Beta Ecdysterone

Beta Ecdysterone

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 11.12.2017

Ecdysterony sú triedy zlúčenín (polyhydroxylované ketosteroidy s rôznymi koncami), ktoré sú štrukturálne podobné androgénom. Sú dobre študované ako rastové a hmyzové rastové faktory a odvodzujú ich názov (ecdy-) z procesu hojenia hmyzu, nazývaného ekdýza.
V štúdiách na cicavcoh vykazujú anabolické účinky bez androgénného účinku.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20363237
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3234543
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Re: Beta Ecdysterone

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 11.12.2017

Viete že som skeptik voči všetkým doplnkom výživy, ale mal som možnosť kúpiť si jedno balenie beta ecdy. od MP za pár peňazí, tak som sa to rozhodol skúsiť a pri tej príležitosti som si zaznamenal telesné miery pred a po mesačnom užívaní (600 mg denne)

Moja mesačná skúsenosť. ( Pri dvoch mierach je najprv miera ľavej a potom pravej končatiny )
Pred:
Váha: 87,1 kg
Pás: 87 kg
Stehno: 66 - 65 cm
Biceps: 46 - 45,6 cm
Predlaktie: 34,5 cm
Lýtko: 39,8 - 40 cm

Pred:
Váha: 88,4 kg
Pás: 87 kg
Stehno: 66,3 - 65,7 cm
Biceps: 46,5 - 46 cm
Predlaktie: 35 cm
Lýtko: 40 - 40 cm

- všetky miery boli merané dva dni po sebe, naľačno po zobudení a bez napumpovania
- rozdiel som zaznamenal len pri hmotnosti kde včera po "výdatnom " víkende som mal o 0,6 kg vyššiu hmotnosť a o 1 cm širší pás.
- kalorický príjem permanentne na 2800 kcal
- žiadne zhoršenie kvality svalstva nezaznamené, skôr naopak
- progres je znateľný, či je to beta ecdy , či je to tým, že mám dobre zostavený tréning a 100 % stravu však neviem. Faktom však je, že som pri rovnakej hmotnosti a kvalite nemal nikdy väčší objem paže
- od januára to skúsim opäť, ale dávku zvýšim na 900 mg denne
- žiadne subjektívne pocity nezaznamenané, v noci mierna nespavosť, ale to bude zrejme skúškovým (toto preverím užívaním v januári, keď už budem mať po skúškovom )
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Re: Beta Ecdysterone

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 09.05.2018

inak myprotein ma akurat zlavu 50% aj na ECD takze balenie vychadza dakych 12€ (60 tabs)

https://www.myprotein.sk/sports-nutriti ... 29949.html
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných