Kĺbová výživa

Re: Kĺbová výživa

Príspevokod užívateľa Reinhold » 27.02.2017

Na niečo pomáhajú.na niečo pomôže doktor.a na niečo nepomôže nič :-D
Akurát tú kĺbovku treba brať pravidelne a dlhšie.
Keď chceš niečo dosiahnúť,zabudni na výhovorky !
Reinhold
Dátum registrácie: 27.02.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Pacsika » 23.03.2017

Ak vám nič nepomáha, tak vám Alavis určite pomôže. Poznám plno ľudí čo ho užívajú, parím medzi nich aj ja...
Pacsika
Dátum registrácie: 23.03.2017

Príspevokod užívateľa Pacsika » 23.03.2017

Chalani ucinna vec proti zapalu klbov a sliach? Berem len alavis triple blend ale boli ma laket tak nieco proti zapalu ucinne?
Proti zápalu pomôžu OMEGA 3, najlepšie ak nepôjdeš 2-3 dni cvičiť a každý deň si dáš aspoň 15g OMEGA 3. Poznám ľudí, ktorím to pomohlo a potom už len preventívne 3g denne... :007
Pacsika
Dátum registrácie: 23.03.2017

Príspevokod užívateľa ud1po » 30.03.2017

Ahojte, uz dlhsiu dobu mam problemy s klbami, kedysi davnejsie som boxoval a zmliazdil som si zapastie. Od vtedy zapastie neohnem tak, ako na druhej ruke. Nie je to nic hrozne, cca 10-15 stupov menej. Vymenil som box za posilku ktora ma naplna, no ozyva sa bolest zapastia, hlavne pri benchi. Pil som pravidelne klbovku od natural nutrition, no nepomaha. Jednu dobu som mal problem s bedrovym klbom, a vtedy mi po 4 baleniach pomohla animal flex, ale pred jej kupou znova by som sa chcel este s vami poradit. Dopocul som sa, ze velmi dobra klbovka pre kulturistov je aj konska. Preto by som sa chcel opytat ktoru by ste mi radili vy podla vasich skusenosti.

Zvazujem tieto:
  • ANIMAL Flex
  • ALAVIS Tripple Blend
  • GELAPONY Arthro
Posledne dve zo zoznamu su urcene pre kone, myslim ze ta posledna ma lepsie zlozenie ako Alavis, ale nevyznam sa v tom moc. Co by ste mi radili vy? Diki moc
ud1po
Dátum registrácie: 05.01.2012
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 30.03.2017

co poznam tak vsetci uzivaju alavis a pomaha ako ma.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 357 krát

Príspevokod užívateľa ud1po » 31.03.2017

co poznam tak vsetci uzivaju alavis a pomaha ako ma.
Vedel by si mi prosim povedat v akych davkach ju brat? Pretoze predpokladam ze davkovanie pre cloveka na baleni nebude:D
ud1po

Príspevokod užívateľa Chaskar » 31.03.2017

mas to v popise na baleni,jak pre 100kg zrieba :007
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar

Vsimol som si ze na stranke maju aj klbovku alavis tripple blend pre ludi ... mam zvolit ju alebo tu konsku ? :D Mohol by si to prosim ceknut? Nechcem tu davat odkazy aby som neporusil nejake pravidla .. je to na oficialnej stranke alavisu ak by si mal cas :)
ud1po

Vsimol som si ze na stranke maju aj klbovku alavis tripple blend pre ludi ... mam zvolit ju alebo tu konsku ? :D Mohol by si to prosim ceknut? Nechcem tu davat odkazy aby som neporusil nejake pravidla .. je to na oficialnej stranke alavisu ak by si mal cas :)
nenasiel som pre ludi no co tam moze byt ine?jedine chyba asi jablcny pektin,ten je hnusny no zakladne latky musia byt rovnake,skor cena bude ina.
Chaskar

nenasiel som pre ludi no co tam moze byt ine?jedine chyba asi jablcny pektin,ten je hnusny no zakladne latky musia byt rovnake,skor cena bude ina.
Obrázok

cena +3e
ud1po

tak tym padom nieje o com :007
Chaskar

Príspevokod užívateľa Ux176 » 18.04.2017

po dlhsej dobe a "par" kg nabratych som zacal behat ale brutal bolest v kolenach zazil niekto? pomohla daka klbovka?
Ux176
Dátum registrácie: 02.06.2016

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 19.04.2017

Skús radšej rýchlu chôdzu, je to šetrnejšie voči kolenám. BTW, na beh treba mať aj techniku, obzvlášť ak máš kilá navyše.
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 19.04.2017

po dlhsej dobe a "par" kg nabratych som zacal behat ale brutal bolest v kolenach zazil niekto? pomohla daka klbovka?
Ak si zaliaty tukom nemal by si behat, obzvlast ak nemas spravnu techniku.

https://www.youtube.com/watch?v=O9tZFKy3lo8
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa Ux176 » 20.04.2017

no nadvahu mam ale tuku len tak 10% 👼
Ux176
Dátum registrácie: 02.06.2016

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných