Spaľovače tukov

Re: Spaľovače tukov

Príspevokod užívateľa Lupask » 10.03.2019

nie je sa comu cudovat. netreba si ich davat moc neskoro, cas eliminacie efedrinu moze byt kludne aj 10 hodin takze ked si to slahnes rano, este vecer mas v krvi nejake zbytky efedrinu a samozrejme potom z toho nespis
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12087345
Vitaminy pre ekonomov: prehladova tabulka pozri http://goo.gl/Yc81Nj
Zoznam roznych vitaminovych preparatov aj s cenami, + zinok, D3, karotenoidy a horcik
Užívateľov profilový obrázok
Lupask
Dátum registrácie: 14.09.2012
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 10.03.2019

Kupil som si ECA od Vemoherb. Ked som si daval 1 tabletu, tak som necitil absolútne nič (v bežnom živote som kávičkár tak asi preto). Včera som sa nasral a hodil som pred cvičením 2. V silovej časti som necitil nejaké +, ale pri kardiu (30min bicykel - zmiešaný terén) mi to zafungovalo, výdrž aj spotenie fajn. Tréning začal cca 17hod. Už pri zaspávani som sa citil nesvoj, a potom cez noc som sa zobudil a bud žiadny, alebo plytký nahovno spánok. Tak som sa aj na vlasnú skúsenosť presvedčil, že spalovače bud nefungujú, alebo inak ako by som chcel :')
A ako si si predstavoval, ze funguje spalovac? Ze si das tabletku a zajtra mas six pack? Vsetko so sebou nesie vedlajsie ucinky. Ja sa poobede snazim vyhybat akejkolvek forme stimulantov ako napr. kofein nie to este si dat 2 ECA tablety o 17 vecer. Vsetko to chce cas. Nejde len o to, ci to citis, ale o to, co to robi v tele. A hlavne ziaden spalovac nebude fungovat, kym nie si v deficite. Deficit je najlepsi spalovac. Ak ti ide o nieco "co budes citit", tak si zober spalovac s dmaa.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa MilanMico » 10.03.2019

Som v deficite. Išiel som z 125kg na terajších 103kg za 5 mesiacov. Kombinujem silové svičenie + cardio. Nie som malý a nespolieham sa, že za mna dačo urobí spalovač. Tých 22kg som si schudol sám, dodržiavanim stravy a cvičením... Chcel som vyskúšať tento doplnok ako nakopávač/spalovač len ma sklamalo, že 1 tabletku som vôbec necitil tak som urbil tento experiment.
Dik za reakcie.
MilanMico
Dátum registrácie: 18.01.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 10.03.2019

Som v deficite. Išiel som z 125kg na terajších 103kg za 5 mesiacov. Kombinujem silové svičenie + cardio. Nie som malý a nespolieham sa, že za mna dačo urobí spalovač. Tých 22kg som si schudol sám, dodržiavanim stravy a cvičením... Chcel som vyskúšať tento doplnok ako nakopávač/spalovač len ma sklamalo, že 1 tabletku som vôbec necitil tak som urbil tento experiment.
Dik za reakcie.
Dalsia vec, co som si vsimol na sebe je, ze ked som dlhu dobu v deficite, tak jednoducho telo nereaguje na tie latky. Respektive psychicky ich nevnimam, zeby fungovali. Ked som si vsak dal ECA stack len tak pred treningom,mimo diety, tak som ju citil a riadne.
marek123

Príspevokod užívateľa Kajoo » 14.03.2019

Čaute, chcem sa spýtať či sa na SVK súťažiach pri dopingovke zisťuje prítomnosť synefrinu? A ak áno aká je detekčná doba? Vďaka
Kajoo
Dátum registrácie: 14.03.2019

Príspevokod užívateľa marek123 » 14.03.2019

Čaute, chcem sa spýtať či sa na SVK súťažiach pri dopingovke zisťuje prítomnosť synefrinu? A ak áno aká je detekčná doba? Vďaka
nemyslim si. Minimalne v organizacii SANK je tato latka dovolena. V Sakfst by to malo byt rovnako dovolene.
marek123

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.03.2019

Tu mas zoznam wada zakazanych latok
Prílohy
prohibited_list_2018_en.pdf
(257.32 KiB) 62 stiahnutí
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 14.03.2019

Tu mas zoznam wada zakazanych latok
pri citani tohto dokumentu sa citim ako satan, co studuje bibliu :D
marek123

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 29.03.2019

Synefrín užívam aj ja, má to na mňa riadne grády.
Lavadesign
Dátum registrácie: 09.03.2019
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných