budovani svalu a zaroven spalovani

Re: budovani svalu a zaroven spalovani

Príspevokod užívateľa Dereks » 22.03.2018

76kg a chceš chudnúť tuk? to svalov máš koľko potom?
ake máš cca % tuku?
ano a ide naberať svaly a chudnúť tuk len nato musíš prísť ako tvoje telo funguje...
ty si sypal a cvičil doma.. skoda tst..
Clean strava, riadny trening a musi to ísť
Užívateľov profilový obrázok
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa silný » 22.03.2018

no chudnuť tuk a naberať svaly naraz sa da:
u začiatočníkov
u niekoho kto cvičil, prestal a po dlhej dobe zase začal (čiže vyzera akoovysnutá dáždovka, no svalova pamäť bude fungovať..)
na kurvesky poriadnej sýpke :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 649 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 22.03.2018

ano a na sypke sa da naberať svaly a dosť a chudnúť tuk o vela lepsie ako natural xD na sypke môžeš ísť hard dietu a podrží ti tie svaly a tuk zosekas rychlo... ako natural by si spalil pekne aj svaly... to čo chceš ty sa da aj naturalne ale trva to dlho,chce to nájsť to co funguje... keď vidíš ze pomaly naberas/stojíš na vahe ale v zrkadle pribudaju svaly a ubúda tuk..a sleduješ si vahu... a hlavne poriadne činky dvíhať... a nie doma kliky... chce to čas kym všetko vychytas... po čase napr. budeš stagnovať... hodíš kratku dietu.. potom zas začneš pridávať kcal a kardio...
môžeš skúšať držať bielkoviny ako zaklad a podľa toho ako to pojde pridávať/uberať sacharidy/tuky
... skúšaj pôjdeš bielkoviny + viac zdraveho tuku do treningu a na večer /menej sachrov v oblasti tréningu.
alebo alebo bielkoviny/sachre a navečer už len zdravý tuk a bielkovina.. jest pravidelne alebo všetko napratat po treningu.. skúšaj čo ti pasuje a strava samozreme clean..
Inak ešte ak si fakt že velká čásť špeku a nemáš nejake svaly daj kľudne aj ťažšiu dietu zosekaj tuk a začni potom kvalitne pomaly naberať
Dereks

Príspevokod užívateľa silný » 23.03.2018

Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa honnza.one » 23.03.2018

no diky za rady😉.neco si z toho vyberu😃😃
..jinak nepripadam si tlusty ale chtel bych vyrysovat proste bricho.a za celou tu dobu se mi to nedarilo.a to jsem drepoval behal na orbitreku a i stravu jsem zredukoval.ovsem vysledky byly mizive
honnza.one
Dátum registrácie: 21.03.2018
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Peter555 » 23.03.2018

Daj 2g trenu a 50mg mdrosty
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 23.03.2018

tak niekde bola chyba lebo. to musí ísť... len bacha kedysi som tiež išiel hard diety a veľa cvičenia sice som schudol rychlo ale len som si posral metabolizmus a pekne som to nabral spať.. telo sa pekne bránilo a potom to bolo horšie ako keby som išiel pekne ponaly a rozumne rebuild/ začať diétu pomalu na čo najvyssom kcal prijme a aj šokovat organizmus netreba zabúdať.. keď sa to zastaví tak nie zas ke ubrat ale pridať kcal a energ. výdaj
Aj tak máš málo kg ja být tebou idem trening na naberanie a upravim tomu stravu ako som ti písal... a pomaly pôjdeš do svalov a budeš chudnúť tuk... len nebude to na týždeň... toto všetko sa da urýchliť a veľmi ai pomôcť s AAS.. len najprv to musí ísť naturalne a musíš na to dôjsť aby si tu sypku potom využil... neni to že dáš sypku a on to spraví za teba a nevieš spravne chudnúť a naberat naturalne...
Ja viem píše sa to ľahko keď som na trene xD a to je zas ina kapitola to papaš aj čokoládu a svaly rysuješ, separuju sa, naberaš ich a tuk ide doprdele xD
Takže pekne makaj až tam jedného krásneho dňa môžeš poslať tren :)
Naposledy upravil/-a Dereks v 23.03.2018, upravené celkom 1 krát.
Dereks

Príspevokod užívateľa Dereks » 23.03.2018

S druhá vec nechapem chalanov čo majú 60kg a chvalia sa bruchom :DD to. je jasné že keď vyzeram jak hovno že mi bude vidno brucho... radsej budem mať viac kg v ako takej kvalite kde brucho nebude uplne vysekane.. ale mať 100kg a vysekany být to už je o inom :)
Dereks

Príspevokod užívateľa Luayy » 09.04.2018

Čo tak sacharidy jesť až po tréningu až do 4 hodín po tréningu a využiť inzulín v svoj prospech a ísť hlavne na tukoch a bielkovinách? :) Ja na nižších sacharidoch fungujem najlepšie.
Luayy
Dátum registrácie: 25.03.2018
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.04.2018

jasne, ak tam pošleš synteticky... z vlastného toho ale moc nevyťažíš :)
silný

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných