Kombinácia suplementov pred a po tréningu

Re: Kombinácia suplementov pred a po tréningu

Príspevokod užívateľa Maxton » 08.02.2014

no ale ved zaludok po treningu travi aj maltu aj bcaacka, potom sa moze dat s maltou aj bcaackami aj hydro, nie ? ten sa travi este lahsie
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Užívateľov profilový obrázok
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa pepo88 » 08.02.2014

aminokyseliny sa rychlejsie vstrebavaju ako hydro :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Maxton » 08.02.2014

ja velmi aminam neverim, vzdy sa bojim ze kupim len protak v tabletkach, aj ked tam pisu ze su to volne peptidy atd,
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton

Príspevokod užívateľa pepo88 » 08.02.2014

bcaa ked kupis tak tam mas len tri aminokyseliny ... tam by som sa nebal :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa neznamy » 08.02.2014

Bcaa sú vačšinou bcaa... A áno klasické Amk sú často vo forme peptidov... Veď napokon to môže byt aj o proteinoch, čo ak hydro nie je hydro:))) veď si pozri recenzie na fórach, ktoré sú fajn... Štúdium a vedomosti sú pri správnom stravovaní najdôležitejšie...

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
neznamy
Dátum registrácie: 24.01.2014

Príspevokod užívateľa neznamy » 08.02.2014

Malta zaťažuje žalúdok minimalne, a bcaa sa netrávia ale rovno vstrebávajú do krvi

neznamy

Príspevokod užívateľa berzerker » 10.02.2014

Štúdium a vedomosti sú pri správnom stravovaní najdôležitejšie...

Presne tak, preto uz vacsinou vieme , ze tzv . anabolicke okno je uz prekonane a v niektorych pripadoch su sacharidy hned po treningu nevhodne a jednoducho povedane, vysledkom je tlstnutie u disponovanych jedincov, napr. ja.

Za najrozumnejsie pokladam mat pred treningom nejake jedlo s proteinmi alebo prot. napoj a po cviceni chvilu nic, potom protein, potom sachre + protein.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Maxton » 10.02.2014

tak to davam aj ja :007
Maxton

Príspevokod užívateľa neznamy » 10.02.2014

Štúdium a vedomosti sú pri správnom stravovaní najdôležitejšie...

Presne tak, preto uz vacsinou vieme , ze tzv . anabolicke okno je uz prekonane a v niektorych pripadoch su sacharidy hned po treningu nevhodne a jednoducho povedane, vysledkom je tlstnutie u disponovanych jedincov, napr. ja.

Za najrozumnejsie pokladam mat pred treningom nejake jedlo s proteinmi alebo prot. napoj a po cviceni chvilu nic, potom protein, potom sachre + protein.
Treba to vyskusat... Spoznať na čo telo reaguje...

neznamy

Príspevokod užívateľa brassers » 10.02.2014

ako si prisiel na toto tutti frutti casovanie?
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 11.02.2014

Ak myslis ze po cviceni chvilu nic tak to je Zlatosova agenda - malo by to optimalizovat posobenie gh po cviceni.
berzerker

Príspevokod užívateľa Paťo22 » 11.02.2014

Manipulacia s hormonami pokial si ich neaplikujes ihlami nema vyznam..ak ti niekto hovorí niečo spojene s manipulaciou hormonov naturalne tak ho nepocuvaj. Pokyn nevy-spike-uješ hormony 100+% nad svoje normalne hodnoty a nebudeš to tam držať (čiže nie kolísavé výkyvy ale stála hodnota, co sa bez injekcii nedá) tak ti to nedá ani 1% rozdiel :) pokial si natty tak s hormonami nestracaj cas..
Paťo22
Dátum registrácie: 14.08.2012

Príspevokod užívateľa berzerker » 11.02.2014

Uznavam, ze ten vplyv nebude prevratny...ono to vychadza uz volako prirodzene ze nejdem jest hned po cviceni, lebo kym si dam sprchu, dojdem domov, upracem bordel a tak, tak ta pol hodina urcite ubehne.
berzerker

Príspevokod užívateľa niki66 » 12.02.2014

Dnes som bol nakupit, nie som sice novacik, ale zas ani profi, a poradili mi takto, ze pocas mozem kludne pit bcaa praskove mam od peaku, a hned po treningu mam uzit glukozu spolu s whey fusion od peaku. A okrem toho mi nabalili na pocas dna a vecer myofusion elite spolu s maltodextrinom. Moze byt ci miesianica?
niki66
Dátum registrácie: 08.01.2014

Príspevokod užívateľa junkman12 » 12.02.2014

Dnes som bol nakupit, nie som sice novacik, ale zas ani profi, a poradili mi takto, ze pocas mozem kludne pit bcaa praskove mam od peaku, a hned po treningu mam uzit glukozu spolu s whey fusion od peaku. A okrem toho mi nabalili na pocas dna a vecer myofusion elite spolu s maltodextrinom. Moze byt ci miesianica?
ach tie glukozy a malty...jedine ak mas velky problem nabrat..ja si dam radsej snickersku ako glukozu :D
zbytocne dva druhy proteinov, rovnako bcaa cez trening vyhodene peniaze ak netrenujes nalacno a nie si v prisnej diete..nabuduce sa radsej spytaj a tak nakupuj :)
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných