Intermittent Fasting - Leangains

Re: Intermittent Fasting - Leangains

Príspevokod užívateľa silný » 01.04.2017

vidis, problem detected, skus znova, tento krat s nutellou :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 34 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 01.04.2017

vidis, problem detected, skus znova, tento krat s nutellou :D
uz nie,silovo k.o. a kedze niesom 65kilovy bikinarik netreba mi to.ale vies ze sam tam si dam off od stravy,24h len voda na precistenie.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 152 krát
Bolo mu ďakované: 209 krát

Príspevokod užívateľa silný » 01.04.2017

viem, vela krat si to uz spomínal :007 ja som 24h+ vydržal len raz, tuším, že až dakych 30h to skoro bolo, no od vtedy som to viac nepodstupil :D do tych 20 este ok, ale aby som sa celý deň jedla nedotkol, to nvm ako by osm večer pri PC prežil :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa kupon » 05.04.2017

cus chlopy
kde tu najdem ten clanok? na prvej strane nieje...hodi mi tu dakto prosim odkaz nanho?
dik
kupon
Dátum registrácie: 10.12.2016
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 06.04.2017

cus chlopy
kde tu najdem ten clanok? na prvej strane nieje...hodi mi tu dakto prosim odkaz nanho?
dik
čau, na stránke leangains.sk by si mal nájsť všetko čo potrebuješ..
CaveMAN
Dátum registrácie: 15.11.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa kupon » 06.04.2017

Vdaka :)
kupon
Dátum registrácie: 10.12.2016

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 07.04.2017

a inak ten článok je v archíve, neviem prečo ho tam presunuli, nájdeš to presne tu: viewtopic.php?f=22&t=9706
CaveMAN
Dátum registrácie: 15.11.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa hemps » 13.04.2017

kazdemu sedi nieco ine, ja robim IF , fasting fazu mam 16-18 hodin a citim sa super. jem 2-3 jedla, cez vikend trenujem na lacno a mam kopu energie, lepsiu koncentraciu, jednoducho pocitujem len same benefity.
hemps
Dátum registrácie: 12.04.2017

Príspevokod užívateľa silný » 13.04.2017

ako dlho to uz takto praktizujes?
silný

Príspevokod užívateľa dusic » 14.04.2017

kazdemu sedi nieco ine, ja robim IF , fasting fazu mam 16-18 hodin a citim sa super. jem 2-3 jedla, cez vikend trenujem na lacno a mam kopu energie, lepsiu koncentraciu, jednoducho pocitujem len same benefity.
Medzi tvoje benefity asi optimalny rast svalstva nepatri, vsak? :)
dusic
Dátum registrácie: 28.09.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa hemps » 21.04.2017

Medzi tvoje benefity asi optimalny rast svalstva nepatri, vsak? :)
Nieje to moja priorita. Venujem sa kalistenike a gymnastike ale ze by sa u mna ziadna hypertrofia nekonala, to povedat nemozem. Ak sa na to mam pozriet z cisto estetickeho hladiska, tak mam dost atleticku postavu.
hemps

Príspevokod užívateľa hemps » 21.04.2017

ako dlho to uz takto praktizujes?
ak sa to pytas mna, tak odjakziva :D fakt, nikdy som nejedavala ranajky, desiatu som nosila domov :D takze tak.
hemps

Príspevokod užívateľa deadlift » 26.04.2017

Caute

Ti, ktori idete LG, robievate si preventivne prehliadky? Ja hej a vobec som nebol spokojny s hladinou cholesterolu. Nepamatam si uz roky, ale takyto bol priebeh vysky mojho cholesterolu.
Po sach vlnach - 5,2
Pocas carb back loading - 11,4!!!!!!!!!!! (ano, jedaval som viacej vajec so slaninou, co som nasledne pre istotu obmedzil na cca 3 tyzdenne). Prepol som stravovanie do LG
Pocas LG - 8
Pocas LG - 6,8
Pocas LG - 7,3
Pocas LG - 7,0
Chcem upozornit, ze HDL bol nadpriemer, LDL velmi vysoko, TG velmi nizko, co podla vysokej skoly internetu by mohlo byt aj OK.
IIFYM s ranajkami - 5,5
LG - 7,4 (Doktorka chcela predpisat lieky, tak som siel o tyzden opat na preventivku a zaradil ranajky)
IIFYM - 5,9!!!!. Za tyzden po zaradni ranajok to vyrazne pokleslo, doktora nechapala a tabletky zrazu nebolo treba
IIFYM - 4,9

Nasiel som blog s podobnym problemom.. https://www.quantifiedbob.com/2014/09/b ... r-results/

Ma niekto nejake vysvetlenie? Moze to byt fakt pravda, ze stravovanie LG mi zvysilo cholesterol, hoci by malo naopak znizovat? Samozrejme pokracujem v IIFYM, na LG som uz uplne zanevrel.
deadlift
Dátum registrácie: 14.04.2016

Príspevokod užívateľa Minimie » 01.05.2017

Ja si napriklad...myslim ze cely if je uplna kravina :cry: a stále stále sa s tym stretávam čoraz viac, ze v konečnom dosledku maju ludia vacsie a vacsie zdravotne problemy, nechutenstvo, hormonalne zmeny..mozno v diete este ok.. ale naberanie svalov naturalne este? :D :D :roll:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa Bogi » 01.05.2017

If ma podla mna vyznam do diety lebo v konecnom dosledku clovek menej zje ale aspon pocas feedingu ma uspokojivy pocit najedenia teda nema neustaly pocit hladu kvoli mensim porciam.Ale do objemu by som to nikdy nesiel.Smutne je ze fitcult o tom napisal clanok ako keby to bolo nieco revolucne.Sice vyvratili mytus ze treba jest kazde 2 hodiny a aspon 6 jedal denne lebo inak zacnu svaly "katabolizovat" ale zato spropagovali opacny extrem.Si pamatam tak cca 2-3 roky dozadu ked bol okolo toho velky boom a aj na tomto fore siel IF tusim skoro kazdy....
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní