Diéta a chudnutie

Re: Diéta a chudnutie

Príspevokod užívateľa ElmerFudd » 28.03.2019

Ahojte chcel by som poradit.
Cvicim cca od roku 2011 a od roku 2008 sa venujem thaiboxu.i ked som mal aj pauzu od thaiboxu napr rok tak vzdy ma to chytilo niekedy som zas viac trenoval a zapasil,ale pozdvihat zelezo som chodil vzdy aspon 2x do tyznda,niekedy zas bolo obdobie ze som viac cvicil,menej trenoval a snazil sa nabrat objem,tu na fore som bol ako miro911 mam tam aj fotky zmien(neviem uz heslo )...v skratke kaloricky vydaj mam si myslim ze velky pretoze pracujem na stavbe,neni som zas uplne ze mukel ,ale hybem sa a robim...

mam problem s chudnitim a lahko priberam, a chcem sa poradit v com moze byt problem ??? ked chcem schudnut musim byt pod 100g sacharidoch ,70g tuku a cca 150 g bielkovin tie drzim non stop... ked to vsekto zratam je to cca 1600 kca???l co je podla mna dost malo... lenze ako nahle troska pridam sacharidy uz priberam na 2000 kcal mi vaha stupa hore a to dokonca aj ked trenujem 3x do tyzdna thaibox a 2x -3x do tyzdna cvicim a nie osm jediny co takto chalani trenuju a priberaju...

este by som podotkol ze mam 29 rokov,170cm a vzdy som mal docela dost tuku, najviac som mal 90kg(myslim ze by som sa tam lahko dostal keby drzim tych 2000kcal) momentlane to drzim na 78 ale aj tak som blato a voda nie je ani vidiet ze cvicim...

Myslite ze moje telo si proste navyklo za tie roky na kcal vydaj ?ked sa vracam v case ked som este netrenoval moc som toho nejedol a proste aj tak som bol tlsty... ked chcem schudnut musim ist ozaj nizky ten pocet kcal asi ako je pre zeny do diety ....presiel som si viacero diet(vlny,if,ratanie kcal) nizko sacharidova, napr aj 5 dni na 50g vikend 200 a cez tyzden zas... ... ked som v objeme siel aj cca 300g tak v diete som musel ist tak ci onak cca 100gsacharidov a ktomu kardio inac mi vaha stala na mieste...

myslite si ze sa s tym da daco robit? da sa dako upravit to aby som mohol prijat viac kcal ? lebo i ked sa snazim pomalicky navysovat kcal tak mi ta vaha idehore dost rychlo...alebo sa proste mam zmierit s tym ze ked chcem schudnut a udrzat daku letnu formu musim trpiet? ?? dakujem
ElmerFudd
Dátum registrácie: 27.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa mrYoda » 28.03.2019

a jes casto? mal by si nejakym sposobom nastartovat vlastny metabolizmus, mne kaloricky vydaj stupol z 1800 kcal na 3200 v priebehu 1 mesiaca, mam sice intenzivnejsie treningy, ale urcite som nejakym sposobom zlepsil vlastne vstrebavanie a travenie.. z 4 jedal denne mam 6-10 a je to citit
mrYoda
Dátum registrácie: 19.11.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa martin_b » 30.03.2019

chcem sa spytat, mam 88 kg, 180 cm, momentalne som schudol z 97 kg.. trenujem teraz 5x do tyzdna, 190 B, 250 S sach, 80 T.. posledne dni nejde tuk moc dole, mam este byt takto nastaveny alebo znizit sacharidy popripade pridat 2x tyzdenne kardio? dakujem

//e stravujem sa stylom IF leangains
martin_b
Dátum registrácie: 23.02.2019

Príspevokod užívateľa rapsic » 30.03.2019

Mozes ubrat ale iba sachre, popripade pridat kardio
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa martin_b » 30.03.2019

Skusim na dva tyzdne sacharidy este ponechat, zaradim 2x hiit po treningu, uvidim co to da, ak nepojde, znizim.

inak v RD by som ubral 50g S, bolo by to v poriadku?
martin_b
Dátum registrácie: 23.02.2019

Príspevokod užívateľa rapsic » 30.03.2019

Ano a ano
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa Krajinko » 02.04.2019

dobrý deň chcel by som sa spytat že ci mozem davat tento sirup v diéte ma 2kcal na 100ml
Prílohy
ShotType1_540x540.jpg
ShotType1_540x540.jpg (25.55 KiB) 552 zobrazení
Krajinko
Dátum registrácie: 14.04.2018
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.04.2019

A napadá ťa nejaký reálny dôvod prečo by si nemohol? Lebo mňa nie :) 2KCAL na 100ml je nič, šak kludne si v diete možeš dať aj Mojito, ak sa zmestíš do stanoveného KCAL príjmu...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa mrYoda » 07.04.2019

Nazdar borci, uz je to tyzden co som v rysovacke, % tuku klesa ale citim sa byt o dost slabsi s nizsim prijmom energie, takze som si zostavil taky mensi suplementacny plan, chcel by som vediet vas nazor nanho..tak objednal som kofein, ktory budem davat rano a pred fitkom, taktiez glutamin, ktory dam po prebudeni, po treningu a pred spanim, protein po treningu a nakoniec testosterol s biosterolom, tieto dva posledne len tak na skusku, chalani u mna vo fitku vraveli, ze s tym maju viac energie a citia sa byt stastnejsi, tak ze vyskusam :D
mrYoda

Príspevokod užívateľa silný » 07.04.2019

Ale na to sa vy.... Salbutamol za štvrtinu ceny a omnoho lepší účinok...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 07.04.2019

Nazdar borci, uz je to tyzden co som v rysovacke, % tuku klesa ale citim sa byt o dost slabsi s nizsim prijmom energie, takze som si zostavil taky mensi suplementacny plan, chcel by som vediet vas nazor nanho..tak objednal som kofein, ktory budem davat rano a pred fitkom, taktiez glutamin, ktory dam po prebudeni, po treningu a pred spanim, protein po treningu a nakoniec testosterol s biosterolom, tieto dva posledne len tak na skusku, chalani u mna vo fitku vraveli, ze s tym maju viac energie a citia sa byt stastnejsi, tak ze vyskusam :D
Testosterol a biosterol nekupuj, je to sice lacné, ale je to na nič. Glutamin- mal som chvíľu pocit že lepšie regenerujem ale asi to bol len pocit. A kofeín, no možno ten by som bral, ale nemyslím že má veľký význam. Mne pred istým časom ked som mal cca 130 kg zaberal obyčajný l-karnitin, ale hlavne som riešil stravu a nie doplnky
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa mrYoda » 08.04.2019

o glutamine som dost cital, ze pomaha aj podrzat hmotu pri rysovacke a zlepsi to o cosi ten regen, stravu si myslim, ze mam v pohode :)
mrYoda

Príspevokod užívateľa silný » 08.04.2019

ak máš stravu v pohode tak, ti glutamín netreba :)
silný

Príspevokod užívateľa M4t3S » 08.04.2019

o glutamine som dost cital, ze pomaha aj podrzat hmotu pri rysovacke a zlepsi to o cosi ten regen, stravu si myslim, ze mam v pohode :)
Glutamin je rovnako ako BCAA asi jeden z najvacsich marketingovych hypov a pritom su to totalne vyhodene peniaze a to nehovorim o tom testo/bio sterole ... ale ked sa mam priznat tak asi pred 7 rokmi som to tiez skusil lebo som sa o tom nikde nemohol nic docitat a boli to vyhodene peniaze.
Kup protein a kludne nechaj kofein aby bola nejaka energia pri treningoch a to bohate staci co sa tyka suplementacie na zaciatok
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa silný » 08.04.2019

Šiel by som potom do dákej predtreningovky alebo mne sa celkom osvedčil aj Thrash, čo sa dá kúpiť aj tuná v eshope... je to síce skôr spalovač ale je tam mrte kofeínu, yohimbín, ephedra extract, takže to nabudenie tam je cítiť... ;) už dávku každý podla seba musí odhadnuť, ja osm dával 3 tablety predtreningom :)
silný

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných