Pokazený žalúdok z doplnkov?

Pokazený žalúdok z doplnkov?

Príspevokod užívateľa marhy » 25.05.2013

Zdravím,

som tu nový na fóre tak Vás poprosím pokial som to šupol do nesprávnej kategórie tak sa nehnevajte.

Môj problém spočíva v tom, že jedného krásneho dňa ked som mal akurát netréningový deň a mal som asi 2 hodinky po obede ked mi napadlo že teraz by bol vhodný čas prijať nejaké tie bielkoviny a aminokyseliny.

Nabral som si normálne 30g Biotech Power Pro protein zalial to 4dc polotučným mliekom rozmiešal a zobral si k tomu tradične amino 3200 (3 tabletky). Dal som si jednu tabletku a zapil proťakom atď. ale potom ako som to dopil nehorázna bolesť nastúpila v žalúdku a odvtedy v ňom cítim stále tlak a mám pocit akoby som každú chvíľu vyvrhol obsah źalúdka späť ale pritom nič sa nedeje.

Otázka znie môhlo to spôsobiť mlieko ? pretože keď si robím protein s vodou a urobím to isté tak nič sa nedeje všetko je v poriadku.

Ďakujem za odpovede a pokial by ste vedeli ako napraviť v takom prípade žalúdok bol by som vďačný.
marhy
Dátum registrácie: 25.05.2013
Cash on hand: Locked

Re: Pokazený žalúdok z doplnkov?

Príspevokod užívateľa yanno » 26.05.2013

Tak samozrejme, ze to moze robit mlieko. Nie kazdy znasa dobre mliecne vyrobky - intolerancia laktozy. Mlieko zatazuje traviace organy. Ja mam problemy s travenim a zistil som aj s pomocou doktorov, ze mi nerobia dobre mliecne vyrobky a lepok. Tvaroh zatial znasam dobre, ale ostatne nemozem, lebo mam potom krce v creve. Syndrom podrazdeneho creva. Protein miesam len vo vode.
Kazdy mame iny metabolizmus, tak musis skusat, co ti pomoze. Niekomu pomahaju probiotika, mne ide roztrhnut creva po nich. Ak citis, ze je zle v zaludku, tak ti mozno postaci jeden den trochu dietovat, pit vela vody, jest jedla, ktore su lahko travitelne a nedrazdia zaludok. A tiez s dostatkom vlakniny. Urcite vynechaj mliecne vyrobky.
Užívateľov profilový obrázok
yanno
Dátum registrácie: 07.04.2013

Príspevokod užívateľa marhy » 26.05.2013

a vieš aj niečo poradiť na vyliečenie ? použil som aj čierne uhlie a aj Aloe Vera vodu ale zatial žiadne zlepšenie (Aloe Vera mi v minulosti pomohlo)
marhy

Príspevokod užívateľa yanno » 26.05.2013

Tak ako som pisal, je to individualne, ale najskor by som vyskusal tak na den "dietu". Nenamahat zaludok tazkou stravou. Pit vodu a jest maximalne suchare. Ale da sa skusit vlaknina psyllium, aj ked to je skor na creva. http://www.mojavitalita.sk/obchod/vlakn ... 00g-2.html (to nie je reklama, davam to len ako info o psylliu). Psyllium sa da bezne kupit v lekarni.

Mne psyllium nerobilo dobre, ale tebe to moze pomoct. Je to fakt rozne. Ja napriklad v poslednej dobe, ked je mi tazko na zaludku alebo crevach, tak si dam pivo a hned sa to ukludni. :) Akosi nic ine mi tak rychlo nezaberie. Pivo obsahuje horke chmelove latky, ktore cloveka ukludnuju a tiez podporuju sekreciu žlči, cim priaznivo ovplyvnuju travenie.
yanno
Dátum registrácie: 07.04.2013

Príspevokod užívateľa marhy » 26.05.2013

ďakujem za pomoc, pokial to do pár dní neprejde skúsim aj to pivo aj keď ho nemám rád :D
marhy

Príspevokod užívateľa MarekF » 27.05.2013

to nebude z doplnkov pravdepodobne viroza skus endiex
MarekF
Dátum registrácie: 03.05.2013

Príspevokod užívateľa homar » 27.05.2013

ďakujem za pomoc, pokial to do pár dní neprejde skúsim aj to pivo aj keď ho nemám rád :D
neboj, zvykneš si :mrgreen:
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pjn » 31.01.2014

potrebujem poradit, mam taky problem s travenim uz asi tak dva tyzdne, zrejme s travenim proteinovych napojov. Doteraz som problem nemal ale az teraz tak posledne 2 tyzdne badam ze ma z nich nafukuje a celkovo mam sem tam hnačky. Vyskusal som aj zmenit znacku/vyrobcu proteinu a na par dni vyradit uplne ale problemy prisli opat. Cim to moze byt?
NO PAIN, NO GAIN
pjn
Dátum registrácie: 05.04.2012

Príspevokod užívateľa brassers » 31.01.2014

a si si isty, ze to mas z protaku?
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa pjn » 31.01.2014

a si si isty, ze to mas z protaku?
zrejme hej, po vypyti tak o hodinu aj nieco citim na zaludku pocit na hnacku.
NO PAIN, NO GAIN
pjn
Dátum registrácie: 05.04.2012

Príspevokod užívateľa neznamy » 08.02.2014

Mám taký pocit že toto je na lekára a preskúmať tu intoleranciu na laktozu... A ešte k tomu protaku Biotech power pro: stoja a mliečna bielkovina za celkom " slušný " peniaz... Radšej chod do srvatky alebo do kaseinu... Srvatka minimum laktozy a efektívnejšie sa vyuzije... Alebo skús hovädzí protein....

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
neznamy
Dátum registrácie: 24.01.2014

Príspevokod užívateľa Palika » 01.12.2017

Už asi stará téma, ale presne aj ja som mal hnačky z toho power proteín a doteraz sa mi nedalo trávenie do poriadku.
Palika
Dátum registrácie: 25.10.2017
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 01.12.2017

Už asi stará téma, ale presne aj ja som mal hnačky z toho power proteín a doteraz sa mi nedalo trávenie do poriadku.
Ja mam hnacku z hocijakeho kreatinu
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 01.12.2017

Ja som mal scitec hot blood a vzdy po uzity som sral total cervenu vodu, zosral som sa jak batola aj prdnut som sa bal.
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa Palika » 01.12.2017

Ja mam hnacku z hocijakeho kreatinu
Skúšal/a si Etyl ester? Ja mávam tiež z kreatínov, ale tento bol fajn
Palika
Dátum registrácie: 25.10.2017
Poďakoval: 6 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných