Náhrada steroidov

Re: Náhrada steroidov

Príspevokod užívateľa berzerker » 28.10.2014

predtrenongovka urcite nie, ked je tam phenibut - mnamka hlavne ako anti-anxiety doplnok a na relaxaciu, takze sa nedivim, ze z toho ludia chrapu :) Cena je dost odveci...
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Withy » 28.10.2014

To ano, DY Nutrition ma na vsetkych produktoch dost vysoke ceny (ten GH Blast sa da pozhanat najlacnejsie za nejakych 40 Eur), ale je to aj priamoumerne zlozeniu. Skusil by som to, ked sa zadari trochu lepsie zarobit, ale aj sa mi nechce do toho, ked som cital, ako sa typek napr. pomocil v noci, lebo sa ani nezobudil na wc, ako tvrdo spal ... rano vstal skvelo oddychnuty, ale mokry :roll: .
Withy
Dátum registrácie: 29.03.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 28.10.2014

to je pekna blbost aby si tak spal ze sa nezobudiš na potrebu lol ...to sa zobudim aj ked pridem domov uplne ožratý jak svina
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Lyandrol, asi prevazna väcsina sa v pohode zobudi na nutkanie ist na wecko, ale ako je to pri vsetkych doplnkoch, kazdy organizmus reaguje trochu inak. Nemam ziadne skusenosti s podobnymi latkami, ako napr. phenibut, tak preto sa aj pytam na nazor skusenejsich :) .
Withy

Príspevokod užívateľa Hudy » 28.10.2014

Lyandrol, asi prevazna väcsina sa v pohode zobudi na nutkanie ist na wecko, ale ako je to pri vsetkych doplnkoch, kazdy organizmus reaguje trochu inak. Nemam ziadne skusenosti s podobnymi latkami, ako napr. phenibut, tak preto sa aj pytam na nazor skusenejsich :) .
Lol ver tomu že to neni také brutálne :D to dajáky amici čo sú extrémne citliví...
Hudy
Dátum registrácie: 12.06.2014

Tiez to tak vidim, ze amici vela nevydrzia :D , ale predsalen ma zaujima, ci uz to niekto skusal (alebo nieco podobne) a ze ako to u neho slapalo, pripadne neziaduce ucinky.
Withy

Príspevokod užívateľa berzerker » 29.10.2014

Amici zomru aj z kreatinu :lol: Phenibut mam,uzivam len prilezitostne, ked pride anti-anxiety ucinok vhod, napr. let lietadlom :D , horsi den v praci atd. Spavam dobre, takze pred spanim si ho nedavam, ale naopak rano. Mne staci 500 mg ale davkovanie je az po 1,5 g. Pocuravanie nepozorujwm 8)
Dolezite je neuzivat ho pravidelne, aby nevznikla tolerancia.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa halelujah » 01.01.2015

Negúlaj očami a volačo múdre napíš! :wink:
Myslel som tým asi toľko, že je to blbosť písať, že niečo nemá vedlajšie účinky. Každé liečivo, vrátane bársjakého ibalginu má kopu vedlajších účinkov. Napríklad minimálne ja, som na morské riasy alergický a tie tam údajne sú... ale o to nejde, vadí mi tá reklama, jak keby to bol všeliek.
Všetky alergie su pôvodom autoimúne ochorenia , viem o čom hovorím mám už celiakiu - intoleranciu lepku dlhší čas.Takéto veci môže vyvolať hociaky bordel vo výžive alebo v okolí napr. v cole nemáte len tak normálny karamel ktorý to tam farbí ale je vyrábaný pri 600 celzia a mieša so do neho síran draselný , kyselina fosforečná zabraňuje dáveniu z takého množstva cukru ale pri tom vytvorí v tele veľký vzruch a to môže byť aj jedna z príčin vyvolania autoimunitnej reakcie potvrdila mi to aj doktorka na gastre . Ibalgin a iné rôzne lieky by podľa terajších smerníc eu ani neprešli kedže môžu vyvolať vnútorné krvácanie a paradoxne ešte viac spôsobujú bolesti hlavy nezviknutému organizmu na zmenu tlaku krvi . A každé liečivo nemá vedľajšie účinky to je blábol vo fytoterapii je 300 prostriedkov na 95% chôrob a potiažii ktoré nemajú vedľajšie účinky, hlavne nebyť ako ovca a neriadiť sa reklamami .
halelujah
Dátum registrácie: 02.05.2014

Príspevokod užívateľa rafe23 » 24.01.2015

caute poculi ste nieco o probulan50? nejake skusenosti? vedlajsie ucinky? nasiel som na strankach kde to ponukaju, ale ziadne komentare nic, tak ak niekto nieco, piste, dakujem :)
rafe23
Dátum registrácie: 29.07.2013

Príspevokod užívateľa Karol146 » 23.05.2015

http://www.iprima.cz/porady/zpravy-ftv-prima dajte si to na 1:10 :D v anabol 5 našli zakazane latky ? to bude zas dajaky bulll** :D
Karol146
Dátum registrácie: 10.07.2013
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa kurkac » 11.08.2016

Jsou to šmejdy...než tyhle hovna atd. včetně pro-H., i-když asi riskuji ban, jsou naprostá blbost, vzhledem k poměru peníze:zdraví:užitek:) Přírodních, velice účinných stimulantů anabolických děju a tst je několik, ale zdaleka nedosahuji účinků AS.
kurkac
Dátum registrácie: 20.03.2016

Príspevokod užívateľa Braňo007 » 09.09.2016

Čaute chalani.Ako by som podľa vás mohol kombinovať DAA s Tribulusom?Môžem k tejto kombinacii pridať aj Protostrol.Zaujima ma koľko gramov denne približne by ste mi odporučili a v ktorých fázach dňa.Ďakujem
Braňo007
Dátum registrácie: 31.08.2016

Príspevokod užívateľa Luegner » 22.09.2016

Samozřejmě že to lze brát společně, ale nic bych si od toho nesliboval. Většina těchto produktů má minimální spíš žádný efekt.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa onimo » 10.02.2017

Finaflex revolution test. Ma stym niekto skusenosti? Malo by to byt "silnejsie" ako anabol 5. dik
onimo
Dátum registrácie: 10.02.2017

Príspevokod užívateľa edgarius » 10.02.2017

ehm... dalsi "tribulus"
http://testosteronejunkie.com/finaflex- ... st-review/" target="_blank
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 8 neregistrovaných