tabulky s nutricnymi hodnotami..

Re: tabulky s nutricnymi hodnotami..

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 16.05.2018

Čo majú videá na YouTube kde ukazujú čo berú,tak akurát spalovace tuku navyše,to ja nechcem, bielkoviny mám prebytok,tie ani všetky nevyužijem.Niekde píšu že si ich telo prerobí na sacharidy inde že ich telo vylúči.Teraz co je fakt.V tréningu akurát rozmýšľam či ubrať alebo pridať počet cvikov.
Ked sa komentuje vlakno do ktoreho si pisala a predtym pol roka tam nepribudla ziadna sprava, mozes si byt ista ze sa komentare viazu k poslednemu dotazu :)

K youtube...to takto absolutne nemozes brat... nikto kto ma sponzorov neprizna steroidy, lebo by ich stratil, Ak je niekto celorocne "shredded" a este nabera svaly tak na 99% nie je cisty... Inak o tebe mame strasne malo informacii, ziadnu fotku formy aby sme si urobili obraz ako si na tom atd. Vzdy sa pribera tuk, ak chces maximalizovat prirastky aj v leanbulku trochu tuku proste musi prist, ak do tuku nepojdes tzn. len drobny kaloricky surplus nepriberas "maximum" svalov. A ak prejdes z 2000,2200 kcal na 2500 pridanim 80g sacharidov - spolu s nimi zadrzis aj trochu vody z 300 kalorii rozdielu nepriberies hned v pase kilo tuku :)

Mozes mat slabe vstrebavanie zivin, Bkomplex forte (od genericy ta ma B12) ti pomozu ako s vyuzitim stravy tak ti nastartuju chut do jedla. Osobne by som aspon raz za stvrtrok dal lahsiu kuru laktobacilov ak nejedavas vela zelenej zeleniny. Ttieto maju pre aj probiotika pouzivam ich casto http://www.gsklub.sk/products/10779-gs- ... y-forte-21.

2500 je vela na zenu?!?!?!
Kolko je podla teba rozumne cislo?
U průměrné ženy se to bude pohybovat kolem 2000, bude záležet na fyzické aktivitě. Pro nabírání samozřejmě mírně zvyšovat, ale né o 500 kalorií boha. Navíc podle mě, by žena měla řešit typ svojí postavy mnohem více, než jí řeší naprosto zbytečně spousta mužů. Mají opravdu malý rozdíl mezi tím co využijí a co už jde na místa, kam nechtějí.
Pisala 2000-2200, i ked teraz pisala ze len obcas sa na take hodnoty vobec dostane a bez vysledku, zdvihnutie o 350 je normalka a 2 tyzdne nie su az taka hrozna doba na prvy test, v najhorsom moznom pripade ak berieme do uvahy klasicky prepocet 3500kcal=1kg tuku. 350x14= 4900kcal /3500 = 1,3kg tuku a cast by boli aj tak svaly. Zeny maju dlhsie treningy ako chlapi a casto idu este aj kardio takze takych 400kcal spali ani nevie ako.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa maveva » 16.05.2018

Dante magne B6,Bkomplex,zinok, chlorella,D3,schindeleho minerali..aj laktobacily som brala
maveva
Dátum registrácie: 12.04.2017
Poďakoval: 6 krát

Dante magne B6,Bkomplex,zinok, chlorella,D3,schindeleho minerali..aj laktobacily som brala
Mas poslednou dobou nejake stresy? Praca, skuskove, statnice, partner atd.?

Mozno tym ze jes tak nesumerne si v celkovom tyzdennom vyhodnoteni v deficite uz x tyzdnov, preto stagnujes...
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

DanteUnchained

Hej hej hej som písala že len zriedka sa dostanem na 2200?nie len že mám čo robiť toľko zjesť kvalitne jedlo.Malo kedy sa stane že nie,stane sa ale nie často...
maveva

Kto nemá stres.Spanok nekvalitný hľadala som niečo na spanie,ale zase nechcem do seba toľko pchať.
maveva

Ok skúsim žrať,nie jesť 😉 Vychádza to super na leto hmm.Nemate aspoň nejakú super potravinu ktorá zvýši príjem a není to na plný tanier.?5plne taniere uz mám teraz + suplementi
maveva

Tak si najprv porieš stresy a potom kalorie :) A vyssi kaloricky prijem mozes do nejakych 20% cheatnut... piškoty, snicker ak mas uz teraz nutricne bohate potraviny u 80% stravy.

Ake mas zlozenie makier vlastne?
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

DanteUnchained

Príspevokod užívateľa John1003 » 16.05.2018

Premerna zena ma bazal 1600-1700
+chodi do prace +fitko +doma nieco porobi....
Pre info, moja na 2200 chudne
Odkdy se u průměrné ženy uvažuje, že chodí do fitka? Tak znovu. Průměrná mladá žena 170cm 70kg a 25let. Bude někde na 2000. Takže odhadem bude bazál někde na 1500. Prakticky bez fyzické aktivity. Daná fyzická aktivita nároky samozřejmě zvýší, ale jak jsem už psal, to musí daná žena vědět sama kolik té aktivity má. K čemu tady jako je, že si mezi sebou předhazujem aktivity stylem +fitko +doma něco robí. Ty snad víš, jak probíhá její průměrný den ve fitku nebo jakým stylem cvičí?

Mě přijde, že máte v hlavě na všechno jednu kalkulačku, čísla máte i na čas strávený na záchodě, ale trochu logiky chybí. Je vám úplně jedno jestli jde o 60kg ženu nebo 90kg muže. Prostě přihoď 400 kalorií na týden a máš vystaráno a uvidíš co to s tebou udělá... Néé takhle opravdu néé!! Všechny ženy, kterou se mnou probíraly jídelníček měli tu propast mezi nabírám kvalitně a nabírám nekvalitně velice malou a pohybuje se to třeba ve dvou stovkách kalorií i méně.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Uznávam že by som mala mať viac sachre,tak cca B 150 S 200-250 T 60
Sachre často jem quinou,ryžu,zemiaky,cícer,pohánku, polystyrén keby som počítala Snickers tak to mám kamo viac,keď vy to beriete ako príjem stravy tak....no...no comment.
Inak nezdá sa mi žeby tie ženy všetky brali stereoidy,trebárs Linn Lowes krásne pribrala po rakovine,ale má dobrú kostru,boky primerane svojej postave,čo ja nemám,keby som mala fobru kostru stačilo by mi pridať jeden deň kardio a som na parádu.
maveva

Odkdy se u průměrné ženy uvažuje, že chodí do fitka? Tak znovu. Průměrná mladá žena 170cm 70kg a 25let. Bude někde na 2000. Takže odhadem bude bazál někde na 1500. Prakticky bez fyzické aktivity. Daná fyzická aktivita nároky samozřejmě zvýší, ale jak jsem už psal, to musí daná žena vědět sama kolik té aktivity má. K čemu tady jako je, že si mezi sebou předhazujem aktivity stylem +fitko +doma něco robí. Ty snad víš, jak probíhá její průměrný den ve fitku nebo jakým stylem

Písala som dnes tu vyššie môj dnešný tréning,výška 174,váha 75kg,tak napíš aká je to podľa teba aktivita, kardio už nerobím,veľmi som chudla pri ňom.Šetrim sa .😉
maveva

Príspevokod užívateľa rapsic » 16.05.2018

Odkdy se u průměrné ženy uvažuje, že chodí do fitka? Tak znovu. Průměrná mladá žena 170cm 70kg a 25let. Bude někde na 2000. Takže odhadem bude bazál někde na 1500. Prakticky bez fyzické aktivity. Daná fyzická aktivita nároky samozřejmě zvýší, ale jak jsem už psal, to musí daná žena vědět sama kolik té aktivity má. K čemu tady jako je, že si mezi sebou předhazujem aktivity stylem +fitko +doma něco robí. Ty snad víš, jak probíhá její průměrný den ve fitku nebo jakým stylem cvičí?

Mě přijde, že máte v hlavě na všechno jednu kalkulačku, čísla máte i na čas strávený na záchodě, ale trochu logiky chybí. Je vám úplně jedno jestli jde o 60kg ženu nebo 90kg muže. Prostě přihoď 400 kalorií na týden a máš vystaráno a uvidíš co to s tebou udělá... Néé takhle opravdu néé!! Všechny ženy, kterou se mnou probíraly jídelníček měli tu propast mezi nabírám kvalitně a nabírám nekvalitně velice malou a pohybuje se to třeba ve dvou stovkách kalorií i méně.
Sme na posilnovanie.sk takze pocitam ze do fitka chodi
A doma asi nelezi cely den na chrbte....
Potom skladate jedalnicky ako 800kcal zene a podobne sracky ked to vidim tak ma napina
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 225 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Uznávam že by som mala mať viac sachre,tak cca B 150 S 200-250 T 60
Sachre často jem quinou,ryžu,zemiaky,cícer,pohánku, polystyrén keby som počítala Snickers tak to mám kamo viac,keď vy to beriete ako príjem stravy tak....no...no comment.
Inak nezdá sa mi žeby tie ženy všetky brali stereoidy,trebárs Linn Lowes krásne pribrala po rakovine,ale má dobrú kostru,boky primerane svojej postave,čo ja nemám,keby som mala fobru kostru stačilo by mi pridať jeden deň kardio a som na parádu.
Dam ti jednu cennu radu. UVEDOM SA a myslim to v dobrom :D Neviem odkial cerpas zdroje celeho zivotneho stylu, vzorov atd., ale mas to brutalne pohnute. Neber to ako vysmech kazdy sme si tym presli. Ja som dost dlhy cas mal klasicky fitness jedalnicek, a nerozlisoval som ci mi jedlo chuti/nechuti len kolko to ma bielkovin a sacharidov. To ze si doprajes v slabej chvili 200 necestnych kalorii svet nezruti, alebo ze ti chyba 200 kalorii aby si sa dostala nad hranicu tak si das lyzicku nutelly. Pridu dni kedy nemas na vyber ak chces udrzat progres. Mas odjedenych 1900 kalorii a mas mat 3000 o takomto case, ale 4 hodiny budes mimo no tak si v kine nedam colu zero ale klasicku a dam si proteinovu tycinku ci nieco podobne s vyssimi kaloriami... Hovori sa tomu byt konzistentny a vytrvaly v tom co chcem.

a teraz par rad:

1. Vseko co zjes je strava, jasne ze to pocitam do kalorii, neratam s tym kazdy den ze potrebujem nejaku sladkost a keby mam 2000 kcal tak mam dost obmedzene moznosti, ale za 1/4 margotky sa nestriela. Nahadzujem si ranajky,obed veceru do kalorickyth tabuliek den vopred, ostatne riesim v onen den. A ano ked mam o 19tej zjedenych 1900 kalorii a do konca dna tam musim dostat 3000 tak ide hocico vysokokaloricke dolu krkom... Ty mas problem zjest 2000kalorii na pravidelnej baze, su tu chalani co aby priberali musia zozrat 3500+ kalorii, co su skoro 2 tvoje dni. Pri obycajnom prepocte B/S/T - 2/5/3 to mas 175B, 440S 116T.. Tam aj mala bonboniera je tak 20% denneho prijmu.. Aj tie tvoje youtube hviezdy vodu kazu a vino piju. :)

2.Po rakovine a inych autoimunitnych chorobach dostanes steroidy na predpis... hlavne v USA.

3. Steroidy nie su len o tom ze si PRILIS mohutny/mohutna, ale aj o tom ze je niekto vyrysovany az na kost celorocne. Akonahle si nejaka instagram/youtube star zaraba tym ze je celorocne vyrysovana, tak si mozes byt ista ze pouziva vsetky dostupne prostriedky (legalne aj nelegalne) aby taka bola, kedze je to hlavny zdroj prijmu.

4. To ze nieco propaguje hviezda ci uz suplementy, foliu na chudnutie a podobne kokotiny, neznamena ze to aj pouziva prip. ze je to vec, ktora jej zarucila uspech.

5. Aj na instagrame je v mode photoshop, idealne svetlo, praca s uhlami netreba povazovat vsetko za realitu...

Peace.

:)
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

DanteUnchained

Ja som to vedela že sa uraziš a napíšeš niečo také.Ja si v pohode dám niečo sladké len to beriem ako chutny odpad s ktorého moje telo nič nema,ale dám si aj Kofolu,aj zákusok aj dva,nie každý deň,ale nerobím s toho vedú.Ked mám mať príjem 2200 tak počítam len kvalitné čo telo potrebuje.Dnes mi to vychádza 2450 tak keď niektorý deň v týždni mám 2000 sa to vyrovná.Ale do toho nepočítam čokoládu.Cize mám ešte viac ako 2450.Za vzory neberiem nikoho,pozriem si ich,niečo od nich odkukam pre zmenu cvikov...Chyby robím, určite v strave aj cvičení by sa čo to našlo...Ďakujem za odpovede
maveva

Ja som to vedela že sa uraziš a napíšeš niečo také.Ja si v pohode dám niečo sladké len to beriem ako chutny odpad s ktorého moje telo nič nema,ale dám si aj Kofolu,aj zákusok aj dva,nie každý deň,ale nerobím s toho vedú.Ked mám mať príjem 2200 tak počítam len kvalitné čo telo potrebuje.Dnes mi to vychádza 2450 tak keď niektorý deň v týždni mám 2000 sa to vyrovná.Ale do toho nepočítam čokoládu.Cize mám ešte viac ako 2450.Za vzory neberiem nikoho,pozriem si ich,niečo od nich odkukam pre zmenu cvikov...Chyby robím, určite v strave aj cvičení by sa čo to našlo...Ďakujem za odpovede
Neurazil som sa, ani som to nepisal v nahnevanom duchu... len som ti chcel poradit a ozrejmit ako to skutocne je. Ja sam som zastanca clean bulku, ale je ista hranica kalorickeho prijmu kedy je to uz obtiazne ist cisto az do poslednej kalorie, obzvlast ked nemas k dispozicii sporak a chladnicku.

Kaloria je kaloria, cista, spinava, zjedena ci vypita, je to kaloria. Ak das 2000 a nezapocitas si sladke, co v konecnom dosledku moze byt kludne aj +400 kalorii robis hroznu chybu, nahadzuj si vsetko co zjes do kalorickych tabuliek (appka na google playi alebo aj verzia na nete) 2 tyzdne a uvidis kolko skutocne jes. A pozri si fitclan.sk najdes tam pre teba kopec zaujimavych informacii.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

DanteUnchained

Ok dik,inak doma mi pobehuje jeden týpek.11 hodín ťažkej práce,5x v týždni,bez raňajok,len kava,obed závin s kávou,večera čo navarim + balík čipsov , čokolád.A čudujte sa je nonstop svalnaty vyrysovani .
Ľudia môžu byť vyrysovaný po celý rok,nepáčia sa mi obviňovania že bez stereoidou to nejde.
maveva

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných