Superkompenzacia

Superkompenzacia

Príspevokod užívateľa 5matko5 » 08.04.2019

Ahojte. Mám otázku ohľadom superkompenzacie, je vhodný systém 3dni veľa vody a len bielkoviny a potom 3 dni cukrovacka? S tymmze na tretí deň je súťaž. A ešte jedna otázka, ma vôbec zmysel experimentovať so superkompenzaciou, pokial som to ešte neskúsil nikdy. Nemôže sa stať že by mi to úplne pokazilo formu? Ďakujem
5matko5
Dátum registrácie: 27.08.2015
Cash on hand: Locked

Re: Superkompenzacia

Príspevokod užívateľa 5matko5 » 09.04.2019

Nikto chalani mi nevie poradiť? 😔
5matko5

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.04.2019

Skoda ze si neskusal, formu nepokazi, treba to pekne nacasovat, no je to celkom zahul na hlavu, okrem ineho prve dni aj trenujes aby si vystavil glykogen zo svalov, taky stvrtok je z teba uz len zombik, konecne mas sachre no zas minimum vody..
Este sa aj soli na konci, samozrejme pred pumpovanim sa napi vody 3deci cca lebo nikdy nenapumpujes
No na prvykrat to moc neprehanaj, nedavaj moc extrem
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Ďakujem pekne za rady a odpoved. O soleni som sa nikde nedočítal, kedy a ako sa soli prosím ta?
5matko5

A ešte prosím ta niekto cukruje ryzovymi chlebikami a niekto len ryzou. Čo je istota? Keďže GI je iný ale v ryži je zase voda, aje keď si myslím že je to dosť zanedbatelne množstvo. Ďakujem
5matko5

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.04.2019

Ryzu varenu pred sutazou ked mozes aj kus vody do seba dostat
Ale tak su taky co aj predtym normalne piju aj den pred sutazou a vse ide v pohode,
V podstate do sutaze sachrujes iba na "suchych sachroch" teda ako, pises chlebiky, dzem, susene ovocie
Cely cas davaj pozor na sodik
Pred sutazou sa davaju chipsi slane alebo hranolky z mekaca
Ale ked uz tak si najdi nejakeho schopneho trenera a zaplat mu, vsak je to tvoje zdravie, nie ze si odjebes oblicky alebo co
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Jasné, ďakujem pekne 👍
5matko5

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných