Colostrum

Re: Colostrum

Príspevokod užívateľa Pato23 » 22.03.2011

a s týmto colostrom od KOMPAVY má niekto skúsenosť teda či nie ? :)

http://www.protein.sk/premium-colostrum ... -1374.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Steve76 » 22.03.2011

ano ja, beriem ho na imunitu...idu jarne unavy ze vraj to pomoze...a naozaj pomaha...citil som nabeh na nejaku chorobu tak som si dal 5 tabliet naraz a vecer vsetko v pohode...ani som tomu sam nechapal..ale niekedy ma prekvapia aj produkty od neznackovych neamerickych firiem...ktorym velmi neverim....
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Bolo mu ďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

he hej presne na to som narážal..keďže je to taká firma ktorú možno každý dá račej bokom...lebo vyskúšal by som to len dosť malé balenie no...ako to davkuješ či len ked cítiš že prichádza choroba ?
Slovákov zabíja závisť !
Pato23

kazdy den si davam rano 2 tablety...len pre istotu...ked som sa citil zle dal som 5 ...inac je to vyborne na rast svalov a hlavne po steroidovych kurach...ked je telo oslabene a imunita v prdeli...
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

na rast svalov ako tak ?...alebo po kúrach ?..
Slovákov zabíja závisť !
Pato23

na rast svalov ako tak ?...alebo po kúrach ?..
precitaj si text pri produkte...
Prirodzené rastové faktory (IgF 1, TGF-B2, EGF, FGF, PDGF) 1,2% – podporujú a obnovujú rast svalov a kostí, chrupavky, pokožky, kolagénu a nervového tkaniva (tieto rastové faktory sú prírodné, nesteroidné, preto je tento prípravok považovaný aj za prírodný anabolický prípravok, ktorý je absolútne bezpečný). rastové faktory majú unikátnu schopnosť podporovať rast buniek a tým aj obnovu tkanív
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mato662 » 23.03.2011

tak ako som od nas z fitka poslal prec zastupcu LR tak by som poslal aj teba.. rozdiel tam je minimalny... ale zato v cene maximalny.. ja by som si to nekupil , mozno iny ano.. asi sam pracujes pre LR ked to tak obhajujes, vsak? priznaj farbu
ved som napisal ze to nerobim, ale som tam registrovany, kvoli tomu aby som to mal lacnejsie, ale aj tak to je drahe, som to vyskusal a stacilo, nic viac a to ze obranujem tuto firmu ale ich produkt, tak to je kvoli tomu ze je to naozaj kvalitne

ale aj napriek tomu radsej si dam vitamin C,B-komplex a preventan classic a som stastny :)
mato662
Dátum registrácie: 25.03.2008

Príspevokod užívateľa pepo88 » 24.03.2011

v tom pripade sa ti ospravedlnujem.. :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Triglav » 28.03.2011

toto od kompavy vyzera dobre...v lekarnach su tiez vraj nejake,mate s tym niekto skusenost? ci su tam nejake vacsie rozdiely medzi nimi atd
Triglav
Dátum registrácie: 08.02.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 28.03.2011

toto od kompavy vyzera dobre...v lekarnach su tiez vraj nejake,mate s tym niekto skusenost? ci su tam nejake vacsie rozdiely medzi nimi atd
kompava to predava aj v lekarnach..je to to iste....
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa zeleny64 » 16.04.2011

moze mi colostrum pomoct "odstranit" resp. zamedzit vzniku dalsich strii?

ako ho davkovat?

kazde rano davam nalacno 1tbl + treningove dni 2tbl pred treningom, staci to?
iked na baleni je omnoho vyssie davkovanie, no tych tabliet je tam dost malo :D
Naposledy upravil/-a zeleny64 v 19.11.2011, upravené celkom 1 krát.
zeleny64
Dátum registrácie: 10.12.2009

Príspevokod užívateľa rudinko1990 » 18.04.2011

robim v LR a urcite to nieje pyramida ale MLM co je obrovsky rozdiel.jedna vec je lekarsky certifikat fresenius ktory dba na ziskavanie spracovanie atd co stoji samozreje peniaze miesto kde sa kravy chovavaju atd. Najvacsie vyuzitie ma pre imunitu a tym ze obsahuje rastove faktory a imunoglobuliny je vhodny aj na regeneraciu a rast svalstva
rudinko1990
Dátum registrácie: 09.07.2008

Príspevokod užívateľa ivan34 » 05.07.2011

Čaute. Colostrum som užival pred x rokmi na skúšku a vtedy o tom písali rovnaké nezmysly ako o tom píšu teraz.Nič mi to nerobilo...To je môj názor.
ivan34
Dátum registrácie: 26.06.2011

Príspevokod užívateľa kun_agüero » 29.07.2011

Cital som o tomto nejake studie. Ak to bolo podavane sportovcom v rovnakej davke namiesto srvatkoveho proteinu - tam to bolo 60g, tak to malo dost dobry ucinok. To by vsak zrejme vyslo drahsie ako poriadna steroidova kura.
Séria článkov Kun Agüera - http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=3&t=9997

NEODPOVEDÁM NA BANÁLNE OTÁZKY
kun_agüero
Moderator
Dátum registrácie: 10.01.2009

Príspevokod užívateľa skilla » 19.11.2011

ja mam skusenost s cerstvym hovadzim prvotnym mliekom(kolostrum), je to huste mlieko zltej farby, velmi odporucam ochutit pokial nieste v priprave :D, pocity z uzivania by som mohol porovnat s velmi kvalitnou suplementaciou, ale pil som toho pomerne vela, tak 400-500ml denne, nevyhoda je ze sa to rychlo kazi...s doplkami obsahujucimi kolostrum skustenost nemam, neviete kolko mg na tabletu ma ten od kompavy?
skilla
Dátum registrácie: 19.11.2011

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných