Tolerancia na predtréningovky

Tolerancia na predtréningovky

Príspevokod užívateľa Keith » 04.07.2019

Ahojte, už pár mesiacov pravidelne cvičím, no môj problém bola častá nechuť s cvičením vôbec začať. Riešil som to predtréningovými pumpami, po ktorých sa žiadaná motivácia a energia skutočne dostavili. No po určitej dobe mi príde že tieto účinky vôbec nemávam, alebo iba minimálne. Žiadne "mravčenie" celého tela už nemávam ako na začiatku a taktiež aj energia je už slabšia. Začal som teda dávať dvojnásobné dávky no po čase ani to už nestačí a teda neviem či dávku strojnásobiť ( do čoho sa mi úprimne nechce, bojím sa problémov so srdcom ) alebo jednoducho tieto pumpy len vysadiť na určitú dobu - takýto tréning ma však akosi nebaví a už po polhodine mám chuť to zabaliť. Ako to riešite vy?

Pre prehľad: Najskôr som mal Supernovu od BT - dobraná do konca.
Teraz som cca v polke Pow3rd 2.0 od Scitec N.

Možno je to len produktami ale keďže na začiatku nebol problém (hlavne u supernovy) tak skôr si myslím, že mi iba vznikla tolerancia.
Ďakujem za slušné odpovede, predsa len som ešte začiatočník.
Keith
Dátum registrácie: 07.05.2019
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 1 krát

Re: Tolerancia na predtréningovky

Príspevokod užívateľa silný » 04.07.2019

No v podstate máš pravdu, telo si už zvyklo... väčšina z nich je založená okrem iného na kofeíne a na ten si telo vytvára toleranciu, čím dlhšie ho bereš... podobne to platí aj pri ostatných látkach tohto typu.. osobne už tiež necítim ani gram kofeínu... riešenie vysadiť na čas alebo len zvyšovať dávku...
napr. na dovolenke som si dal od kofeínu a všetkých nakopávačov prestávku a po 2 týždňoch som opäť cítil aj malé dávky... no po mesiaci a pol som tam, kde som bol :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 04.07.2019

nič necítiš, lebo berieš europske predtréningovky. skús americké, ideálne niečo s vysokým obsahom DMAA a to už cítiš teda budeš. kludne môžeš na začiatku nejakú klasiku ako napr. Jack 3D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 04.07.2019

DMAA je moje oblíbený (většinou 120mg + a 30mg methanu a jedno presso)..ale na konci balení na tom budeš podobně jako s kofeinovkama...ja zvyšuju, dokud to šlape..ale tak akorat na konci baleni už nic moc...
prostě jak psal mr. Silný ...chce to vždy pauzu a pak to zase jede...
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 16.07.2019

Vec s ktorou sa potyka kazdy jeden z nas :D. Chalani ti radia uplne spravne, vysad na chvilu predtreningovku a budes zase v pohode. Ak nedokazes nazbierat motivaciu k cviceniu bez predtreningovky tak bohuzial asi ti neni sudene robit tento sport.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.07.2019

Motivacia < Disciplina
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných