Frekvencia jedenia pre svalové prírastky

Re: Frekvencia jedenia pre svalové prírastky

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 15.10.2018

Mám plnú hlavu finančného práva, nečítal som s porozumením.
IF do diéty fajn, ale na seriózne budovanie hmoty skôr nie.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 217 krát

Príspevokod užívateľa Jaroslav PH » 16.10.2018

Pozri všetko sa mi zdá že cerpas len od neho a len ho interpretuješ..
Skús pozrieť viacero ľudí , viacero názorov odskúšať na sebe...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Je pravda že s Adamom sa zhodnem na viac veciach (príde mi to logické) avšak nie je jediný. Nerobím si názor na základe jedného čerpám od viacerých zdrojov ako napr. od Christiana Thibaudeau či Jeffa Cavaliere a samozrejme skúšam aj na sebe...
Jaroslav PH
Dátum registrácie: 05.10.2018
Kontaktovať užívateľa:

Mám plnú hlavu finančného práva, nečítal som s porozumením.
IF do diéty fajn, ale na seriózne budovanie hmoty skôr nie.
S týmto s tebou súhlasím dokonca som to aj spomínal, že pre maximalizovanie svalov je lepšie vysokofrekvenčné stravovanie (bez IF) my sme sa však bavili z hľadiska diéty a to si sám uznal že je to fajn diéta...
Jaroslav PH
Kontaktovať užívateľa:

ja proti tomuto typu stravovanie nič nemam, dlho som fičal na IF a považujem to za dobrú skúsenosť... ale... imo je to cesta tak max len pre bežného hobby cvičenca, možno ešte tak pre dáku bikinu alebo slovesnkého physiqa v diéte... ale nepočul som ešte o kulturistovi a to ani tuná na SR/CZ, čo by toto praktizoval a to dokonca ani spomedzi tých, čo sa vydávajú za naturálov...
Ja to rozprávam pre bežných ľudí do profi kulturistiky sa nemiešam...
Jaroslav PH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 16.10.2018

Veď ja s tebou tiež súhlasím čo sa týka diéty a IF. Je to mierne efektívnejšie. Ale to neznamená že je to pre každého vhodnejšie. Človek musí ísť takú diétu, ktorú vie zniesť. Ide o osobne preferencie. Pointa je, že nikomu by som ako prvú možnosť diéty nenavrhol IF preto, lebo jeden výskum na ľuďoch ukázal, že skupinka ľudí spálila o1,6 kg ci koľko tuku viac ako druha skupinka pri rovnakom prijme. Najprv musia mat ľudia pod kontrolou makro/mikro živíny atd, kalórie a celkovú energetickú bilanciu a potom by som riešil nejaké nadstavby ak by si to sami vyžadovali z určitého dôvodu.

Ale inzulínova citlivosť či všetko ohľadom inzulínu je zbytočný strašiak. Veď polovica inzulínu sa vylúči aj bez stimulácie. A aj pri nízkosacharidovej strave telo ukladá tuk.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 217 krát

Veď ja s tebou tiež súhlasím čo sa týka diéty a IF. Je to mierne efektívnejšie. Ale to neznamená že je to pre každého vhodnejšie. Človek musí ísť takú diétu, ktorú vie zniesť. Ide o osobne preferencie. Pointa je, že nikomu by som ako prvú možnosť diéty nenavrhol IF preto, lebo jeden výskum na ľuďoch ukázal, že skupinka ľudí spálila o1,6 kg ci koľko tuku viac ako druha skupinka pri rovnakom prijme. Najprv musia mat ľudia pod kontrolou makro/mikro živíny atd, kalórie a celkovú energetickú bilanciu a potom by som riešil nejaké nadstavby ak by si to sami vyžadovali z určitého dôvodu.

Ale inzulínova citlivosť či všetko ohľadom inzulínu je zbytočný strašiak. Veď polovica inzulínu sa vylúči aj bez stimulácie. A aj pri nízkosacharidovej strave telo ukladá tuk.
Úplne s tebou súhlasím...
Jaroslav PH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa John1003 » 16.10.2018

ja proti tomuto typu stravovanie nič nemam, dlho som fičal na IF a považujem to za dobrú skúsenosť... ale... imo je to cesta tak max len pre bežného hobby cvičenca, možno ešte tak pre dáku bikinu alebo slovesnkého physiqa v diéte... ale nepočul som ešte o kulturistovi a to ani tuná na SR/CZ, čo by toto praktizoval a to dokonca ani spomedzi tých, čo sa vydávajú za naturálov...
Ja to rozprávam pre bežných ľudí do profi kulturistiky sa nemiešam...
Právě proto je naprostý nesmysl upřednostňovat takový druh stravování u běžného cvičence.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 56 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných