Diéta a chudnutie

Re: Diéta a chudnutie

Príspevokod užívateľa mar55 » 30.12.2018

Trosku off topic, ale mierne ma to rozculuje u beznej populacie. Dalsi taky clanok:
https://dennikn.sk/1236539/schudol-85-k ... rV-rkJPOKc

Zas dalsi blb, co schudol a vysekal sa s bicepsom na velkost, ktoru som mal este na strednej. Ludia sa idu pos**t z toho, ked tlstoch vyseka a zacne sa hned tvarit ako trener, ale ked cvicis x rokov a drzis sa i v slabsich momentoch na akej takej urovni, tak sa samozrejme nepocita :D.
Len tak sa stazujem do eteru, mam uz trochu po krk tychto "schudol som a budem vam robit trenera, lebo viem najlepsie ako to funguje", pokracujte dalej :D
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 30.12.2018

Normál. Tihle lidi, co se zkurví vlastní vinou a pak se z toho dostanou, sklízí ve společnosti velký obdiv. Za chvíli je začnou dávat na poštovní známky. To samé bývalí feťáci.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 231 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 01.01.2019

Trosku off topic, ale mierne ma to rozculuje u beznej populacie. Dalsi taky clanok:
https://dennikn.sk/1236539/schudol-85-k ... rV-rkJPOKc

Zas dalsi blb, co schudol a vysekal sa s bicepsom na velkost, ktoru som mal este na strednej. Ludia sa idu pos**t z toho, ked tlstoch vyseka a zacne sa hned tvarit ako trener, ale ked cvicis x rokov a drzis sa i v slabsich momentoch na akej takej urovni, tak sa samozrejme nepocita :D.
Len tak sa stazujem do eteru, mam uz trochu po krk tychto "schudol som a budem vam robit trenera, lebo viem najlepsie ako to funguje", pokracujte dalej :D
hej lebo SUCCESS story lepsie predava, "on bol ako ja", vie cim som si presiel atd. tak na tom ryzuju aj ked o tom vedia dokopy prd, nijak sa v tom hlbsie nevzdelavaju. Mam podobny pripad v okoli, chalanisko cvicil asi 1-1,5 roka vek cca 16-17, dost arogantny namysleny. Chcel ist na sutaz tak ho trenoval jeden chalan ktory sam bol na nejakej sutazi, hoci sa neumiestnil nejak vysoko. S naturalnym progresom za 1-1,5 roka cvicenia + rysovacka na x tyzdnov ti moc sance na vyhru nezvysia ale budis, vyskusal nevyhral a bolo.

Suma sumarom:
Aktualne +- 2 roky cvici, pol roka bol pod dohladom niekoho (trenoval s nim len 2x do mesiaca), spravil si trenersky kurz a dnes je pan trener :D Ako ja tomu nerozumiem, jedna vec je moja zodpovednost za sameho seba a ked sa ja dokurvim, tak budem dokurveny, ale druha vec je zodpovednost za niekoho druheho... a stylom akym chlapec cvici, ego lifting at its finest.

A uplne najlepsi su ti treneri co ukazu klientovi kruhac pustia stopky a chatuju si na messengeri kym to klient odcvici, a ty len pozeras ze s vlastnou vahou drepuje a kolena prepadnute dovnutra, ploche nohy, a zo strany trenera ziadna korekcia ci pozmenovak cviku...
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 09.01.2019

Jj, tychto bohuzial stretava clovek furt :). Teraz nastastie uz cvicim v posilke v praci vacsinou, tak sa na nich aspon nemusim pozerat...specialne pri technikach mrtveho tahu :)
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa efraim » 10.01.2019

A uplne najlepsi su ti treneri co ukazu klientovi kruhac pustia stopky a chatuju si na messengeri kym to klient odcvici, a ty len pozeras ze s vlastnou vahou drepuje a kolena prepadnute dovnutra, ploche nohy, a zo strany trenera ziadna korekcia ci pozmenovak cviku...
To je preto, lebo teraz robí trénera hocikto, aj šesťdesiatkiloví kokotkovia s pivným bruchom....
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.01.2019

výzor je zase druhá vec, šak ako vyzera Hany Rambod alebo Winklaarova babka... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Tak dobre, Winklaarova babka je top :-) Ale trénera teraz robia chalani, čo majú odcvičené cca pol roka aj s prestávkami, ale spravili si kurz...
efraim

Príspevokod užívateľa rapsic » 10.01.2019

Ak odcvicil pol roka +ucast mens physique v kulturnom dome vo Fekisovciach tak to ma uz pravo robit aj seminar
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Áno, potom sú už králi .
safe_image.jpg
safe_image.jpg (15.8 KiB) 457 zobrazení
efraim

Príspevokod užívateľa rapsic » 10.01.2019

Ja pevne verim ze ludia vyberaju podla nejakych kriterii co by mal minimalne splnat trener
Ja chapem ze nejaky lokalny fitnesaci sa toho celkom chytnu hlavne na jar atd,
Nevedia sa nikde zamestnat tak si ide vysibat na velku noc od babky na kurz trenera
A neskor tam poletuju vo fitku s tetulami ktorim napisal jedalnicek na 900kcal v solo bielkovinach.
A hovori im ako zeny nemaju cvicit hrudnik lebo aj tak tam nemaju svaly. A nech sa nepytaju preco maju to a to v jedalnicku proste mu musia verit....
Ale tak jebat, lebo kazdy si zaplati toho koho uzna za vhodneho,...
Dalsi su taky co im ludia veria kedze maju odsutazene atd doma plno poharov, a naturalovi tam supnu rastak clen a propik aby stiahol tych 14%tuku inak sa neoplati sypat
Potom taky co od vas zobral 4000e a tyzden pred sutazou vam chyba este tak 6tyzdnov diety lebo sa na vas vyjebal v priprave lebo medzitym ojebaval dalsich 15tich

Vsetko vyssie spomenute su true story, ano aj take mate zazitky, preto vyberajte s rozvahou a rozumom
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 10.01.2019

Vsak po fb je par slavnych ktori mali 2 jedalnicky muzsky a zensky, nazyvali to "jedalnicek na mieru" a trening na mieru a ked sa stazovali ze ako je mozne ze ma to iste co jej kamaratka ked su v proporciach a teda aj cieloch uplne odlisne tak na nu navrieskal v telefone ze ci ma ona trenersky kurz alebo on... Jedalnicek na mieru za 70€ aka Dankov jedalnicek.
btw videl som aj jedalnicek na 582 kalorii/den ako dietny pre zenu. Cele telo plakalo trpelo, v treningovy den o trosku viac sacharidov... akoze take wtf ze az.

celodenny prijem:
30g B
65g S
20g T.

edit: sekol som sa bolo to 700, ale malicko bielkovin ledva 40.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 14.01.2019

btw videl som aj jedalnicek na 582 kalorii/den ako dietny pre zenu. Cele telo plakalo trpelo, v treningovy den o trosku viac sacharidov... akoze take wtf ze az.

celodenny prijem:
30g B
65g S
20g T.

edit: sekol som sa bolo to 700, ale malicko bielkovin ledva 40.
To budu asi ti co sa riadia principom - "ak to nejde treba ubrat kalorie a pridat zataz" :D
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Lipton » 16.01.2019

Preboha toto je akože reálne? Nechce sa mi veriť že ľudia niečo takéto robia... Ved len na raňajky mám 2nasobok ked chcem
Lipton
Dátum registrácie: 04.02.2018
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Celaskon » 21.01.2019

Bohužiaľ asi áno...
Celaskon
Dátum registrácie: 16.06.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Krajinko » 23.01.2019

Dobrý deň chcem sa spýtať. Ze ci sa da schudnúť tuk bez počítania si kalórií. A váženia si jedla.? Ďakujem
Krajinko
Dátum registrácie: 14.04.2018
Poďakoval: 6 krát

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných