Čo na večer?

Čo na večer?

Príspevokod užívateľa Lavadesign » 01.04.2019

Kamarati, plz poraďte mi čo na večer? Tesne pred spaním? Žrať štvrť kila tvarohu so škoricou 7 dni v týždni ma už nebaví
Užívateľov profilový obrázok
Lavadesign
Dátum registrácie: 09.03.2019
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Čo na večer?

Príspevokod užívateľa rapsic » 01.04.2019

Tak daj protein
Ja jem dokola to iste kazdy den, jedina zmena je ak pouzijem ine korenie
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa M4t3S » 01.04.2019

kup si nejake flower drops, alebo rozne sirupy s prichutami su, pridaj odmerku proteinu, mas vela moznosti jak ochutit ten tvaroh. Ja to jem uz x rokov kazdy den skoro a nestazujem sa, treba iba nejak zmenit chut.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

No ako čo sa týka chutí, tak to si viem teoreticky urobiť hocijakú, ja som skorej chcel vedieť, či je ešte nejaké dobré žrádlo, iné ako tvaroh na noc. Ale asi teda neni?
Lavadesign

Príspevokod užívateľa M4t3S » 01.04.2019

Hoci co co neobsahuje vela sacharidov. Pripadne k tomu pridaj nejaky caseinovy protein. Kludne daj vajicka alebo tuniaka, maso rovnako ako na obed, nejak v tom nerobim rozdiel okrem tych sacharidov.
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

No mne práveže trošku sacharov treba aj večer. Ja chodievam cvičiť až keď synček zaspí, čiže zhruba 18:30-19:30, niekedy v tomto rozmedzí začínam. A končím okolo 19:30-20:30, hneď po tréningu ešte pred sprchou vypijem proteín, potom prídem domu, hodinu dve ešte posmrdím a idem spať. A tesne pred spánkom si dám aj sachare, že by rastla hmota. Lebo keby som si dal zase tvaroh s proteinom, tak mám v priebehu troch hodín 60g bielkovín, toľko telo nevstrebe
Lavadesign

Príspevokod užívateľa rapsic » 01.04.2019

Ja by som to riesil inak
Cez den by som pokryl vsetko ako potrebujem a po treningu by som nechal nejake sachre uz necham na tebe ci ovocie/glukoza + protein
A v podstate by si mal mat pokryte makra za cely den v pripade ze by si bol hladny tak si daj syr eidam 100-120g
Popripade cottage
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 01.04.2019

Na veceru si môžeš dat čokoľvek čo ti sedí do plánovanej energetickej bilancie. Trávenie je postupný a nie skokovy proces, takže netreba sa napchavat tvarohom len preto ze obsahuje kazein. Môžeš si dat čokoľvek co obsahuje doztsrocne množstvo bielkovín.

Tému uzamykam lebo nerešpektujes pravidlá a sústavne zakladas nové témy bez toho aby si sa snažil svoje príspevky zaradiť do už existujucich tém.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných