Oblicky

Oblicky

Príspevokod užívateľa Majlen » 19.07.2019

Ahojte prvom rade neviem ci tu bola taka tema ci nebola ak hej tak sa ospravedlnujem

Chcel som sa spytat posledny tyzden a pol ma boli prava strana spodku chrbta ako keby dole bojim sa ci to neni oblička lava nemam ziadne problemy moc je normalny jak pijem dostatok tekutín nechodim moc na zachod pokial samozrejme nevypijem x litrov vody ... uz som to raz mal a po superkompenzacke ma to preslo jak som zacal jest normalne teraz mam dietu nedavam ani moc bielkovin ani moc tukov tuky tak do 100 bielkoviny so 180-200 sachre tal 100-150 mam 88 kg a 189 cm
Ani ma to neboli ked si pobucham po chrbate ze by to bolo citlivé kazdy mi hovori ze to by ma bolelo na dotyk ked si po tom pobucham alebo v moci by som to videl alebo by ma bolelo brucho alebo pod bruchom nic take nemam ... som len na droste ten som mal 4 x kazdy 5 den cize 20 dni bolde som sie asi 6x cize 30 dni a vzdy len jednu ampulku tusim 200 na ML mozmo 250 na ML ani neviem a do toho propik kazdy 3 den a ten mam asi na mesiac a pol dva ... nic ine .. cize ma ozj nenapada ci mam to len presilene nejak moc a tym ze stale tvrdo trenujem kazdy den 2 fazovo ... alebo co .. spm z toho na nervy vedeli by ste mi poradit ci to su ci to nie su oblicky tak nieco co kupim a je to fakt učíme bud na predpis alebo aj bez predpisu ? Dakujem za odpoved
Majlen
Dátum registrácie: 05.07.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Re: Oblicky

Príspevokod užívateľa silný » 19.07.2019

Tak zájdi na vyšetrenie, keď si niesi istý... aj keby ti tu ľudia napísali, že to niesu obličky, čo ani podla mňa niesu, tak stále budeš mať chrobáka v hlave... a z liekov ma napadá jedine Rowatinex
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 649 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných