Potraviny

Re: Ověřený e-shop ?

Príspevokod užívateľa tibornator » 22.10.2018

nie polske šmejdy
tibornator
Dátum registrácie: 21.10.2018
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Vinnie » 22.10.2018

ježiši, keď toto povie nejaký senilný starý *****, tak nad tým ešte mávnem rukou, ale keď mladý človek, tak mi rozum zastáva. bolo pár reportáží a článkov o pár výrobkoch ako párky alebo rybie prsty, kde v Rakúsku mali o 10 % viac mäsa ( čo by človek zistil hneď keby je schopný si prečítať tie 3 makronutrienty na obale ) a pár jednoduchších ľudí z toho hneď dostalo doživotnú paranoju, že všetko čo máme v obchodoch = odpad.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 22.10.2018

Asi tak. Obdobně že tam to prý stojí 1,99 Euro ale v ČR 59,90 !
Jasan pár takových rozdílů se najde, ale v reálu nic převratného. Kuřecí prsa nekupuji mražené ale chlazená a do 100Kč/Kg. Že je Kaufland v DE má za xx a ten v CZ ještě o zrnko dráž je ...
To tu asi nepíšu nic nového...
a když srovnáváte konkrétní výrobek pak rozdíl subjektivně v chuti .(laboratoř neplatím) je minimální...
Takže nenechte se manipulovat.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa piterko » 22.10.2018

vocílka alebo vodňanské, alebo z tesca ,,noname" len nabalene po 1kg, pripadne tie v kauflande tie ani netusim co su to za hovna aj ked pisu ze vsetko CZ, tak nikdy ich nekupujem. su napustene nejakym sajrajtom. uz davno mi bolo divne ze niektore prsia pustia tolko vody ze 3x vylievam panvicu a niektore nic. zamarazil som si babisove vodnanske prsa fejkovane vozene z polska, po case som vytiahol tie prsia, rozmrazil a co nevidim - vytieklo z 1kg masa 1,8dl nejakej hustejsej tekutiny ktora vazila 200g. sote na panvici bez kvapky vody, akurat 1kg realne bol 0,8kg. a bohvie co je to za substratik co prifukuje tie lacne ceske prsicka takze z vyhodnej kupy je nakoniec pekny hnus odlahceny o patinu hmotnosti
ježiši, keď toto povie nejaký senilný starý *****, tak nad tým ešte mávnem rukou, ale keď mladý človek, tak mi rozum zastáva. bolo pár reportáží a článkov o pár výrobkoch ako párky alebo rybie prsty, kde v Rakúsku mali o 10 % viac mäsa ( čo by človek zistil hneď keby je schopný si prečítať tie 3 makronutrienty na obale ) a pár jednoduchších ľudí z toho hneď dostalo doživotnú paranoju, že všetko čo máme v obchodoch = odpad.
poliaci su smelinari. boli aj budu. staci si pozret potravinovu spravu, kazdy druhy pripad je polsko, a kokotiny s pesticidmi posielaju, ATB inside, 100 nasobny limit tazkych kovov, 40% deklarovaneho obsahu len a podobne radosti. ked vidim PL alebo Poland tak pustam z ruky, nepodporim tuto mrzac
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 511 krát
Bolo mu ďakované: 392 krát

Re: Potraviny

Príspevokod užívateľa johan1232 » 19.12.2018

ahojte... mam len jednu taku otazku

mam nasadene antibiotika ktore berem rano s ranajkami lenze tieto ATB by som nemal uzivat s potravinami ktore obsahuju horcik, magnezium, zelezo, zinok kvoli moznemu slabsiemu vstrebavaniu... bral som dnes prvu tabletu s ovsenymi vlockami ale tie obsahuju tieto latky...

viete mi poradit s cim by som mohol zajest tieto antibiotika? nechcem ist a uz nemam na to ani cas ist za lekarom alebo lekarnikom kedze v noci idem prec tak sa pytam vas ci by niekto vedel poradit z cim to zajest aby to neobsahovalo tieto latky... je jedno co neriesim teraz pri brani zaidnu stravu ani nic takze je mi jedno s cim to zoberiem... samozrejme tieto ATB sa nemaju jest s mliekom a mliecnymi vyrobkami a nemaju sa jest ani pit mlieko a mielcne vyrobky 2-3 hod. pred a 2-3 po

takze len potrebujem vyriesit tie ranajky z cim to dat

dik za odpovede
johan1232
Dátum registrácie: 15.07.2012
Poďakoval: 2 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných