Intermittent Fasting - Leangains

Re: Intermittent Fasting - Leangains

Príspevokod užívateľa Halucin » 13.04.2019

Skončil som s IF a trávenie sa hneď upravilo :D
Halucin
Dátum registrácie: 13.02.2019
Cash on hand: Locked

Intermittent Fasting Leangains

Príspevokod užívateľa Tieshafen » 15.08.2019

K prerusovanemu postu 8/16 som sa odhodlal v suvislosti s pauzickou od siloveho treningu, kym nedam lave rameno a latissimus do 100 poriadku. Bezne rano nebyvam hladny, takze vynechat ranajky vlastne nebola az taka vyzva a prvych 5 dni prebehlo uplne v poriadku. Pocit hladu prichadza az po zjedeni prveho jablka pred obedom. Pred tym vypijem caj, kavu, caj. Ak ma niekto osobne skusenosti, co ocakavat, alebo comu sa vyhnut, podelte sa. ;

Obrázok ;-)
Tieshafen
Dátum registrácie: 15.08.2019

Príspevokod užívateľa silný » 15.08.2019

Vyhni sa prezieraniu a nesnaz sa zbytocne predlzovat fasting a setrit kcal pocas dna aby si sa na vecer mohol prežrať... Zo zaciatku zabava ale casom si koledujes o kvalitny eating disorder... V podstate budu na teba pozerat ako na chuja ked vyvalis tri porcie a stale budes nenažratý... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 683 krát

Príspevokod užívateľa titan123 » 27.11.2019

Moja skúsenosť: IFčko si idem posledné 3 mesiace (presvedčilo ma toto: https://fitnessrevolution.sk/prerusovana-hladovka/). Podľa smart váhy som klesol z 21% telesného tuku na 19,1, takže za mňa úplne super. Tiež sa mi zdá, že mám ráno viac energie.

Ďalšia super vec je to, že to jednoducho šetrí čas. Netreba si ráno nič chystať / variť, je to paráda. :D

Neviem, či to tu padlo, ale veľmi skvelá vec je aplikácia Zero (dostupná pre Android, aj iOS). Pekne tam vidno, koľko treba ešte vydržať, sú tam aj motivačné srandičky ako odznaky a tak. Tiež sa neplánujem vrátiť k normálnemu stravovaniu. :)
titan123
Dátum registrácie: 03.09.2018
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 27.11.2019

Aku mas vahu? Ja mam tu xiaomi a ked som bol na profi steoji mal som 12% a vaha mi ukazala 30%
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 239 krát
Bolo mu ďakované: 576 krát

Príspevokod užívateľa titan123 » 06.12.2019

Mal by to byť tento typ - Xiaomi Mi Body Composition Scale 2. Mne sa zdá, že to ukazuje dosť relevantne tie čísla.
titan123
Dátum registrácie: 03.09.2018
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.12.2019

To iste mam aj ja
Lebo sa mi nechcelo davat 7€ za meranie
Ale ked mi to ukazalo 20% rozdiel v BF tak ma to celkom nasralo
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 239 krát
Bolo mu ďakované: 576 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných