tabulky s nutricnymi hodnotami..

Re: tabulky s nutricnymi hodnotami..

Príspevokod užívateľa John1003 » 16.05.2018

Premerna zena ma bazal 1600-1700
+chodi do prace +fitko +doma nieco porobi....
Pre info, moja na 2200 chudne
Odkdy se u průměrné ženy uvažuje, že chodí do fitka? Tak znovu. Průměrná mladá žena 170cm 70kg a 25let. Bude někde na 2000. Takže odhadem bude bazál někde na 1500. Prakticky bez fyzické aktivity. Daná fyzická aktivita nároky samozřejmě zvýší, ale jak jsem už psal, to musí daná žena vědět sama kolik té aktivity má. K čemu tady jako je, že si mezi sebou předhazujem aktivity stylem +fitko +doma něco robí. Ty snad víš, jak probíhá její průměrný den ve fitku nebo jakým stylem

Písala som dnes tu vyššie môj dnešný tréning,výška 174,váha 75kg,tak napíš aká je to podľa teba aktivita, kardio už nerobím,veľmi som chudla pri ňom.Šetrim sa .😉
A opravdu chceš na takových číslech dále nabírat? Mě to přijde na tvoji výšku jako solidní váha, dokonce poměrně těžko udržitelná v dobré kvalitě. Ale pokud ano, tak tvoje hodnota pro udržení bude někde mezi 2100 - 2200, takže pro další nabírání se budem pohybovat někde na 2300 - 2400, ale tady už hodně opatrně. Já už bych se spíš soustředil nad skvalitněním postavy než dalšího nabírání.

Nikdo nepíše, že to bez podpůrných látek najde, ale že porovnávat se s takovými lidmi je nevhodné.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 51 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 16.05.2018

Ok dik,inak doma mi pobehuje jeden týpek.11 hodín ťažkej práce,5x v týždni,bez raňajok,len kava,obed závin s kávou,večera čo navarim + balík čipsov , čokolád.A čudujte sa je nonstop svalnaty vyrysovani .
Ľudia môžu byť vyrysovaný po celý rok,nepáčia sa mi obviňovania že bez stereoidou to nejde.
Nechce sa mi to rozpisovat, ale napisal som vyrysovany az na kost tzn. "shredded" (<6-7% tuku, skoro sutazna forma) look celorocne a este ma plnosť vo svaloch+ neustaly progres na sile a objeme, skratka clovek ktoreho financny prijem sa toci okolo tela spravi vsetko preto aby ho mal po cely rok. Ine je clovek ktory je vyrysovany v zmysle "lean" (<10-12%bf), to je normalna vec.

... a ten tvoj typek by sa mal stravovat normalne, to co robi nie je zdrave a vezme si to svoju dan...
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 28 krát

Príspevokod užívateľa maveva » 16.05.2018

Ja to tomu typkovi vravím každý deň,aj ku dr som ho vyhnala nech mu spravia testy,a všetko ti má v normálu.Mat 6-7% je hnus,aspoň pre mňa.Aj pri 10%ked mu vidno všetky žili ,má s toho mrazí.
maveva
Dátum registrácie: 12.04.2017

Príspevokod užívateľa berzerker » 17.05.2018

IF je uz trochu ina pesnicka o ktorej sa tu uz popisalo dost :) Riesil by som teda v prvom rade odmedzenie stresorov, zamerat sa na spanok, stres atd. Tiez treba zaradovat v treningu pravidelne deload, t.j. obcas aj vobec necvicit.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 17.05.2018

obcas aj vobec necvicit.
s týmto uplne súhlasím, tiež dakedy dobedu vynecham trening a cvičím len podvečer...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa maveva » 17.05.2018

IF je uz trochu ina pesnicka o ktorej sa tu uz popisalo dost :) Riesil by som teda v prvom rade odmedzenie stresorov, zamerat sa na spanok, stres atd. Tiez treba zaradovat v treningu pravidelne deload, t.j. obcas aj vobec necvicit.
Čo je to občas? Po 6 týždňoch dať týždeň pauzu,alebo myslíš deň,dva ?
maveva

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.05.2018

To akoze cely den nepojdem cvicit? :crazy: :eh:
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 147 krát
Bolo mu ďakované: 274 krát

ale hovno, blbosti, to asi len ze si dáš ruky alebo len ramená, bez dákych drepov, ťahov a tak...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa berzerker » 17.05.2018

Nie nie, to namiesto drepov si das drepy v multiprese stojac na fitlopte. No klasicky deload co zapada do treningoveho cyklu, co ja viem povedzme 6 tyzdnov cvicis, potom mas 1 tyzden uplne volno, teda nejdes vobec do posilovne ani doma nedvihas nic tazke a na 8 poschodie ides vytahom :D
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

a co akoze ten tyzden robiš? :wtf:
silný

Príspevokod užívateľa maveva » 17.05.2018

Ako tie vaše podaktore zbytočné pripomienky...
maveva

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 17.05.2018

Nie nie, to namiesto drepov si das drepy v multiprese stojac na fitlopte. :D
aha cize sa zdrbes, zranis a 2 tyzdne mas nuteny deload.. to sa potom da ustat :D

spominam si na prvy deload, kedy som ho nemal vynuteny kvoli sluzobke ci dovolenke... Neviem co bolo horsie, ci tie 3 dni mimo fitka (potom som to uz nevydrzal a isiel cvicit), alebo to tyranie - chybajuci pocit ze som si "dobre odcvicil" po zbytok tyzdna :D Akurat na nohach bol clovek rad ze v pohode zlezie po schodoch a aj na WC si sadne bez sparinga :D
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 28 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní