Kĺbová výživa

Re: Kĺbová výživa

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.04.2018

Moze byt to "chrapcanie" v oblasti chrupavky, skus kolagen, popripade ten alavis je komplexny (mozno ti nebude sediet chut, popripade animal flex) nic s tym nepokazis, pokial neboli /nepicha pri pohyboch popripade pod zatazou tak je to iba dobre
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 159 krát
Bolo mu ďakované: 290 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 18.04.2018

Ono to vetsinou zacina jen temi zvuky, ale kdyz se v te neprimerene zatezi pokracuje tak se dostavi i bolest, protoze se to bude porad jen zhorsovat.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 135 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 21.04.2018

Ludia co ste pouzivali Animal Flex praskovu verziu.. je moc hnusna? Lebo uprime uz do seba davam viac piluliek nez dochodci tak sa mi moc nechce zapijat dalsich 10 z jedneho balicka denne... :D
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 29 krát

Príspevokod užívateľa Matej882 » 02.09.2018

Ludia co ste pouzivali Animal Flex praskovu verziu.. je moc hnusna? Lebo uprime uz do seba davam viac piluliek nez dochodci tak sa mi moc nechce zapijat dalsich 10 z jedneho balicka denne... :D
Dá sa, no chuť je subjektívny faktor nielen pri výžive na kĺby :) Ale napr mne robilo veľký problém prehĺtať toľko tabliet, radšej do seba šupnem pohár prášku aj keby bol neviem ako hnusný :D .
Naposledy upravil/-a Matej882 v 11.09.2018, upravené celkom 1 krát.
Matej882
Dátum registrácie: 13.02.2018
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa chuan81 » 04.09.2018

Alavis je neskutečně hnusný, ..já si koupil Evris s příchuťi, dobrota to taky není ale daleko přijatelnější než alavis. Složení má stejné. K tomu dávám nativní kolagen. Stejné mě pořád něco bolí.
chuan81
Dátum registrácie: 29.04.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 04.09.2018

Dá sa, no chuť je subjektívny faktor nielen pri výžive na kĺby :) Ale napr mne robilo veľký problém prehĺtať toľko tabliet, radšej do seba šupnem pohár prášku aj keby bol neviem ako hnusný :D .
V utorok som si kupil praskovu verziu lebo fakt tych 10 pilul ci kolko to je je peklo a nemam 70 rokov aby som do seba daval tolko piluliek :D Pil som 3x denne ciste HMB, ciste BCAA, myslim ze tie 2dcl 1x denne prezijem :D
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 29 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných