Diéta a chudnutie

Re: Diéta a chudnutie

Príspevokod užívateľa lizbo » 09.12.2016

Bohužial, asi nikdy nezabudnú na vlny, pretože vždy tu sú super úžasní tréneri, ktorí im ich s radosťou naordinujú. :-(
Jedna nemenovaná fitnesska, ktorá tento rok vyhrala majstrovstvá sveta vo svojej kategórii, trénuje jednu kamarátku. Chcelo sa mi plakať, keď som videl tréning a ten jedálniček, ktorý pre ňu zostavila a nechala ju dokolečka dokola jesť a cvičiť 4 mesiace to isté.. a teraz jej pre zmenu naordinovala vlny. :D
tak ked nie vlny, tak aka dieta je podla Teba ta najlepsia.... Mne vlny uplne vyhovuju, je to sice brutal monotonne, ale na mna ucinne. Tuk ide krasne dole.... ale ak mas nieco lepsie, prijemnejsie, tak sem s tym... :-)
lizbo
Dátum registrácie: 25.11.2010

Príspevokod užívateľa silný » 09.12.2016

stačí kaloricky deficit, ked chces chudnut...
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Been thanked: 4 times

Príspevokod užívateľa ADM » 09.12.2016

NO HEJ, NO URČITE! :D
ADM
Dátum registrácie: 22.10.2012

Príspevokod užívateľa mar55 » 10.12.2016

Lizbo: Bolo to myslene tak matkom, ze ty ides aj tak uz kaloricky deficit ak ides vlny, ale staci ti denne udrziavat deficit bez ohladu na striktny rozpis vln
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa noGainz » 10.12.2016

a hlavne ked uz "vlnite" tak to prosim nerobte uplne random bez ziadneho hlbsieho odovodnenia "len aby ste sokovali telo a ono sa od strachu vysralo z tuku"
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015

Príspevokod užívateľa hladac » 14.12.2016

Ludia mate nejake rady ako zhodit posledne gramy tuku ? Idem dietu uz niekolko mesiacov pas som zhodil z 87cm na 77, na spodnom bruchu tam este trosku chyba k dokonalosti. Mam pocit, ze ak dam sacharidy nad 150g tak to nasaje tuk na bruchu. idem niekolko krat tyzdenne kardio rano hodina a poobede posilka a znovu cca 20 az 30 min kardio. Kalorie mam momentalne -600kcal pod mojim normalom. Je to tak cca 200kcal nad bazalom, no neviem ci mam ist az na hranicu bazalneho metabolozmu aby nebol po diete velky jojoefekt.
Beriem momentalne 2x denne na lacno pred treningom a poobede po 2g L_karnitin tatrate, 50mg synefrinu, 200mg kofeinu, 90mg salicinu( z vrby extrakt, prirodny aspirin) + k tomu po novom aj 2 krat denne po 100mg forskolin.
Ked sa chudutie zastavilo ,tak som na par dni zvysil kalorie na moj normal, ubral tuky, zvysil sacharidy a po par dnoch ked som zas ubral kalorie tak som znovu chudol, ale tieto posledne doslova gramy sa drzia ako kliest. Mohla by pomoct CKD bez sacharidov ? Bez sacharidov je mi ale dost blbo, skusal som teraz 2 dni byt na 50g sachrov a k tomu som 2 krat denne cvicil ale bol som jak chodiaca mrtvola bez energie.
hladac
Dátum registrácie: 10.07.2016

Príspevokod užívateľa noGainz » 14.12.2016

-600kcal pod tvojim normalom? akoze pod hodnotou kalorii na ktorej udrziavas vahu? idealne asi ak hodis foto, ale to ze pojdes pod bazal nema nic spolocne s jojoefektom po diete - ten nastava ked nezvladas obdobie po diete ty, nie tvoje telo .
noGainz

Ano, hodnota na ktorej udrziavam Vahu. Hodnota je cca 2600kcal , chudol som na 2400 , potom som 2x denne cvicil, potom som musel ubrat na 2200, potom 2000kcal , nizsie som uz radsej nechcel ist aj ked moj bazal je cca 1800kcal. Radsej som dal sacharidy pri 2000kaloriach do 50g a cvicil som 2x denne ale mal som z toho fakt depku. DIetujem uz asi 5 mesiacov a rad by som to dotiahol do konca , zhodit vsetok tuk a uz nepriberat ako magor ked som jedol vsetko mozne a tesil som sa z kazdeho kila na vahe ( akurat ze vsetko bol tuk) Jedna moznost tu je co som neskusal a to CKD, zeby som necvicil cely tyzden a kalorie mal na cca 1900kcal s cca nulkami sacharidami. Ale za ten cas som pozoroval jednu vec, ze pokial dni necvicim a iba mam nizko kalorie a sacharidy okolo 150g tak nechudnem ( metabolizmus mi nejako z tukov neberie)
A tu fotky, snad je tam dostatocne vidiet to coho sa chcem zbavit :
http://img24.cz/images/02275128535205304460.jpg" target="_blank" target="_blank" target="_blank
http://img24.cz/images/83321475549818134093.jpg" target="_blank" target="_blank" target="_blank
http://img24.cz/images/19969278240414098590.jpg" target="_blank" target="_blank" target="_blank
hladac

CKD nie je nic zazracne z coho by si schudol viac ako z normalneho deficitu. osobne ak chces udrzat svaly a uzit si aspon semtam trochu energie v gyme, radsej by som siahol po tukoch ako po sacharidoch. Na druhej strane podla fotiek vyzeras uz patricne lean, 5 mesiacov je uz ale prilis si myslim, dietovat dlhsie ako 12 tyzdnov pokial nejdes na sutaz je kravina, ak chces v dlhodobom horizonte pribrat nejake svaly, nemozes byt pol roka v deficite.

ked sa ti zastavi chudnutie vacsinou je to z 3-4 dovodov:
1. naberas svaly a chudnes tuk ( ak nie si zaciatocnik a si 5 mesiacov v deficite tak na 99% toto ignirouj
2. mozno stracas tuk ale drzis vodu, for whatever reason ( stres, vacsinou zeny, takze asi tiez nie )
3. nechudnes lebo jes viac ako si myslis (nemusis o tom vediet ani to robit naschval, alebo proste neratas ako 98% ludi tie kolace ktore nikto nevidi - na tomto bode z mojej skusenosti sa najde 97,6% ludi)
4. adaptacia organizmu na nizsiu vahu - musis znizit kalorie alebo pridat aktivitu

osobne by som sa na tvojom mieste na par tyzdnov vysral na dietu, hodil kalorie minimalne na tych 2500, snazil sa nabrat svaly a chut a potom sa do toho pustil znova. ak nemas fotenie/sutaz, je to zbytocne
noGainz

1 a 2 druhy bod to asi nebude, 3. ti tiez nie, pocitam si vsetko este aj kazdy gram glutaminu a bcaa, aj zeleninu, vsetko co dam do ust si najskor odvazim a zapisem. Niekedy si aj schvalne zapisem o daco menej , koli moznej nepresnosti zivin v tabulkach potravin.
4. moze byt, skusim este potiahnut aspon dva tyzdne, lebo zajtra mi pride yohimbine pojdem ho dva krat denne pred treningom spolu z ostatnami zlozkami co som napisal. Ak nezaberie dam kardio rano a vecer po hodine, a po obede dam na hodinku trening + pol hodka kardio. Ak uz potom tuk nezmizne tak uz asi nikdy :)

Ano som uz chudy mal by som ist priberat, ale budem mat lepsi pocit ked ten tuk odstranim. A budem vidiet pri priberani na sebe pri dodrzovani stravy zmeny . Lepsie je vidiet zmeny v svalstve ked ho nezakryva tuk. A ja chcem dost zamakat aj na bruchu lebo to som velmi dlho flakal a necvicieval, takze pokial ho bude zakryvat tuk nebudem tak vidiet vysledky.
Kalorie aj ja tak planujem zvysit na tych cca 2500 na dva tyzdne, ak to bude ok, tak budem pomalicky po tyzdni az dvoch pridavat 50 kalori , az sa dostanem na cca 2700. To by mohlo byt na velmi kvalitne priberanie pri mojej vahe idealne. 3g Bielkovin na vahu , 3 az maximalne 4 g sacharidov na vahu a zvysok tuky. Vsetko budem pocitat, aby som sa nedostal na povodne hodnoty pasu ako som mal pred dietou. No a ak by ma nahodou malinko zalialo a bude uz pomaly leto, tak dam znova dietku. Ale ako som uz pisal, tuk z pasa musi ist prec, snad je z fotiek vidiet, ze inde na tele uz takmer nie je. Kaliper skoro vsade okrem pasa ukazuje 4mm . A na tom pase 8mm. Keby to kleslo aspon na tie 4mm , nech som na cca 4% tuku :D
hladac

ak si natural na co ti su 4% tuku? mas frajerku? co sa ti nechce trtkat? akoze realne si povedz ci ti to stoji za to sa tahat na take nizke percenta - na 4% urcite budes musiet ist minimalne na bazal ak nie pod, a s tym ocakavaj vsetky negativa s tym spojene. pri tom ako si teraz na tom mas idealnu prilezitost kvalitne naberat hmota, nevidim moc zmysel sa dojebavat tak aby si potom zas sa z toho spamataval.
noGainz

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 14.12.2016

... a co ked mas genetiku naprd a uklada ti tuk nerovnomerne a vsetko rve do spodneho brucha? Co spodny chrbat, slachovity? A komu chces tie 4% tuku ukazovat? Zimnej bunde? Akurat tinbude zima jak hobado a budes nachylnejsi na choroby. Vykasli sa na to, hod si zatial lean bulk a basta.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Viem, ze v okoli bazalu alebo pod by som sa uz dodrbkaval , preto skusim este nechat tych 2000kcal ale mozno pridat este jedno kardio. No inak libido uz mam teraz extremne male takmer nulove, a lamal som si hlavu , ze preco . Cize to je nizkym percentom tuku ? Sorry zle som to napisal, nemusim mat 4% o to mi nejde, ide mi o to aby som nemal pokryte svaly na bruchu vrstvou tuku. Ak budem mat na pase minimum tuku, tak neni dolezite kolko % tuku budem mat v priemere z celeho tela. Som ochotny do konca roka este poskusat pozhadzovat co sa bude dat . Potom si budem zlepsovat formu. Nezhaduje sa lepsie posledny tuk formou kardia HIIT ako pomalym nudnou klasikou ? 3x denne dat HIIT po 15 min plus posilka nebude mat lepsi efekt na spalovanie ako klasicke hodinove kardia ? Ehm, ale ak dam Yohim tak to bude sranda na tom HIIT, snad by ma nekleplo pri tak vysokom tepe.

DanteUnchained: ano mam nahovno genetiku zvysok tela som mal aj pred dietou tenky chudy a na pase a na spodnom chrbate obrovske guce sadla. A pritom Nohy , ruky prsia tenke jak pastelky. Prave preto som sa rozhodol zhodit vsetko a zacat odznova, tento krat uz nedam na rady inych , ze najlepsie sa pribera z gaienra. A tak som ich vydrbal za svoje " objemovky prasaciarske" niekolko desiatok kil. S tou zimou je to na pecko , aj ked sedim za PC musim mat TERMO a MIKINU :D
hladac

Príspevokod užívateľa silný » 14.12.2016

Ono podla mna ak mas na prd genetiku ako vravis a zhodis aj to spodne brucho s obrovskym usilim, pripafne este dakym dopingom... tak aj tak ked potom nabehnes na lean bulk, tak ako prve to pojde naspat prave tam... ako natural bez tuku naberat budes len veelmi velmi tazko a tak isto voda pojde ako prva do brucha... tiez mam na hovno genetiku a pasujem sa s niecim podobnym... a to uz to niaku dobu ani nejdem naturalne :D
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Been thanked: 4 times

Príspevokod užívateľa berzerker » 15.12.2016

Podlamna to uz tiez nechaj tak, neoplati sa to kvoli tym par sunkam na bruchu. Inak mozes este skusit yohimbin na zhodenie poslednych suniek, ale casto byva z neho uzivatelom zle.
Skor by som pomaly zacal zvysovat kalorie a snazil sa uz naberat pomerne cisto, ale nejakej vode sa nevyhnes. To so zaradenim HIIT nameisto normalneho kardia je tiez dobry napad, len to neprehnat - HIIT je podstatne narocnejsi na rege ako obyc. kardio.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných