Aké doplnky?

Aké doplnky?

Príspevokod užívateľa Silvo447 » 19.06.2019

Ahoj,chodievam cvičit 1x do týždna, aktuálne mám 70kg. Chodil som cvičit asi rok ale napr. aj mesiac som tam nebol potom som zas išiel a tak. Teraz začína leto,mne aj prázdniny kedže ešte študujem a chcel by som sa opýtať či tieto suplementy ktoré som vybral možu byt a ako ich kombinovať.
Mám 18 rokov,a ďakujem za každú pomoc :)
Suplementy : https://ctrlv.cz/Cwqz
Silvo447
Dátum registrácie: 08.01.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Re: Aké doplnky?

Príspevokod užívateľa rapsic » 19.06.2019

Jento tak male ze nic nevidim
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Na čom to pozeráš? lebo ja vidím aj na mobile aj PC.
1. Testosterol 250 30 caps -Megabol
2. Biosterol 36 caps - Megabol
3. Kreatín HCl 120kaps - GBeam
4. BCAA 4:1:1 Instant GBeam
5. Protein 100% Whey Professional - Scitec Nutrition - ten už mám doma ,takže ten neobjednávam
Silvo447

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 19.06.2019

5. Protein 100% Whey Professional - Scitec Nutrition - ten už mám doma ,takže ten neobjednávam
Biosterol a testosterol????? Fakt??? Kreatin a protein- ok. Ale ak chodíš 1 do týždňa, je ti to zbytočné. Kašli na doplnky. Začni najprv seriózne cvičiť a jesť.

A založiť novú tému, keď ich tu je milion.... Okrem toho že si lenivý cvičiť tak aj čítať sa ti nechce.....
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa silný » 19.06.2019

Čitať chlapec, čítať a nie najprv blbosť kúpiť a potom riešiť, čo s tým :)

viewtopic.php?f=2&t=5013
DOPLNKY VÝŽIVY:

Postupnosť pri zaraďovaní doplnkov výživy do stravy:

bod 0 nastaviť jedálniček aspoň tak ako je písané vyššie, inak je úplne zbytočné o doplnkoch vôbec uvažovať, pretože niet čo dopĺňať a doplnky sú na dopĺňanie, ako už z ich názvu vyplýva.

1. multivitamín a multiminerál
2. vitamín C
3. B komplex (vitamíny)
4. srvátkový proteín + rýchle sacharidy (maltodextrín, glukóza) alebo gainer
5. kreatín
6. ostatné veci, BCAA, Nitrix Oxide, tribulus, stimulanty, all in one produkty,

...........Čiže najprv kvalitná strava, vitamíny, doplnky sacharidové a proteínové (na predtrénigové a potréningové nápoje), alebo gainer, kreatín a potom ďalšie produkty - môžete skúšať čo vás napadne, ale nie, že si nakúpim nitrix, tribulus a podobne a potom sa čudujem, že mi nezaberajú. A ani nemôžu, keď nemajú na čom stavať (P.S. tiež nepostavím najprv strechu domu a potom základy ......... )

Držim palce
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Biosterol a testosterol????? Fakt??? Kreatin a protein- ok. Ale ak chodíš 1 do týždňa, je ti to zbytočné. Kašli na doplnky. Začni najprv seriózne cvičiť a jesť.

A založiť novú tému, keď ich tu je milion.... Okrem toho že si lenivý cvičiť tak aj čítať sa ti nechce.....
Nie,nepochopil si ma. Raz do týždňa som chodieval doteraz a teraz chcem zacat viac asi 3-4x.... Prišiel som si len po radu lebo sa v tom nevyznám.
Silvo447

Príspevokod užívateľa rapsic » 20.06.2019

Mas 70 kg , nepotrebujes ziadne doplnky
Ja viem ze si nechcel citat takuto odpoved
Ale hocijak sa budes presviedcat o inom ja budem mat pravdu
Ja sam mam iba protein aj to iba koli tomu aby som ochutil rano vlocky
A tie biosteril,testorol ani neviem co je zrejme inovatovna kapsulka priberania kvalitneho svalstva
Investuj radsej do masa a budes mat z neho anabolickejsi efekt ako z vyssie spomenutych .
No ak si nedas poradit kup si aj tie nepotrebne bcaa s gainerom
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 20.06.2019

Testosterol a biosterol su vyhodene peniaze, ked som bol mladsi a blbsi tak som to tiez skusil a boli to vyhodene peniaze, bcaa su rovnako vyhodene penaize, creatin neni az taky zly ale tiez sa da fungovat aj bez neho, protein si nechaj ten je gut a inak to iste co ti povedal rapsic investuj do stravy a disciplina. Bez toho sa v tomto sporte neposunies nikam.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 20.06.2019

Nie,nepochopil si ma. Raz do týždňa som chodieval doteraz a teraz chcem zacat viac asi 3-4x.... Prišiel som si len po radu lebo sa v tom nevyznám.
Ok, tak sorry. Každopádne, rady si dostal. Od kompetentnejsich ako ja. Tak sa ich drž. Poroadne cvic, hlavne základné cviky, riadne jedz a doplnky začni riešiť az ako posledné. A aj to nepočúvaj kamarátov a never všetkým reklamám na e-shopoch. Oni chcú predávať, tak ti sľúbia aj 10 kg svalov za mesiac ak si kúpiš ich vyrobok.
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 23.06.2019

Ale ti co propagují gainery, a slibuji mega přírůstky, nelžou! Po měsíci krásně nebereš...když se budeš hodně snažit, tak i těch 10kg...
Škoda jen, že to bude na břiše a všude tam, kde jsi před tím spálil tuk
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných