Re: Rodicia a doplnky vyzivy

Príspevokod užívateľa Benjinko » 31.07.2013

Čaute.

Prosím Vás pozná niekto xtremgain? Je to blbosť alebo to funguje? Má tu s tým niekto skúsenosti?

Ďakujem
Benjinko
Dátum registrácie: 27.07.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa pepo88 » 31.07.2013

neviem preco si to poslal do tejto temy, ale je to kravina
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Warrior » 09.12.2013

ved im dajte par odbornych clankov precitat pre boha.. nesmu byt zaslepeny hlupostami :007
povedia ti ze oni takych clankoch napisu milion ... tak ci tak musia pochopit co vlastne doplnky vyzivy su

moja mama vsetko chape ale aj tak raz za rok mi nabehne do izby ze dufa ze nejem tie steroidy lebo o nich akurat v telke hovorili ze su zle ... vzdy jej potom hovorim ze by som tu mal vsade injekcie a ihly a nie prasky a tabletky
treba dat rodicovy pixlu od proteinu nech si zajde za barsakym doktorom, nech mu povie ci to skodi.. ale podla zlozenia, nie podla pixle a nech vymenuje zlozky ktore tam skodia a ktore nenajde clovek v normalnych potravinach ktore odporucaju jest :)

Keby to bolo tak jednoduché. :D Ale nieje. Ja som si ako prvé doniesol domov kreatín a otec mi ho večer vysypal všetok do hajzla a spláchol :D Chcel som prachy naspäť a nechcel mi ich dať tak som mu zobral 800 korún a spláchol som ich :D :D ... Niektorý rodičia to nepochopia, nedajú si to vysvetliť pretože nechcú (proteín je zlý, ale ibalgin je už prospešný)...a nechcú si to dať vysvetliť pretože svoje deti berú ako majetok. Nejde o to, že si myslia, že ten proteín je nezdravý. Nedovolia ti to preto lebo to oni zakazujú (:D ja viem nemá to logiku)...Jednoduchý príklad - Nedám ti moju hračku. Prečo? No lebo ti ju nedám. = Nebudeš brať gainer. Prečo? Lebo ho proste nebudeš brať. A je vybavené. :D Ide o to že v týchto záležitostiach má názor dieťaťa(podložený hocijakým odborníkom či štúdiou) na vec asi takú váhu ako názor predavačky v tesku na cyrhózu pečene. Chcel som si dať piercing. Vraj až keď budem mať 15. Ok mal som 15, chcem piercing. Nie, až keď budem mať 18. Ale povedali ste že keď budem mať 15 tak....Nič také sme nepovedali/No a čo keď sme to povedali. Mal som 18, môžem si dať piercing? Nie. Prečo? Lebo toto je môj dom a keď tu chceš bývať tak ma budeš počúvať..............a takto by som mohol pokračovať. :D Podaktorí to určite dobre poznajú. Takto nás rodičia učia logike a zároveň aj kompromisom :D .. Je to hrozné vydieranie zo strany rodičov.
K doktorovy by som protein nenosil. Niektorý sú aj na ten schopný povedať, že je to steroid... :D
Warrior
Dátum registrácie: 08.06.2012

Príspevokod užívateľa homar » 09.12.2013

Keby to bolo tak jednoduché. :D Ale nieje. Ja som si ako prvé doniesol domov kreatín a otec mi ho večer vysypal všetok do hajzla a spláchol :D Chcel som prachy naspäť a nechcel mi ich dať tak som mu zobral 800 korún a spláchol som ich :D :D ... Niektorý rodičia to nepochopia, nedajú si to vysvetliť pretože nechcú (proteín je zlý, ale ibalgin je už prospešný)...a nechcú si to dať vysvetliť pretože svoje deti berú ako majetok. Nejde o to, že si myslia, že ten proteín je nezdravý. Nedovolia ti to preto lebo to oni zakazujú (:D ja viem nemá to logiku)...Jednoduchý príklad - Nedám ti moju hračku. Prečo? No lebo ti ju nedám. = Nebudeš brať gainer. Prečo? Lebo ho proste nebudeš brať. A je vybavené. :D Ide o to že v týchto záležitostiach má názor dieťaťa(podložený hocijakým odborníkom či štúdiou) na vec asi takú váhu ako názor predavačky v tesku na cyrhózu pečene. Chcel som si dať piercing. Vraj až keď budem mať 15. Ok mal som 15, chcem piercing. Nie, až keď budem mať 18. Ale povedali ste že keď budem mať 15 tak....Nič také sme nepovedali/No a čo keď sme to povedali. Mal som 18, môžem si dať piercing? Nie. Prečo? Lebo toto je môj dom a keď tu chceš bývať tak ma budeš počúvať..............a takto by som mohol pokračovať. :D Podaktorí to určite dobre poznajú. Takto nás rodičia učia logike a zároveň aj kompromisom :D .. Je to hrozné vydieranie zo strany rodičov.
K doktorovy by som protein nenosil. Niektorý sú aj na ten schopný povedať, že je to steroid... :D
mať toto doma, tak idem na 20 ročnú dovolenku do Ilavy/Leopoldova...
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa RastoKe » 09.12.2013

Tam by si ine bielkoviny dostaval kazdy den ... :D Chvalabohu moj oco cvici od mlada cize ma trosku prehlad a nikdy take veci neriesi a mama tiez aj ked ona sem tam mala pripomienky ze co stale mi chodi kurier s vecami :D
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Re: Re: Rodicia a doplnky vyzivy

Príspevokod užívateľa Warrior » 09.12.2013

No chalani tak to máte lepšie než som to mával ja. Teraz je to už kľudnejšie. Síce reči majú ale to ja len
jedným uchom dnu a druhým von. Otec už nechce vidieť svoje peniaze plávať v záchode a mňa už omrzelo splachovanie peňazí :D . Takže si každý ideme svoje. Ostatne, mladím gainerom ktorí majú takéto problémi doma tiež odporúčam snažiť sa im to vysvetliť ako vraví pepo. Ak to nepomôže, žerte kreatín, gainer, proťák atď.. na tajňáša.

homar - :D ja som tiež nad tým rozmýšlal
Warrior

Príspevokod užívateľa Bress » 10.12.2013

ja zas nepochopim taku logiku ludi. Co oni si myslia, ze budu vyjnimka a nedojebu si uplne vztah s detmi alebo co. A potom ked budu mat 20-25 rokov odidu z domu a proste rodicia ich zaujimaju uplne najmenej...
Akoze aj moj otec mal vseliaky nazor ale som mu to proste vysvetlil a casom pochopil a takisto akceptoval moje cvicenie a dotuje ma v tom :)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.12.2013

ja nepochopím takú logiku niektorých rodičov, že iní mladí ľudia idú skoro každý večer do šenku/baru na pár pív a v piatok večer sa najebať, do toho húlia dennodenne, nič nerobia (ako mimo práce/školy), len sa proste zajebávajú kade tade a poniektorí neostávajú len pri chlaste a ganji......a niekoho rodičia majú decko čo namiesto toho cvičí a žerie proťák a kreatín, čo sú úplne prirodzené veci pre telo. by mali byť radi a ešte podporovať tie deti v tom a nie pičovať a splachovať veci do hajzla.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa Warrior » 21.12.2013

No to ano... Je to dosť hlúpe. Ale to už nieje ani tak o tom aký štýl života je v skutočnosti zdravý alebo nie. Ale o tom čo chcú rodičia (názor dotyčnej osoby - dieťaťa nieje podstatný, nemá žiadnu váhu). Nech je to ako koľvek veľká p****ina. No to už ovplyňuje zlá výchova starších generácií a blablablablabla....Drbnutý slováci nakazení komunizmom :D ... Ale keď chcem papať proťáky, gainer, kreatín, a pod... A mamka s tatkom ti zakážu. Treba byť jednoznačne tvrdohlavý, ísť si za svojím a nájsť si cestu.
Warrior

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.12.2013

Mne keby toto robia, tak by som sa tyzden v kuse nabejabval, doma poogrcaval hajzel, postel a tak ..neh sa mam uvedomí :D :D potom by mozno zmenili nazor
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Warrior » 22.12.2013

A čo myslíš že som robil? :D :D :D
Warrior

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 22.12.2013

u mňa je to relatívne v pohode (otec sa nestará,mama si asi zvykla) ale dnes ma naštvala keď išlo v TVsprávach niečo o multivitamínoch a že sú zbytočné atď.Hneď do mňa s tým začala rýpať že načo beriem vitamíny a načo ich kupujem atď.....
Jureck0
Dátum registrácie: 07.10.2013

Príspevokod užívateľa Bress » 23.12.2013

take nevies, ze co daju na markize, napisu na SME je svata pravda?:)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa junkman12 » 23.12.2013

take nevies, ze co daju na markize, napisu na SME je svata pravda?:)
:007 this

a k tomu zistenia americkych vedcov.
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Príspevokod užívateľa Pekks35 » 23.12.2013

u mňa je to relatívne v pohode (otec sa nestará,mama si asi zvykla) ale dnes ma naštvala keď išlo v TVsprávach niečo o multivitamínoch a že sú zbytočné atď.Hneď do mňa s tým začala rýpať že načo beriem vitamíny a načo ich kupujem atď.....
Ano, multivitaminy su zbytocne aj podla mna. Vitamin D3 (aj to len cez zimu) a zbytok dostanes zo stravy. Pri multivitamine zlyha absorpcia, najma kvoli mega davkam danych vitaminov. Zlozenie taktiez nie je optimalne, casto krat tam najdes veci ako fruktozovy sirup atd.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Pekks35
Dátum registrácie: 28.10.2012

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných