Jedalnicky (sem piste jedalnicky a otazky okolo toho)

Jedalnicky (sem piste jedalnicky a otazky okolo toho)

Príspevokod užívateľa thebreast » 15.02.2014

Nazdar borci, ako uz z nazvu vyplyva chcem sem napisat par jedál behom dna a vy mi povedzte kde robim chybu, kde pridat a ze ci je to ok :wink:

Ranajky:
kava na lačno pockam 5-10minut a potom
omeleta na olivovom oleji z dvoch vajec
ovsena kaša (ovsene vlocky + skorica nesladena + hrozienka - zaliate vriacou vodou) podotykam ze je to bomba na ranajky :007

Desiata:
cottage syr 180g cca alebo tvaroh 250g
popripade
tvaroh + hrozienka

Obed:
ryža ALEBO špaldove cestoviny+kuracie mäso+zelenina (na hociaky sposob, bezne davam Basmati ryžu + kuracie + hriby,brokolica atď...)

Olovrant:
tvaroh+trocha hrozienok
alebo
dnes som mal bombu, ktora stoji za vyskusanie a to : tuniak 50g cca + uhorka šalatova nakrajana + špenatove listy + troska ovsenych vločiek

Večera 1:
mäso+zelenina+basmati ryža * Je ryža na večeru OK? Nepribera sa moc z nej? kedze sa snazim viac nabrat svaly ako tuku, nedavam jej vela na večeru...vraj ma stredny GI, tak by sa az tak nemalo či?

Večera 2:
tvaroh+mlieko alebo dam ze tvaroh+ casein od biotechu s mliekom zamiešanym.. Ozaj, kazeinovy protak od biotechu s mliekom zamiesany je ok? alebo radsej s vodou davat??

Diki, prosim borci poradte kde robim chyby, alebo co by som mal pridat. Chcem pekne nabrat hmotu s minimum tukov.. Diks;)
thebreast
Dátum registrácie: 09.02.2014
Cash on hand: Locked

Re: Strava pri naberaní +/- čistej hmoty

Príspevokod užívateľa brassers » 15.02.2014

dnes som mal bombu, ktora stoji za vyskusanie a to : tuniak 50g cca + uhorka šalatova nakrajana + špenatove listy + troska ovsenych vločiek
ak je toto pre teba bomba, tak mi ta je naozaj luto
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
Užívateľov profilový obrázok
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012

Re: Strava pri naberaní +/- čistej hmoty

Príspevokod užívateľa thebreast » 16.02.2014

ak je toto pre teba bomba, tak mi ta je naozaj luto
neviem preco mna, skor ostatnych, ale to mam p*či
thebreast

Re: Jedalnicky (sem piste jedalnicky a otazky okolo toho)

Príspevokod užívateľa pepo88 » 16.02.2014

zmenil som nazov temy, aby sem ludia mohli postovat jedalnicky..

Podla mna ok strava, makroziviny si uz musis ustrazit sam
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa homar » 17.02.2014

50 g tuniaka? alebo omeleta z 2 vajec? to je jedálniček na prvom stupni ZŠ? inak tie tvoje bomby... brassers tak napísal preto, lebo to píšeš ako keby si objavil Ameriku, lenže to takéto veci žere 90% ľudí
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa thebreast » 17.02.2014

50 g tuniaka? alebo omeleta z 2 vajec? to je jedálniček na prvom stupni ZŠ? inak tie tvoje bomby... brassers tak napísal preto, lebo to píšeš ako keby si objavil Ameriku, lenže to takéto veci žere 90% ľudí
urob sa z toho. mam 65 kg, pre mna to uplne stačí :007
thebreast

Príspevokod užívateľa mes1ac » 17.02.2014

tak napises, ze chces aby ti poradili a povedali kde pridat a ked sa ti snazi niekto povedat kde je chyba napises mu toto? sice je tam urcita davka zosmiesnenia, ale aj za to by si mal byt rad
Hc objemovky idu ludia na 8 9g sachrov na kg..ty ides tak 0,5g sachrov na kg ak v ten den nemas vlocky..ono je to total slabota s tymi sachrami a bez nich moc toho nenaberes..je normalne ze sa bojis ze pojdes do tuku, ale so 65kg je zbytocne riesit gi a podobne veci..treba pridat sachrov masa vsetkeho proste, toto je jedalnicek vhodny tak do diety s tym ze si das ranajky kus pozdejsie..proste pridaj vsetkeho nepriberes zo dna na den 15cm do pasu tuku neboj nic
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

tak napises, ze chces aby ti poradili a povedali kde pridat a ked sa ti snazi niekto povedat kde je chyba napises mu toto? sice je tam urcita davka zosmiesnenia, ale aj za to by si mal byt rad
Hc objemovky idu ludia na 8 9g sachrov na kg..ty ides tak 0,5g sachrov na kg ak v ten den nemas vlocky..ono je to total slabota s tymi sachrami a bez nich moc toho nenaberes..je normalne ze sa bojis ze pojdes do tuku, ale so 65kg je zbytocne riesit gi a podobne veci..treba pridat sachrov masa vsetkeho proste, toto je jedalnicek vhodny tak do diety s tym ze si das ranajky kus pozdejsie..proste pridaj vsetkeho nepriberes zo dna na den 15cm do pasu tuku neboj nic

sám si to napisal ze je tam urcita davka zosmiesnenia, takze to riesit ani nebudem.... fajn tak pridam viac sacharidov :007 ale este jedna vec, ono musime rozmyslat trocha ekonomicky pretoze ked spravim väčši nakup raz do tyzdna, musi mi to vsetko vystačiť a setriť s tym.. treba aj tak rozmyslat.. niekto ma 10 vajicok len na ranajky, ja ich mam 10 za cely tyzden skoro..
Naposledy upravil/-a thebreast v 17.02.2014, upravené celkom 1 krát.
thebreast

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.02.2014

ja som mal vcera na ranajky (11:00) 4 vajcia a 3 kusky slaniny a pohar mlieka
pred treningom porcia segedinu a 4 knedle
po treningu protein 70g
potom segedin a 3 knedle
potom 200g prs
a potom 3 šunkove chleby so syrom a 7 vajec na tvrdo, a splachol som to litrom mlieka

odporučam hardgainerom :D :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

ja som mal vcera na ranajky (11:00) 4 vajcia a 3 kusky slaniny a pohar mlieka
pred treningom porcia segedinu a 4 knedle
po treningu protein 70g
potom segedin a 3 knedle
potom 200g prs
a potom 3 šunkove chleby so syrom a 7 vajec na tvrdo, a splachol som to litrom mlieka

odporučam hardgainerom :D :D

nebolo ti zle z toho?? :D podla mna hardgainer sa akurat z toho dosere a nie pribere :D aj ked si v objemovke, malo by sa jesť čisto hlavne zdravo, predsa chceme nabrat svaly s minimom tuku no nie? ..telo nieje odpadkovy koš ze donho hocičo nahadžeš.. poznam niektorych borcov co maju jedalnicek na haku a spravia si doslova kýbel jedla hocičoho.. aspon moj nazor, nezazlievaj mi to, ale ak ti chuti ok..
thebreast

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.02.2014

komu nechuti segedin a šunkovy chleba ? :D ...ešte dva tyzdne mozem jest čo chcem ..a bielkovin som mal cca 230gramov ..to je akurat na mojich 105kg
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

komu nechuti segedin a šunkovy chleba ? :D ...ešte dva tyzdne mozem jest čo chcem ..a bielkovin som mal cca 230gramov ..to je akurat na mojich 105kg
tak ak vazis 105kg o tom nemame co diskutovat, ak sa chces udrzat :D ja mam ubohých 65kg,ale tak k mojej vyske cca 167cm je to akurat, mne by veru taka strava neprospela.. mam nahovno genetiku, som slachovity, atleticky typ ale krpatý.. tu sa niekto pomylil lebo by som mal byt vysoky ale neisom :D
thebreast

Príspevokod užívateľa homar » 18.02.2014

vďaka za radu, od 65 kg chlapcov si ich vážim najradšej...
homar
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa thebreast » 18.02.2014

vďaka za radu, od 65 kg chlapcov si ich vážim najradšej...
chcel som radu, miesto toho si pisal blbe poznamky tak sa čuduj svetu :007
thebreast

Príspevokod užívateľa homar » 18.02.2014

pýtal si sa kde pridať, jasne som ti naznačil že v čom pridať, nebudem tu písať 100 krát na rovnaké veci vážne, trošku života do toho umierania, urazil si sa, tvoj problém, ja ozaj nepôjdem plakať teraz do kúta na celý večer
homar
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných