Intermittent Fasting - Leangains

Re: Intermittent Fasting - Leangains

Príspevokod užívateľa Buff88888 » 24.05.2017

:D asi začnem poriadne makať :D neviem čo ešte viac pridať :D
Raw Deadlift 360kg/109bw (2016)
Užívateľov profilový obrázok
Buff88888
Dátum registrácie: 09.06.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 24.05.2017

Intenzitu opakovania serie co len chces :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Tair0 » 25.05.2017

obcas aj jednoducha zmena pauzy alebo intenzity spravi brutalny rozdiel ako precitis trening, ak makas poriadne tak hlad je stale. Alebo si po silovom treningu daj este trocha kardio a uvidis ten rozdiel.
Zabávaj sa pri všetkom čo robíš. Experimentuj a hľadaj tu najlepšiu cestu.

Ľudia ktorým chýba sebaovládanie sa stanú obeťou tých ktorí sa dokážu ovládať.
Tair0
Dátum registrácie: 22.12.2013

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 25.05.2017

chlapci myslim ze sa snazite poradit nespravnemu cloveku.. myslim ze keby sme si take treningy vyskusali, tak sa asi dogrcame a tiez by sme moc jedlo nechceli vidiet... tiez mam inak skusenosti s tym ze ked bol moj trening az prilis narocny, tak toto pravidlo ze hlad sa dostavi, uz teda neplatilo, vtedy je clovek rad ze zaspi.. ale take treningy som uz davno nezazil...
CaveMAN
Dátum registrácie: 15.11.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Buff88888 » 28.05.2017

Po treningu dam nasilu bcaa a protak, s polovicnym gainerom, zalejem to vodou a idem na saunu a bazen. Alebo nedam nic. Ale ked sa CNS ukludni trosku tak to uz je lepsie.
Skor teraz patram po niecom co by ma ukludnilo vecer lebo problem zaspat aj do 3:00 rana.
Benzodiazepiny su moc a harmancek malo:d
Raw Deadlift 360kg/109bw (2016)
Buff88888
Dátum registrácie: 09.06.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa DeiForm » 16.06.2017

:grinning:
DeiForm
Administrátor
Dátum registrácie: 21.02.2017
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa playo » 17.06.2017

Zdravím Vás, už vyše rok idem 90% času pod 2000kcal, niekedy 1800kcal a váha %tuk mám pocit že sa drží rovnako, samozrejme svaly pribudli, sila išla neporovnatelne hore za ten čas. Občas prestrelim, lebo zmrzlina, nestihnem doma nachystat atd. proste idem na svoju normu 2500kcal/den alebo mierne cez max do 3000, inak držím 90% času pod 2000kcal. Môže to byť dôsledok toho že váha nejde dolu tento malý ,,detajl" ? Každé tri mesiace som sa zastavil, dva tri týždne netrénoval, ranajkoval, snažil som sa resetnúť metabolizmus. Tréning silový 3x do týždňa, občas kardio, občas chôdza hodinu cez dni volna, fast min. 16h cez fast len káva (samozrejme bez cukru či dokonca mlieka), 2-3l vody. Výška 189, váha momentálne 88kg a stále rovnaká, žilnatosť výraznejšia, objem väčší, ale tuk na bruchu stále rovnaký. Skúšal som pauzu po 3 mesiacoch, jesť normálne dva, tri týždne (ranajky, zvýšiť príjem kcal) a znovu ísť pod 2000kcal/deň, isté obdobie 1800kcal/deň a napriek tomu nič resp. možno na istý čas možno áno, ale z dlhodobého hladiska zanedbatelné. Bielkoviny min. 2g/kg, tuky cca tých 50g, sacharidy 50 až 250 ako kedy. Vďaka za rady
playo
Dátum registrácie: 05.09.2011

Príspevokod užívateľa romanvavrecan » 16.08.2017

Zdravím Vás, už vyše rok idem 90% času pod 2000kcal, niekedy 1800kcal a váha %tuk mám pocit že sa drží rovnako, samozrejme svaly pribudli, sila išla neporovnatelne hore za ten čas. Občas prestrelim, lebo zmrzlina, nestihnem doma nachystat atd. proste idem na svoju normu 2500kcal/den alebo mierne cez max do 3000, inak držím 90% času pod 2000kcal. Môže to byť dôsledok toho že váha nejde dolu tento malý ,,detajl" ? Každé tri mesiace som sa zastavil, dva tri týždne netrénoval, ranajkoval, snažil som sa resetnúť metabolizmus. Tréning silový 3x do týždňa, občas kardio, občas chôdza hodinu cez dni volna, fast min. 16h cez fast len káva (samozrejme bez cukru či dokonca mlieka), 2-3l vody. Výška 189, váha momentálne 88kg a stále rovnaká, žilnatosť výraznejšia, objem väčší, ale tuk na bruchu stále rovnaký. Skúšal som pauzu po 3 mesiacoch, jesť normálne dva, tri týždne (ranajky, zvýšiť príjem kcal) a znovu ísť pod 2000kcal/deň, isté obdobie 1800kcal/deň a napriek tomu nič resp. možno na istý čas možno áno, ale z dlhodobého hladiska zanedbatelné. Bielkoviny min. 2g/kg, tuky cca tých 50g, sacharidy 50 až 250 ako kedy. Vďaka za rady
Ako tu už bolo spomenuté, aj podľa môjho názoru za to môže samotné IF, pretože toto je bežný prípad u väčšiny ľudí, ktorí sa podľa IF stravujú. Každý spočiatku zaznamená pokrok, ale časom sa to zastaví a nemôžeš sa pohnúť z miesta. Metabolizmus je zjavne poškodený a za 2-3 týždne sa nestihne napraviť. Niektoré metabolické poškodenia si vyžadujú roky kým sa dajú do poriadku.
Odporúčam prejsť na reverznú diétu štýlom častého jedenia minimálne na 3 mesiace a najmä netrénovať na lačno.
romanvavrecan
Dátum registrácie: 15.08.2017
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 17.08.2017

Tak pod toto by som sa podpisal. Len neprezradzat taketo veci na fitculte, tam by sa tvarili, ze poskodeny metabolizmus je konspiracia :D
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa silný » 17.08.2017

no ved jasne... poskodeny metabolizmus je bullshit, to len ludia nevedia počítať :D najma tí s nadváhou, co cvičia 3x weekly z toho raz na beziacom páse... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa mar55 » 17.08.2017

človek nikdy nevie kto to píše. V práci som to tiež počul, že majú na prd metabolizmus a kecy, a keď na nich človek pozrie, urobí si hneď obrázok o ich cvičení a stravovaní. Naopak, poznám typa čo cvičil a stravoval sa kvalitne, ale mononukleóza, či čo to mal a tie svinstvá, čo chvílku musel žrať mu asi fakt nepomohli na trávenie.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa homar » 01.01.2018

asi sa opäť po čase vrátim k intermittent fastingu... začínajú ma raňajky fakt srať, ale mám takú zvrátenú myšlienku skúsiť Warrior Diet (20/4), išiel to niekto? lebo leangains bolo fajn, ale toto by mi ušetrilo čas :D
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa silný » 01.01.2018

par krat sa mi stalo aj toto pri IF no nie cielavedome... :D z vlastnej skusenosti ale musim povedat, ze IF uz nikdy viac, max ked pojdem daku prisnu dietu na 2500kcal, lebo taky eating disorder, co som si pri IF vypracoval... este dodnes to na mne zanechalo nasledky, no ucel myslim, ze to vtedy splnilo,kedze cielom bolo schudnut ale to by som skôr pripisal vo velkej miere aj tomu, ze som zacal počitať kcal a marká...
silný

Príspevokod užívateľa Minimie » 02.01.2018

eating disorder? binge?
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa homar » 02.01.2018

silný: napíš niečo viac, fakt som zvedavý, aký eating disorder... myslím, že viacerým by také info pomohlo
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných