Kĺbová výživa

Re: Kĺbová výživa

Príspevokod užívateľa fidelito » 13.05.2012

prosim vas kupil som si http://www.protein.sk/e-96-arthro-guard-gold---biotech
chodim aj behavat aj cvicit.trosku ma pobolieva prave koleno,vrzga mi riadne v obidvoch a niekedy ma pobolieva prava lopatka. :D
chcem sa opytat na tento produkt ci to nieje nejaky podradny produkt.a ci sluzi skor na preventivne riesenie alebo mi aj pomoze pri tom mojom kolene,lebo mi v nom aj puká trochu.

dakujem.

viem ze sa tu uz na tento produkt pytal niekto ale odpoved som nejaku taku ktora by mi pomohla nenasiel.
fidelito
Dátum registrácie: 12.05.2012

Príspevokod užívateľa Galileo » 13.05.2012

fidelito - ja som tu už niekde o http://www.protein.sk/e-96-arthro-guard-gold---biotech písal. Mal som veľké problémy s pravým ramenom (pri predpažovaní som cítil bolesť) a toto mi pomohlo hneď ako som to začal brať! Teraz všetko OK a beriem to hlavne preventívne. Neviem či to už berieš keď sa pýtaš na účinok, no vyskúšaj a uvidíš.
Užívateľov profilový obrázok
Galileo
Dátum registrácie: 10.02.2012

Príspevokod užívateľa simple Robo » 13.05.2012

Borci, moja babka má problémy s kĺbmi, berie ArthroStop. Nebol by pre ňu lepší Animal Flex? :D
Alebo ten ArthroStop obsahuje látky, ktoré sú pre ňu lepšie? Pýtam sa seriózne, žiadna hovadina. :D

PS: Samozrejme babka necvičí :D , ale rada sa stará o záhradku a tak, proste nerada sedí.
Ak máš vieru tvrdú ako oceľ, tak máš v p*či bolesť a zdoláš ten kopec....
simple Robo
Dátum registrácie: 19.08.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 13.05.2012

urcite lepsi animal podla mna :) aj cenovo rovnake
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Galileo » 13.05.2012

a ten ArthroStop jej nefunguje? Keď to nemá účinok zakúp jej ten Animal a vyskúšaj.
Galileo
Dátum registrácie: 10.02.2012

Príspevokod užívateľa simple Robo » 13.05.2012

Jednu Arthro kúru už má za sebou, vtedy jej pomohol 100%-ne, potom dala prestávku a teraz ťahá ďalšiu. Zatiaľ však pociťuje ešte bolesti, na ďalšiu kúru jej kúpim asi Animal, aj keď ešte aj ten Arthro má čas aby bolesti zmizli. Vďaka za reakcie.
Ak máš vieru tvrdú ako oceľ, tak máš v p*či bolesť a zdoláš ten kopec....
simple Robo
Dátum registrácie: 19.08.2011

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 13.05.2012

ja uzivam mometnalne s klbovkou aj praskovu Flector odporucam skusit , mozno budete prekvapeny ! Ale aAnimal flex som vybral cca 5 krabic ..nemozem povedat krive slovo, klbovka ktora obsahuje vsetko v maximalnom mnozstvo..a este nieco naviac
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa burgeno33 » 30.05.2012

ktoré konkrétne produkty na kĺby podla vás patria do TOP 5 kĺbovky ?
burgeno33
Dátum registrácie: 07.04.2012

Príspevokod užívateľa Rokie » 04.06.2012

Animal Flex
Artro 3 Plus
Nutrend Liquid

top tri stačí.. viac klboviek ma vôbec neoslovilo..
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miro911 » 04.06.2012

Alavis triple blend pre kone :)
miro911
Dátum registrácie: 27.02.2012

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 04.06.2012

fidelito napísal:prosim vas kupil som si http://www.protein.sk/e-96-arthro-guard-gold---biotech
chodim aj behavat aj cvicit.trosku ma pobolieva prave koleno,vrzga mi riadne v obidvoch a niekedy ma pobolieva prava lopatka. :D
chcem sa opytat na tento produkt ci to nieje nejaky podradny produkt.a ci sluzi skor na preventivne riesenie alebo mi aj pomoze pri tom mojom kolene,lebo mi v nom aj puká trochu.

dakujem.

viem ze sa tu uz na tento produkt pytal niekto ale odpoved som nejaku taku ktora by mi pomohla nenasiel.

Ak ti len vrzga ide o prejav klasikeho opotrebovanie cize v pohode, klasicka klbova ako prevencia, v pripade , ak ta aj pobolieva treba volit silnejsie liecebne procesy a ukony
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

miro911 napísal:Alavis triple blend pre kone :)

No minule na trenerskom zraze to akurat spominali chalani:D
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Igor Intensity Illés napísal:

Mne to pomaha...na lakte a zapestia(3roky thaibox)dokonca aj clenky mi prestali praskat:)
A v Olomouci na tom slapu boxeri a chvalia to :007 ale chut 10x horsie ako bcaa od nespamuj :)
miro911

miro911 napísal:
Igor Intensity Illés napísal:

Mne to pomaha...na lakte a zapestia(3roky thaibox)dokonca aj clenky mi prestali praskat:)
A v Olomouci na tom slapu boxeri a chvalia to :007 ale chut 10x horsie ako bcaa od nespamuj :)

kedze su to tbl treba kopnut rychlo do seba ci prasok ?
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Je to prasok:/ strasne slane ale ked to das z mliekom tak sa to da
http://www.docsimon.sk/tovar/alavis-tri ... rasok-700g
miro911

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný