindas
Dátum registrácie: 06.04.2012

Návrat na "Archiv - Vyziva a suplementacia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný