Vsetko o vyzive

Re: Vsetko o vyzive

Príspevokod užívateľa Krajinko » 10.07.2019

Zdravím neviem či to tu už bolo ak hej tak sorry
Chcem sa spýtať ze ci, vadí ak trénujem na lačno? dam si iba kávu A idem makať
Krajinko
Dátum registrácie: 14.04.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.07.2019

Nevadí, keď idem cvičiť ráno, tiež chodím na lačno.. ak s tým nemáš ty osobne problém, že ti je zle alebo nevládzeš, tak to vôbec nevadí, ba naopak, aspoň neni telo zaťažené tráviacimi procesmi...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 649 krát

Príspevokod užívateľa Valec1000 » 18.07.2019

Nemá niekto aktuálny zlavový kod na Namaximum?
ďakujem.
Valec1000
Dátum registrácie: 31.10.2016
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Timmy32 » 23.07.2019

VKUP5 - na 5 %
Timmy32
Dátum registrácie: 19.01.2013
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 23.07.2019

VKUP5 je platný trvale
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa rapsic » 23.07.2019

EMELITEPRO
10%
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa Erickk » 29.07.2019

Zdravím páni, 2 mesiace mám upravenú stravu, no mal by som pár otázok. Moja denná strava vyzerá približne takto (mierne obmeny tam sú, ale snažím sa držať kcal rovnako)
Raňajky: 4-5 vajec, 30-50g syru, 30-50g šunky, 10g maslo a 1-2 "cereálne" kaiserky (praženicu si väčšinou robím, preto maslo)
Obed: kuracie prsia/bravčová panenka(150-200g za surového stavu), 100g ryže alebo 300g zemiakov + nejaká omáčka
Večera: to isté čo obed väčšinou
Druhá večera: tvaroh (podľa potreby zvýšiť tuky mám buď polotučný alebo odtučnený) + trocha džemu/medu
Za 2 mesiace som schudol nejaké 3-4 kg z 83 na 79-80kg. Kalórie som zo začiatku držal okolo 2500kcal, nech si moje telo zvykne na nejakú pravidelnosť a teraz som zvýšil na 2700kcal (na zimu by som chcel okolo 3000kcal a pribrať naspäť na 83-85 v lepšej kvalite).

1.) Je problém, že niekedy 50-60% denného príjmu tukov mám v raňajkách?
2.) Nie som vôbec fanúšikom zeleniny, ale uvedomujem si dôležitosť zeleniny tak by som sa chcel spýtať, akú zeleninu by ste odporučili?
3.) Tréningy v týždni budem mávať relatívne neskoro (do takej 20:00) a po tréningu hneď mi nechutí veľa jesť. Nebudem prichádzať o nejaké zázračné výhody keď budem mať po tréningu pred spaním iba proteín(40g) + nejaké 2-4 ryžové chlebíčky a nejaký kúsok ovocia (jablko, banán, broskyňa, čučoriedky)?
4.) Ktoré vitamíny a minerály sú najdôležitejšie na suplementáciu?
Ďakujem za každú odpoveď. :)
Erickk
Dátum registrácie: 24.03.2015

Príspevokod užívateľa efraim » 29.07.2019

A aký je tvoj cieľ? Aká je tvoja výška/váha?
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa silný » 29.07.2019

Zdravím páni, 2 mesiace mám upravenú stravu, no mal by som pár otázok. Moja denná strava vyzerá približne takto (mierne obmeny tam sú, ale snažím sa držať kcal rovnako)
Raňajky: 4-5 vajec, 30-50g syru, 30-50g šunky, 10g maslo a 1-2 "cereálne" kaiserky (praženicu si väčšinou robím, preto maslo)
Obed: kuracie prsia/bravčová panenka(150-200g za surového stavu), 100g ryže alebo 300g zemiakov + nejaká omáčka
Večera: to isté čo obed väčšinou
Druhá večera: tvaroh (podľa potreby zvýšiť tuky mám buď polotučný alebo odtučnený) + trocha džemu/medu
Za 2 mesiace som schudol nejaké 3-4 kg z 83 na 79-80kg. Kalórie som zo začiatku držal okolo 2500kcal, nech si moje telo zvykne na nejakú pravidelnosť a teraz som zvýšil na 2700kcal (na zimu by som chcel okolo 3000kcal a pribrať naspäť na 83-85 v lepšej kvalite).

1.) Je problém, že niekedy 50-60% denného príjmu tukov mám v raňajkách?
2.) Nie som vôbec fanúšikom zeleniny, ale uvedomujem si dôležitosť zeleniny tak by som sa chcel spýtať, akú zeleninu by ste odporučili?
3.) Tréningy v týždni budem mávať relatívne neskoro (do takej 20:00) a po tréningu hneď mi nechutí veľa jesť. Nebudem prichádzať o nejaké zázračné výhody keď budem mať po tréningu pred spaním iba proteín(40g) + nejaké 2-4 ryžové chlebíčky a nejaký kúsok ovocia (jablko, banán, broskyňa, čučoriedky)?
4.) Ktoré vitamíny a minerály sú najdôležitejšie na suplementáciu?
Ďakujem za každú odpoveď. :)
1.) Nieje
2.) Paradajky, uhorky, papriku, šalát, mrkvu, cibuľu etc. (teda asi každú...)
3.) Nie nebudeš, ak splníš celkový príjem kcal, ktorý máš nastavený... ako si to už rozložíš je na Tebe.
4.) Vit C, Zinok, Magnesium, Multivitamín (ostatným by som sa nejak extra nezaoberal, pri vyváženej strave prijmeš potrebné aj z nej...)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 649 krát

Príspevokod užívateľa CassyboyNEW » 19.08.2019

Mate niekto skusenosti s cystou na pankrease ? podla doktorov neskodna, avsak neviem ci Mozem vsetko jest resp hlavne co sa tyka doplnkov, Kedze vieme ako to je u doktora pre ktoreho doplnky su steroidy :D Dik
CassyboyNEW
Dátum registrácie: 19.08.2019

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných