TRIBULUS TERRESTRIS

Re: TRIBULUS TERRESTRIS

Príspevokod užívateľa breschuck » 10.08.2016

Muj znamej 55 let , doporucil jsem mu vemoherb , zinek 30 mg denne plus multivitam od medpharmy. Maximalne spokojenej. Lepsi sexdrive atd. Tribulus pocitis kdyz jsi starsi nebo po cyklu do pct. Ale i tak si myslim , ze zinek ve spolupraci s vapnikem , horcikem atd vitmanix b6 .... udela lepsi praci. Muj nazor
breschuck
Dátum registrácie: 24.04.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 14.09.2016

TT účinek takřka nulový. Včetně toho od Vermoherb. Hodnoty vlastni tvorby TST to během 4 tydnů skoro nezměnilo. Moje zkušenost nemusíte s tim souhlasit.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Chris » 26.01.2017

Davam caj z kotvicnika 1x - 2x denne a natural nutrition tribulus extreme 90% saponinov 1tabl. 800mg odporucane davkovanie jedna denne ja davam 6tabliet v kure som isiel tst en. 500mg tyzden... vysadene mam 3 tyzdne a stoji mi viac ako v kure ziaden problem ani som necitil, ze som vysadil schudol som 1kg odisla voda a tuk odporucam testosteron pre mna jedina forma pct urcite pomoze ...
Chris
Dátum registrácie: 26.01.2017

Príspevokod užívateľa Pato23 » 15.08.2017

na vemoherb tribulus som pocul len same dobre ohlasy, ale o ecdysterone od nich som este nepocul :) vyskusaj a daj urcite vediet
VEMOHERB snád ako jediny tribulus mi fungoval na 100%
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Petulo25 » 26.08.2017

Mna nej slapal nejaký tribulus od EXTRIFITu ale potom viem že ho stiahli a prestali vyrabat, ..asi preto mi tak šlapal, som mal z neho péro jak tyč :D
Mixed Martial Arts (MMA) - Výška 185cm, Váha 80kg
Petulo25
Dátum registrácie: 08.08.2017
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa romanvavrecan » 26.08.2017

Ahojte,
v tejto sfere som zaciatocnik tak by som poprosil o radu...Potreboval by som zvysit hladinu testosteronu aj kvoli narastu svalovej hmoty, ale aj po sexualnej stranke. Rozmyslal som o nejakom Tribulus Terrestrise ale na trhu je tak strasne vela variant ze neviem ktora by bola pre mna vhodna.
Uprednostnujem tabletovu formu.

PS: mam 28 rokov a co sa tyka doplnkov vyzivy tak beriem len protein

Vopred dakujem za rady
Vo výskumoch na ľudoch mal vplyv na zvýšenie testosterónu jedine Tribulus so štandardizovaným množstvom Protodioscínu, vysoký obsah saponínov v produkte nemusí hneď znamenať vysoké množstvo Protodioscínu. Napriek tomu som pociťoval zvýšené libido aj z "obyčajných" neštandardizovaných extraktov.
V prvom rade odporúčam dbať na dostatočný príjem vitamínov a minerálov, ktoré priamo alebo nepriamo ovplyvňujú produkciu testosterónu - Vit.D3, Vit E, B-complex, Vit.A, Zinok, Horčík, Vápnik, Bór, Selén. Všetko samozrejme vo využiteľnej forme.
Pomôcť by mohol aj dostatočný príjem vhodných tukov - v tomto prípade je lepšie vyhnúť sa vyššiemu množstvu polynenasýtených mastných kyselín v strave.
Užívateľov profilový obrázok
romanvavrecan
Dátum registrácie: 15.08.2017
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 27.08.2017

Dle testů které jsem našel tribulus zvyšuje hladinu testosteronu jen o pár procent :-(
Z osobní zkušenosti ani zvýšené libido.
Doporučuji investice raději do vitamínov a minerálov, ktoré priamo alebo nepriamo ovplyvňujú produkciu testosterónu - Vit.D3, Vit E, B-complex, Vit.A, Zinok, Horčík, Vápnik, Bór, Selén.
Jak uvádí kolega.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Tomas222 » 08.09.2017

Práveže ja som tribulus bral dlho a mal som z toho dobrý pocit. Možno to je len placebo bohvie. Ale za vyskúšanie to stojí, veď nestojí tak veľa. A inak možno si ho užíval zle keď ti nezvýšil libido a nemal si z toho žiadny pocit lepší.
Tomas222
Dátum registrácie: 05.09.2017
Poďakoval: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa silný » 08.09.2017

možno si ho užíval zle...
ako sa dá Tribulus užívať zle?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa homar » 08.09.2017

možno si ho užíval zle...
ako sa dá Tribulus užívať zle?
ako čípky...
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa silný » 08.09.2017

no nebodaj je ešte dakto schopný si kúpiť aj tabletový? to ich musí potom riadne hltať, ako lentilky... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa kelly » 09.09.2017

Má tu niekto skúsenosť aj s tribulusom v čajovej forme,teda kotvičník zemný? Dostal sa mi do rúk pravý z bulharska takže príprava je na ňom popísaná v azbuke :grinning: .Našiel som samozrejme na nete návod na prípravu,ale chcel by som ho radšej od niekoho kto s tým má skúsenosť.Proste ako z toho vyťažiť čo najviac :thumbup:
kelly
Dátum registrácie: 22.01.2015
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.09.2017

Proste ako z toho vyťažiť čo najviac :thumbup:
rýchlo ho predať :D
silný

Príspevokod užívateľa kelly » 10.09.2017

Proste ako z toho vyťažiť čo najviac :thumbup:
rýchlo ho predať :D
Tak dik :')
kelly
Dátum registrácie: 22.01.2015
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 10.09.2017

ak mas po 40ke tak budes profitovat ak nie tak podporis marketing!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných