tabulky s nutricnymi hodnotami..

Re: tabulky s nutricnymi hodnotami..

Príspevokod užívateľa silný » 01.07.2017

Tam si dam max tak kavu... aby som za platok masa dal 5€ a nakoniec tam je aj tak viac masnej omáčky natrtkanej... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 01.07.2017

Tam si dam max tak kavu... aby som za platok masa dal 5€ a nakoniec tam je aj tak viac masnej omáčky natrtkanej... :D
Okej a? :grin:
Skôr ma zaujímajú názory ľudí, ktorí chcú byť "flexible", rátajú si makrá, nejedia roky 6 potravín, pretože vedia, že sa to dá, dosahovať svoje ciele s postavou a pritom sa nezblázniť z jedenia von... :wtf:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa norbert99 » 03.07.2017

Isto mnohých láka dať si počas teplých letných dni dať si dobre vychladené, načapované pivo. S kľudným svedomím si môžete dať. Nutričné hodnoty nevyzerajú priam najhoršie... :D Na zdravie! :)

1 porcia =0,33l 5% alkoholu
Screenshot_2.jpg
Screenshot_2.jpg (32.8 KiB) 974 zobrazení
norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 03.07.2017

Isto mnohých láka dať si počas teplých letných dni dať si dobre vychladené, načapované pivo. S kľudným svedomím si môžete dať. Nutričné hodnoty nevyzerajú priam najhoršie... :D Na zdravie! :)

Screenshot_2.jpg
To by som teda netvrdila, lebo alkohol všeobecne znižuje syntézu bielkovín :D Tak pivo, alkohol, okej ale robte to "smart" :grinning: (v netréningové dni, prispôsobiť tomu alor. príjem a podobne) :thumbup:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 08.04.2018

Otázka asi hlavne pre tých čo si rátajú makrá. Ako riešite jedlo von? Čo ta chvíľkova "nekontrola" nad prijmom? Nejaké rady?
Dej si to do krabicky ne ? Já si kazdej den nachystam jidlo na dalsi den ...
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 175 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Nebo možná to bude pro tebe nechutné, ale když mám mít komplex. sachry a vím že nebudu moct vytáhnout venku krabku a sníst udělej si to do shakeru mixni si vlocky s proteinem a pak vypij, ale dej si vice vody jednou jsem to tak jedl lzickou ze shakeru.
Všechno je fake.
Novacek

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 08.04.2018

Zdravim ta nekromancer,

1. preco reagujes na rok stary post
2. ten post pokracoval v druhom poste a islo o stravu v restauracii, na stojaka atd. nie o shaker na cesty :D
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 08.04.2018

Screenshot_2.jpg
porcia pre koho ? 15ročné dievča ? :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Zdravim ta nekromancer,

1. preco reagujes na rok stary post
2. ten post pokracoval v druhom poste a islo o stravu v restauracii, na stojaka atd. nie o shaker na cesty :D
Veci mi dochazi pozdeju
Všechno je fake.
Novacek

Príspevokod užívateľa maveva » 12.05.2018

Viem že budem za debila ale čo už,neviem ako mám počítať príjem.Mala by som prijať cca 2200 ale mám to počítať ako len príjem stravy alebo príjem mínus výdaj aby sa rovnal 2200?Kalkulačka vyhadzuje príjem 2400 a príjem mínus výdaj 1580.tak neviem...
maveva
Dátum registrácie: 12.04.2017

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 12.05.2018

Počítaj si len príjem, lebo výdaj nikdy nezistíš exaktne presne. No extra výdajj, ktorý nerobíš každý deň môžeš zohľadnovať pri príjme potravy. Príklad:
- štandardne držím príjem 2600 kg, váha sa mi nehýbe, čiže udržiavam sa a je to mnou želaný stav
- idem na dlhšiu túru, vezmem si merač tepovej frekvencie, alebo si na mobile odsledujem počet krokov a vyjde mi , že som spálil 2000 kcal
- záver je taký, že v ten deň môžem spokojne zjesť 4600 kcal a váha nepôjde hore, ani dole
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa maveva » 12.05.2018

No ja mám posilku hodinu, 5 dni v týždni,už toto čo jem je na mňa dosť,deň končím ako tehotná.Zda sa mi že svalovou stagnujem,no zato pneumatika okolo brucha sa zvýraznila,tak si raz myslím že jem dosť kvoly pneu ale málo že už nerastiem svalovo,alebo to robím celé zlé.
maveva

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 12.05.2018

Tak ak pri 2200 kcal priberáš a ty chceš chudnúť, tak musíš logicky znížiť príjem. Neviem akú máš výšku váhu, ale tak orientačne sa cca 60- 65 kg baby udržiavajú na 1800-1900 kcal. Čím viac si aktívna, tým kcal idú vyššie a samozrejme to platí naopak, takže pri sedavej práci a minime pohybu niektorej stačí aj 1600 kcal.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa maveva » 13.05.2018

Nie nie ja chcem naberať,výška 174,nabrala som zo 60 na 75.Nepadni na zadok,keby si ma videl pchal by si do mňa celú chladničku aká som útla.Cvicim dva roky,no už si moje telo asi zvyklo a svaly stoja.Tak badam čo robit.
maveva

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 13.05.2018

Čiže tebe ide o to, že chceš budovať svaly ? Tak preto chceš byt v energetickom prebytku ?
Nevidel som ta, to je pravda a nechápem že ti ešte chlapci dávno nenapísali nech tu dáš svoju fotku :D
Ak mas dostatok živín a nerasties, tak sa musíš zamerať na vhodný tréning , ktorý ta bude stimulovať. Ja si myslím že po 2 rokoch tréningu ešte nie si na svojom maxime. No treba pocitat aj s tym, že čím bližšie pred svojim genetickým svalovým maximom si , tym to rastie pomalšie .
miroslav.kavcak
Moderator

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných