Kombinácia suplementov pred a po tréningu

Re: Kombinácia suplementov pred a po tréningu

Príspevokod užívateľa junkman12 » 12.02.2014

Dnes som bol nakupit, nie som sice novacik, ale zas ani profi, a poradili mi takto, ze pocas mozem kludne pit bcaa praskove mam od peaku, a hned po treningu mam uzit glukozu spolu s whey fusion od peaku. A okrem toho mi nabalili na pocas dna a vecer myofusion elite spolu s maltodextrinom. Moze byt ci miesianica?
ach tie glukozy a malty...jedine ak mas velky problem nabrat..ja si dam radsej snickersku ako glukozu :D
zbytocne dva druhy proteinov, rovnako bcaa cez trening vyhodene peniaze ak netrenujes nalacno a nie si v prisnej diete..nabuduce sa radsej spytaj a tak nakupuj :)
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa niki66 » 12.02.2014

No mne to nakladol treningovy trener, nie moj, vseobecny. Tak preto som nakupil, predpokladal som ze ked to hovori on, je to tak fajn. Cize podla vas ked to uz mam nakupene, ako to vyuzit spravne? Aby to nevyslo navnivoc? Ps: a chystam,sa trosku nabrat, nechcem vela, len tak 3-4 kila, som aj jemu zdelil. Tak mozno preto.
niki66
Dátum registrácie: 08.01.2014

Príspevokod užívateľa Maxton » 12.02.2014

v pohode pocuvaj trenera, tu sa ludia riadia len tym, ze bud robis vsetko detailne na 100% alebo nemas ani cvicit
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Užívateľov profilový obrázok
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa Paťo22 » 12.02.2014

maxton, z ktorého príspevku usudzuješ svoje tvrdenie?? ludia sa tu snažia poradiť druhým aby zbytočne nemíňali peniaze na zbytočné veci ktoré nefungujú a su marketingovým ťahom ... ;)
Paťo22
Dátum registrácie: 14.08.2012

Hmm, z takychto odpovedi sa vela nedozviem, ironicke rady mi nepomozu. Nie je to moj trener, je to priatelkyn kamarat, tak som dufal ze mi poradi dobre. Takze ak neporadil, preto sa pytam tu Vas skusenejsich, na radu ako to uzivat.
niki66

Príspevokod užívateľa Maxton » 12.02.2014

maxton, z ktorého príspevku usudzuješ svoje tvrdenie?? ludia sa tu snažia poradiť druhým aby zbytočne nemíňali peniaze na zbytočné veci ktoré nefungujú a su marketingovým ťahom ... ;)
no ze niektori maju problem s lyzickou dzemu navyse aby bolo vsetko tip top a iny zase radia cvic a jedz a viac sa nestaraj, ini zas nejakeho novacika zjebu nech sa nepyta **** ale ide radsej studovat atd. , niekedy ozaj zalezi na ludi na ktorych natrafis :D
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009

Príspevokod užívateľa brassers » 12.02.2014

Dnes som bol nakupit, nie som sice novacik, ale zas ani profi, a poradili mi takto, ze pocas mozem kludne pit bcaa praskove mam od peaku, a hned po treningu mam uzit glukozu spolu s whey fusion od peaku. A okrem toho mi nabalili na pocas dna a vecer myofusion elite spolu s maltodextrinom. Moze byt ci miesianica?
moze byt... v tejto chvili je to uz aj tak jedno, o tvoje peniaze ta obrali, tak aspon mozes vymyslat vselijake kombinacie, aj ked vsetky s nulovym efektom
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Preco s nulovym efektom? (mal som 20% zlavu)
niki66

Príspevokod užívateľa neznamy » 12.02.2014

Ak myslis ze po cviceni chvilu nic tak to je Zlatosova agenda - malo by to optimalizovat posobenie gh po cviceni.
A nie je tá agenda skôr tak že ísť cvičiť s lacným žalúdkom? S odstupom dlhším po jedle? Ale do pól hodky po tréningu ak chceš preberať tak sacharidy urcite, a Amk aspon...

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
neznamy
Dátum registrácie: 24.01.2014

Príspevokod užívateľa yanno » 12.02.2014

Najlepšie bude keď si to vyskúšaš na sebe a uvidíš. Choď mesiac s tými zázračnými fusion doplnkami a potom mesiac bez. Glukóza ako zdroj energie a proteín na doplnenie bielkovín je úplne postačujúce. Ostatné doplnky sú fakt vyhodené peniaze. Môj názor.

Odoslané z GT-N7100 pomocou Tapatalku
yanno
Dátum registrácie: 07.04.2013

Najlepšie bude keď si to vyskúšaš na sebe a uvidíš. Choď mesiac s tými zázračnými fusion doplnkami a potom mesiac bez. Glukóza ako zdroj energie a proteín na doplnenie bielkovín je úplne postačujúce. Ostatné doplnky sú fakt vyhodené peniaze. Môj názor.

Odoslané z GT-N7100 pomocou Tapatalku
Doteraz som takto fungoval, amina, protak, hroznovy cukor. Chcel som nieco viac a dufal ze mi poradi, tak preto som do toho siel. Kazdopadne uvidim, tiez mi nebolo jedno tolko minut, netopim sa v peniazoch.
niki66

Príspevokod užívateľa brassers » 12.02.2014

Ak myslis ze po cviceni chvilu nic tak to je Zlatosova agenda - malo by to optimalizovat posobenie gh po cviceni.
:D

pato za mna vsetko povedal. preco sa ludia vzdy sustreduju na tie najnepodstatnejsie veci?
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa neXor » 06.03.2014

Zdravím.
Mám 19, 72kg a rýchli metabolizmus, práve preto by som chcel nabrať niečo. Bral som protak, ale rozhodol som sa pridať po tréningu aj maltu, akurát neviem dávkovanie. Viete mi poradiť ako ich kombinovať? Beriem to cca pol hodku po tréningu. Skúšal som 30g protak + 20g malta do mlieka, čo vychádza okolo 35g bielkovín aj sacharidov. Môže byť takto alebo treba pridať sacharidy? Vďaka za každú radu
neXor
Dátum registrácie: 04.03.2014

Príspevokod užívateľa k0sTi » 06.03.2014

nuz, dolezita je cela strava, nie len jeden doplnok po treningu... takze tazko povedat
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

Príspevokod užívateľa Andrej22 » 10.03.2014

Zdravím páni už mi dochádza Cellmass 2.0 a chcem skúsiť nový kreatín, rozmýšlam nad týmito dvoma variantami:

http://www.protein.sk/e-2196-creatine-p ... boratories

http://www.namaximum.sk/kategoria/kreat ... -creapure/

Uvítam aj rady z vašej vlastnej skúsenosti. Ísť radšej do klasického overeného monohydrátu alebo radšej viac zložkový, prípadne ten polyhydrát?

díky moc :007
Andrej22
Dátum registrácie: 03.02.2014

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných