Kreatín

Re: Kreatín

Príspevokod užívateľa John1003 » 27.11.2018

Většinou je ten cenový rozdíl opravdu velký a nekupuj žádnou značku, budeš zbytečně platit jenom za značku. Dávkování nijak nepřeháněj, nemá to žádný opodstatnění, stačí 5-10g. Není potřeba to kombinovat s fruktózou.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Príspevokod užívateľa lootrop » 27.11.2018

ok super , tohle mi stačí díky všem za komenty a rady.
Užívateľov profilový obrázok
lootrop
Dátum registrácie: 24.05.2018
Poďakoval: 38 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 27.11.2018

.
Ja začínam mat pocit že nemáš reálny prehľad o výžive a ty sa už púšťaš do AAS. Každopádne to nie je diskusia do tejto témy.

Kúp si monohydrat , práškový .... ziadne iné bludy. A stačí brat 5 g. Tu neplatí že čím viac tým lepšie. Netreba k tomu davat ani žiadne extra sacharidy. Netreba jeho užívanie časovat na presnú dennú dobu , že pred trenalom atd.
Ber 5 g konštantne a hotovo.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Kdybych ho měl nechodím sem pro rady , jenže v praze a kompletně v čr co člověk to nazor a a většina ti poradí sračku. prachy na školu ronnie a nebo výživového poradce nemam. Díky Míro , važím si kvalitních rad
lootrop
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa silný » 27.11.2018

Problem vidim ja skor v tom, ze nestudujes, necitas a len sa pytas a pytas sa kktiny a banality a potom vyzeras ako debil... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Problem vidim ja skor v tom, ze nestudujes, necitas a len sa pytas a pytas sa kktiny a banality a potom vyzeras ako debil... :)
:D díky viz literatůra (intelektuální schopnosti debila se pohybují na úrovni zhruba desetiletého dítěte.) :D
lootrop
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa NIDECKER93 » 10.01.2019

Ako to je s dlhodobym uzivanim kreatinu? Je vhodne ho brat bez prestania napr 2 roky v kuse? Ide o to, ked som chory, alebo na dovolenke a necvicim tak ho beriem stale. Treba robit nejaku prestavku obcas?

Dalej ma zaujima ako je to s krvnymi testami. Idem na preventivnu prehliadku, neskresli nejake vysledky? V rodine mame dedicny problem s oblickami tak by som rad vedel realne hodnoty z prehliadky.

Vdaka
NIDECKER93
Dátum registrácie: 29.12.2011
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Maxton » 11.01.2019

Čaute, 4-5 rokov som mal pauzu od posilky aj suplementov. Zmenilo sa niečo na trhu s kreatínmi ? po pár mesiacoch by som chcel ísť na monohydrát creapure , mal som s ním dobré skúsenosti aj predtým, objavilo sa niečo nové ? :D
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa silný » 11.01.2019

nič kalsicky monohydrat za par centov stále nejlepšie a najekonomickejšie riešenie, ak potrebuješ dáke placebo :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 11.01.2019

Ty ruzne krealkyny a kreatin matrixy jsou vesmes komercni lakadla, takze noveho nic.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa noxik600 » 13.01.2019

Souhlas.
Mono je best a podpořen mnoha výzkumy.
Dlouhodobě kreatin beru, 2x denně, a jediný výsledek, který byl mírně zvýšený, ale nebyl mimo normu, byl kreatinin.

Kreatin je látka tělu vlastní, neukládá se ho více, než tělo potřebuje a nadbytečný přemění na kreatinin a vyloučí, proto je bezpečný.

noxik600
Dátum registrácie: 09.01.2017
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 16.01.2019

Ja som na strednej po kreatine často grcal. Tak odvtedy som ho nemal už.
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 16.01.2019

Ja som na strednej po kreatine často grcal. Tak odvtedy som ho nemal už.
Ale mal si ho rozmiešať vo vode alebo džúse a nie prehltnúť suchý prášok :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa MAKI » 06.04.2019

Jak je to s kreatinem a cévami. Slyšel jsem názory že stahuje/zužuje cévy. Všiml jsem si, že pravidelně když suplementuji kreatin, brní mě ruce (hlavně v noci je mám hodně náchylný na přeležení, kolikrát se probudím a skoro ruku necítím, je to hodně nepříjemný).To že kreatin váže ve svalech vodu a zvyšuje tlak vím, ale o nějakém zužování cév jsem nikde nic nečetl?
MAKI
Dátum registrácie: 08.03.2019
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa silný » 06.04.2019

Tak "slyšel si názory..." od koho? Nikde si sa o tom nedočítal (predpokladám, že si skúsil aj trochu hľadať, pred tým ako si sa opýtal...), takže čo z toho vyplýva?
Ja už som podobných vecí počul... :)
silný

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných