Intermittent Fasting - Leangains

Re: Intermittent Fasting - Leangains

Príspevokod užívateľa Halucin » 13.04.2019

Skončil som s IF a trávenie sa hneď upravilo :D
Halucin
Dátum registrácie: 13.02.2019
Cash on hand: Locked

Intermittent Fasting Leangains

Príspevokod užívateľa Tieshafen » 15.08.2019

K prerusovanemu postu 8/16 som sa odhodlal v suvislosti s pauzickou od siloveho treningu, kym nedam lave rameno a latissimus do 100 poriadku. Bezne rano nebyvam hladny, takze vynechat ranajky vlastne nebola az taka vyzva a prvych 5 dni prebehlo uplne v poriadku. Pocit hladu prichadza az po zjedeni prveho jablka pred obedom. Pred tym vypijem caj, kavu, caj. Ak ma niekto osobne skusenosti, co ocakavat, alebo comu sa vyhnut, podelte sa. ;

Obrázok ;-)
Tieshafen
Dátum registrácie: 15.08.2019

Re: Intermittent Fasting - Leangains

Príspevokod užívateľa silný » 15.08.2019

Vyhni sa prezieraniu a nesnaz sa zbytocne predlzovat fasting a setrit kcal pocas dna aby si sa na vecer mohol prežrať... Zo zaciatku zabava ale casom si koledujes o kvalitny eating disorder... V podstate budu na teba pozerat ako na chuja ked vyvalis tri porcie a stale budes nenažratý... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných