Protein (bielkoviny)

Re: Protein (bielkoviny)

Príspevokod užívateľa rapsic » 08.02.2018

Btw, bavil som sa s jednou pani, lebo ze jej vnuk (13) hra hokej a ze v satni si chalani hovoria ake proteiny si kupuju ze sa tak si kupil ON gold whey, lebo aj ostatny take beru, ze ci mu to neurobi zle,
Moja odpoved bola ze zle to urobi jedine penazenke,
Na druhu stranu verim tomu ze ak by medzi ostatnymi spomenul ze si kupil protein za 10€kilo tak ho ostatny vysmeju,
A nemusia to byt ani deti, mna sa pytaju aky berem protein ked poviem aky tak na mna pozeraju tiez hocijakymi vyrazmi, a viete co je sranda? Ze on da 3x tolko za protein ale vyzera jak skapata macka, ale preco ked ma lepsi protein?
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 08.02.2018

Btw, bavil som sa s jednou pani, lebo ze jej vnuk (13) hra hokej a ze v satni si chalani hovoria ake proteiny si kupuju ze sa tak si kupil ON gold whey, lebo aj ostatny take beru, ze ci mu to neurobi zle,
Moja odpoved bola ze zle to urobi jedine penazenke,
Na druhu stranu verim tomu ze ak by medzi ostatnymi spomenul ze si kupil protein za 10€kilo tak ho ostatny vysmeju,
A nemusia to byt ani deti, mna sa pytaju aky berem protein ked poviem aky tak na mna pozeraju tiez hocijakymi vyrazmi, a viete co je sranda? Ze on da 3x tolko za protein ale vyzera jak skapata macka, ale preco ked ma lepsi protein?
Lebo ty máš lepší TST :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 08.02.2018

vtedy budes boss ked zacnes zrat steaky zaziva.sadnes na bycka a zacnes krajat.to je protein!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 08.02.2018

vtedy budes boss ked zacnes zrat steaky zaziva.sadnes na bycka a zacnes krajat.to je protein!
Krajat??? Treba trhať zubami :-)

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa Lariego » 19.02.2018

Nazdar. Znova mi nastal ten čas keď dóza od proteínu takmer zíva prázdnotou a tak musím nájsť niečo nové. Čítal som pár článkov na nete o tých 3 druhoch proteínov (koncentrát, izolát a hydroizolát), doteraz som kupoval väčšinou z namaximum klasické WPCčko 80, min rok som skúsil na tip od kamaráta od Olimpu whey 100%. Je to veľký rozdiel ak beriem koncentrát alebo izolát (nad hydro neuvažujem kvôli penaženke)? Momentálne mám jedálniček nastavený na chudnutie a pomalé naberanie svalov nakoľko som 1-2 roky cvičil ale bz upraveného jedla tak teraz to musím "dobehovať". Vyhliadol som si od Scitecu tento https://nespamuj/12-protein-100-whey- ... 20-kg.html niečo iné popr? Plánujem minimálne 4kg balenie lebo sa mi nechce objednávať každých pár týždňov. Cena max 80€
Lariego
Dátum registrácie: 03.01.2018

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 19.02.2018

Značka proteínu či proteínový prášok celkovo je len veľmi mala časť zo skladačky úspechu. Scitec 100% Whey Isolate je v pohode.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 20.02.2018

Veľký rozdiel to nie je, stále je to len zdroj bielkovín (rýchlejšie-pomalšie vstrebateľný). :wave:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 20.02.2018

Rozdiel je v cene, chuti, zlozeni a obale. V ucinnku je rozdiel takmer nebadatelny.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Donny » 22.02.2018

Presne pre to za mna Self sport alebo activ... chutovo vyborne cena dobra rozpustnost aj zlozenie
Donny
Dátum registrácie: 17.11.2017
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa NIDECKER93 » 26.02.2018

Co hovori na tento protein? Je nieco lepsie pomer cena vykon? S chutou a konzistenciou som spokojny, ale ak je nieco lepsie za danu cenu respektive lacnejsie v rovnakej kvalite tak sem s tym :)

whey protein isolate 90 od Stillmassu
http://nespamuj/whey-protein-isolate-90-powder/

Vdaka.
NIDECKER93
Dátum registrácie: 29.12.2011
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 26.02.2018

Ja berem od nich 80instant, a super, okrem toho maju dobru cenu aj na ine veci (omega3, lecithin,...)
rapsic

Príspevokod užívateľa Reutiman » 26.02.2018

Mne to nejde otvoriť :D a ani som ho nenašiel na nete
Reutiman
Dátum registrácie: 10.09.2017
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 28.02.2018

Caute kupil som si protein scitec cerveny 5kg prichut coko kokos ALE,nechuti mi ako scitec ani ako scitec cokokokos ktory som uz v minulosti mal. Je to nemecka,, verzia,, myslite ze to moze byt tym? Je menej sladsi odost,aj rozpustnost sa mi zda ocosi horsia a celkovo nieje taky chutny. Myslite ze nemecka verzia je napr.menej osladena? Nekupoval som ho cisto novy ale od isteho predajcu. Stretol sa stym niekto?
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 28.02.2018

Nemecka verzia? Vsak sa to vyraba v madarsku
rapsic

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 28.02.2018

Hej viem ale kupovane,dovezene z Nemecka a predavane v Nemecku. Tak ako ked kupis na SK tak tam mas nalepenu etiketu kde mas po Slovensky popis tak tak ale po Nemecky.
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných