Jedalnicky (sem piste jedalnicky a otazky okolo toho)

Re: Jedalnicky (sem piste jedalnicky a otazky okolo toho)

Príspevokod užívateľa lizbo » 02.03.2019

Super, diky za komenty. Upravim to trochu. Co sa tyka tukov, doplnim panensky olivovy olej (1-2 PL) alebo oriesky na vecer. Chcem sa este opytat na zvysenie kcal, co ste mi odporucili. Kolko myslite, ze mozem navysit? V InBody mi zmerali bazalny metabolizmus na 2004 kcal. 5 dni mam kcal nastavene na cca 2100 kcal, dva dni to "nacukrujem" na cca 2600 kcal, takze priemer za tyzden mam cca 2240 kcal. Chcem ostat stale v deficite a predsalen mam sedavu pracu v kancli, fyzicka aktivita je len jazda do prace a domov na bicykli a poobede fitko 4 x do tyzdna...
lizbo
Dátum registrácie: 25.11.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Re: Jedalnicky (sem piste jedalnicky a otazky okolo toho)

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 02.03.2019

Toto je veľmi individuálna vec. Ale ty vychádzaj z toho týždenného priemeru a keď sa ti bude spomaľovať chudnutie , tak jemne uberaj kcal.
Ideálne je začať diétu na čím vyšších kcal, ale to by si musel vedieť na koľkých kcal ti váha osciluje. A potom od tých kcal by si uberal. Každopádne už si začal, chudneš , tak toho sa drz.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných