Suplementácia pre ekonómov

Re: Suplementácia pre ekonómov

Príspevokod užívateľa Lupask » 15.03.2016

Ake zakladne suplementy treba? nechcem to nijak prehanat ale mat iba to, co potrebujem..cize: vitamin c, bcaa, glutamin, protein..
tri z tych styroch co si napisal su presne to co nepotrebujes. na zaciatok ti uplne bohate postaci dobry proteinak a multivitamin, pripadne este kreatin
Vitaminy pre ekonomov: prehladova tabulka pozri http://goo.gl/Yc81Nj
Zoznam roznych vitaminovych preparatov aj s cenami, + zinok, D3, karotenoidy a horcik
Užívateľov profilový obrázok
Lupask
Dátum registrácie: 14.09.2012
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 22.03.2017

Ake zakladne suplementy treba? nechcem to nijak prehanat ale mat iba to, co potrebujem..cize: vitamin c, bcaa, glutamin, protein..
Určite stačí nejaký proteín po tréningu (podľa mňa naj ISOlat, ale pre začiatočníka stačí aj obyč koncentrat), bcaa a Multi vitamín možno aj ten vitamín C..zvyšok je blbosť. Dbaj na stravu a tréning :007
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa miškofriško » 31.03.2017

Kreatín cena a účinok super doplnok pomáha to vo vytrvalosti a sile samozrejme netreba od toho čakať zázraky
miškofriško
Dátum registrácie: 26.10.2016

Príspevokod užívateľa Dantesss » 05.07.2017

Neviem či sa to hodí sem, ale chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s výrobkami od MyProtein. Majú celkom dobré veci za dobré ceny, až mi to je podozrivé.

Vďaka za každú info.
Dantesss
Dátum registrácie: 13.08.2009

Príspevokod užívateľa Minimie » 11.07.2017

Hej, majú veľmi lacné produkty, ale sama som ich niekoľkokrát skúšala a nikdy som nemala nijaké problémy...ok proťál mi asi fakt nechutil ':)
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa Pato23 » 11.08.2017

Neviem či sa to hodí sem, ale chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s výrobkami od MyProtein. Majú celkom dobré veci za dobré ceny, až mi to je podozrivé.

Vďaka za každú info.
No, neviem, či až také dobré ceny majú :) podla mňa ani nie, dajú sa veci zohnat aj ovela lacnejšie .
Slovákov zabíja závisť !
Pato23
Dátum registrácie: 16.06.2010
Bank: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 11.08.2017

Vďaka za každú info.
Na nete robili davnejsie testy znaciek a myprotein ojebaval jak u nas gym-beam. 40% v 75% proteine a podobne veci..
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa Stone » 12.08.2017

Vďaka za každú info.
Na nete robili davnejsie testy znaciek a myprotein ojebaval jak u nas gym-beam. 40% v 75% proteine a podobne veci..
Bolo by dobré to podložiť tým údajným testom, lebo pokiaľ ja viem, tak čo sa robili u nás testy, myprotein tam ani nebol a labdoor čo robil testy, tak vyrobky od myprotein dopadli cca najlepšie zo všetkých
Stone
Dátum registrácie: 10.10.2016

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 12.08.2017

Vďaka za každú info.
Bolo by dobré to podložiť tým údajným testom, lebo pokiaľ ja viem, tak čo sa robili u nás testy, myprotein tam ani nebol a labdoor čo robil testy, tak vyrobky od myprotein dopadli cca najlepšie zo všetkých
Bolo toho viac, nemam to ulozene...

Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa Stone » 13.08.2017

Tak to má od toho čo si napísal dobre daleko, hovorí sa tam o pár percentach pri čokoladovej prichuti, čo bolo prakticky v oficialnych testoch uplne normalne pri väčšine proteinov, že tam bola odchýlka viac percent, ale nepreháňaj a neporovnávaj to s gymbeamom, kde to bolo pomaly o polovicu. Nehovoriac o tom, že predsalen je väčšia doveryhodnosť testov robených "oficialnou" cestou, kde myprotein bol na tom vyborne, ako čosi, čo najdem v nejakej diskusii bez vobec nejakych podloženych veci. To mi príde smiešne.
Stone

Príspevokod užívateľa Lupask » 13.08.2017

hmm, oni si to poslali do nejakeho laboratoria ktore im to oskusalo Kjeldahlovou metodou...dost stara zalezitost, urcuje sa tym celkovy dusik.. narozdiel od napriklad Bradforda ktory uz vyzaduje troska pokrocilejsie vybavenie ako banky a kyselinky.. ale ok, je to standardna znama metoda, vysledky su zrejme spravne a reprodukovatelne
Nehovoriac o tom, že predsalen je väčšia doveryhodnosť testov robených "oficialnou" cestou, kde myprotein bol na tom vyborne, ako čosi, čo najdem v nejakej diskusii bez vobec nejakych podloženych veci. To mi príde smiešne.
len tak na okraj, ako by si si predstavoval tu 'oficialnu' cestu? co uz je dost oficialne? tak ci tak su to nejake laboratorne metody, tak ci tak sa to da velmi lahko ojebat ked chces, je to rovnako reprezentativne ako hocico ine co si precitas na internete.

ked mas ty alebo ktokolvek pochybnosti o zlozeni toho co sa predava, nech sa paci dajte podnet na Urad verejneho zdravotnictva aby to preverili, inak su to vsetko prazdne splechy do vetra
http://www.uvzsr.sk/index.php?option=co ... Itemid=130
http://biocare .sk /images/ Pravna-uprava-vyzivovych-doplnkov.pdf
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/ ... 32006R1924

a este vzdy su tu spotrebitelske zdruzenia ako je Dtest ktore robia naozaj nezavisle hodnotenia mnozstva vyrobkov. mozno oni by sa na to pozreli ked im to niekto navrhne https://www.dtest.sk/testy/c726-doplnky-stravy
Vitaminy pre ekonomov: prehladova tabulka pozri http://goo.gl/Yc81Nj
Zoznam roznych vitaminovych preparatov aj s cenami, + zinok, D3, karotenoidy a horcik
Lupask
Dátum registrácie: 14.09.2012
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Stone » 19.09.2017

haha, ty vieš načo odpovedáš, alebo len tak špliechaš do vetra ? Ja som odpovedal na prispevok kolegu, čo kydal na myprotein, aby to podložil niečim normalnym, nie jedna baba povedala a ty mi nato hento odpišeš ? Kde som ja čo obvinoval omg, si snad robiš srandu, čo chceš odomna, aby som podložil vlastne ? Predtym ako reaguješ, si aj trikrat prečitaj debatu, aby si vedel, načo odpovedaš.
Stone

Príspevokod užívateľa dem » 13.02.2019

Rich Piana - Strava vs Supplementy - Cz titulky https://www.youtube.com/watch?v=IY2Cb30UtSw&t=
dem
Dátum registrácie: 26.08.2018
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných