Intermittent Fasting - Leangains

Re: Intermittent Fasting - Leangains

Príspevokod užívateľa mes1ac » 20.05.2013

konecne sme sa dockali..uz sa tesim ako to budem zajtra citat, ale uz teraz vopred velke dakujem
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Mato23 » 21.05.2013

Vdaka za ochotu to dat cele dokopy :007 dufam, ze to ludi oslovi alebo aspon zmenia trosku pohlad na niektore prilis zauzivane veci...IFkujem za 2 mesiace uz rok a nemozem si vynachvalit :)
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret.
Užívateľov profilový obrázok
Mato23
Dátum registrácie: 25.11.2010

Príspevokod užívateľa vlcince » 21.05.2013

paráda sjm fakt veľké díky za to, že si to dal dokopy :007 ...ja som na IF od februára a neviem si to vynachváliť, ku klasickému stravovaniu sa už nikdy nevrátim :D
môžem podať ešte jeden postreh k hladovaniu, že mne osobne to zlepšilo zdravie asi tak o 200 %, keďže som mal veľké problémy so žalúdkom a už boli také stavy, že prestanem s cvičením a IF som bral ako poslednú možnosť pokračovať v cvičení, keďže ma to baví...vlastne mal by som poslať Berkhanovi nejaký ďakovný list iba vďaka nemu cvičím ďalej :lol:
vlcince
Dátum registrácie: 26.11.2012

Príspevokod užívateľa zurinoo » 21.05.2013

Super článok :007 od februára idem LG (4mesiace) , za tu dobu na vahe -4kg nerobil som žiadne kardio čo som si nikdy pred tym nevedel predstaviť že dokažem schudnuť aj bez kardia (kardio robim posledne dva týždne) ! moc som do toho nechcel ísť ale som rád že som šiel určite stoji za vyskušanie , hlavne nemusim nosiť všade 8 obedarov , doprajem si v TG deň sladké a nemusim sa bať že priberem ... a to ani zďaleka nemam vyšperkovane na 100% :)
Flex Wheeler - “ Dvíhanie činiek v posilňovni je nesmierne zdravé, ale ak chcete byť kulturista a súťažiť na najvyššej úrovni, nemá to nič spoločné so zdravím.“
zurinoo
Dátum registrácie: 07.06.2011

Príspevokod užívateľa FnK » 21.05.2013

Tento clanok pomoze vela ludom tu aj v Cechach,a dufam ze aj v inych krajinach.O IF nieje vela clankov v preklade,a toto je urcite prvy,ktory je napisany viac obsirnejsie a dufam ze sa to tu bude dalej len rozrastat a siryt do povedomia tento styl stravovania.
excellent :007
IIFYM,len nepočítam kalórie
FnK
Dátum registrácie: 07.11.2010

Príspevokod užívateľa zurinoo » 21.05.2013

ešte som zabudol že za jedine minus tohto štylu stravovania je potreningova nalož jedla ... to čo dokažem zjesť v po TG jedle je neuveritelne ... druhy len krutia hlavami :D
Flex Wheeler - “ Dvíhanie činiek v posilňovni je nesmierne zdravé, ale ak chcete byť kulturista a súťažiť na najvyššej úrovni, nemá to nič spoločné so zdravím.“
zurinoo
Dátum registrácie: 07.06.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.05.2013

ono mne pri to mvadi jedina vec ..neviem si predstavit ..ze sa o siestej nadrbem jak skurvene prasa (s čim nemam problem) a potom si o siedmej dat obtahnute tielko /tričko popr. vlete bez triška a ist von :O
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa slim_shady » 21.05.2013

Teraz som si precital tento clanok... Dost zvazujem ist do tejto "diety" a pozdava sa mi to skusit nieco nove... mam len otazku... ze tento clanok a setky komenty su zamerane ako keby na dietu... daju sa pritom dosiahnut svalove prirastky? Lebo nemam moc tuku.. som dost hardgainer a teda chcem dalej co najviac priberat hmotu... je to premna primarny ciel pred zhadzovanim tuku kazdopadne by som chcel priberat cisto... je to vhodne aj premna aj ked ma mrychly metabolizmus a chcem hlavne pribrat?
slim_shady
Dátum registrácie: 04.02.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa junkman12 » 21.05.2013

Teraz som si precital tento clanok... Dost zvazujem ist do tejto "diety" a pozdava sa mi to skusit nieco nove... mam len otazku... ze tento clanok a setky komenty su zamerane ako keby na dietu... daju sa pritom dosiahnut svalove prirastky? Lebo nemam moc tuku.. som dost hardgainer a teda chcem dalej co najviac priberat hmotu... je to premna primarny ciel pred zhadzovanim tuku kazdopadne by som chcel priberat cisto... je to vhodne aj premna aj ked ma mrychly metabolizmus a chcem hlavne pribrat?
jasne, prispoosobis si kaloricky prijem podla svojich potrieb (hlavne potreningovy prijem) ;)
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Okej... ale ten fasting by som skracovat nemal vsak? Nechat ho cojaviem doobeda ale zaradit viacej sachrov a podobnych veci aby som to prisposobil sebe? :) Musim si o tom este viac nastudovat ale podstatne je to ze nezrat doobeda potom trening a potom mozem zrat az do vecera jak take prasa??
slim_shady
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 21.05.2013

Fasting neskracuj, ved si čítal jeho benefity ... Ak si hardgainer, tak si urč nejaký kalorický príjem a ten dodržuj ...ak budeš vidieť že sa stále len skvalitnuješ, tak si môžeš dovoliť pridať kalorie :). Ak budeš vidieť, že sa naopak zalievaš, tak uber ..... :)
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa Pekks35 » 21.05.2013

Okej... ale ten fasting by som skracovat nemal vsak? Nechat ho cojaviem doobeda ale zaradit viacej sachrov a podobnych veci aby som to prisposobil sebe? :) Musim si o tom este viac nastudovat ale podstatne je to ze nezrat doobeda potom trening a potom mozem zrat az do vecera jak take prasa??
veľmi zjednodušene áno :007
Pekks35
Dátum registrácie: 28.10.2012

Príspevokod užívateľa Joszef » 21.05.2013

Zalezi od treningu, ak trenujes fasted tak si daj 2 velke sach porcie a poslednu ti staci dat tvaroh, kazein.

a IFkari robite tu niekto samostatne aj kardio? Bavi ma behat ale neviem ako nastavit makra. Trenujem 4x do tyzdna split, ak zaradim 2x beh bude to v pohode? Jeden den volno. Mozem dat cisty feed vo forme ryza/zemiaky, mensia porcia?
Joszef
Dátum registrácie: 08.03.2013

Okej diki moc chlapci... este neco o tom nastudujem a idem na fasting ze co to povie :) Este zajtra nie nakolko mam skusku a neviem co by som dal taky hladny ale mozno to skusim uz odzajtra sak neni som zena :)
slim_shady
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Paťo22 » 21.05.2013

skvelý článok sjm- :007 hádam tu budú pribúdať ludia a všimnú si aj iné spôsoby ako robiť to, čo ich baví
Paťo22
Dátum registrácie: 14.08.2012

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných