Carb Back-Loading

Re: Carb Back-Loading

Príspevokod užívateľa neznamy » 07.02.2014

praveže chcem ist bielkoviny a tuky 2:1 viem že celkom slušne to ide dole pri 2000kcal na den tak by som chcel ist konštantne 200g bielkovin,100g tuku,50g sacharidov

nikde som nepísal že pojdem natty :P
Nezabudni na glukoneogenezu, t.j. Premenu bielkovín na glukózy, ak má telo nedostatok sacharidov... Skôr by som išiel na menej bielkovín a viac tukov, zdravých... A sacharidy máš aj skryte pozorne študuj zloženie vyrobkov...

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
neznamy
Dátum registrácie: 24.01.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa tilter » 07.02.2014

dzino ak nechces prijimat vela bielkovin tak chod keto dietu, to vyrazne obmedzuje glukoneogenezu ak tomu spravne chapem... ak nechces byt v ketoze tak praveze by som zvysil na cca 50% tvojho denneho kalorickeho prijmu, lebo ku GNG dojde tak ci tak ... opravte ma ak sa mylim
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa brassers » 07.02.2014

uplne zbytocne to tu riesite dopodrobna, vyzera to tu ako pubmed forum, toto je o CBL. uz sme dost offtopic

nech si dzino robi, co chce. podla mna taka dieta je tak na dve veci, najma co sa tyka optimalnej prezervacie svalovej hmoty ci vykonu vo fitku. ale kedze to druhe jeho ako cloveka orientovaneho skor na physique prilis nezaujima, tak to moze ignorovat. akurat je podla mna skoda pri zakladnej sypke obmedzovat prave prijem sacharidov, ale tak kazdy ma na to iny nazor
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
Užívateľov profilový obrázok
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa neznamy » 08.02.2014

uplne zbytocne to tu riesite dopodrobna, vyzera to tu ako pubmed forum, toto je o CBL. uz sme dost offtopic

nech si dzino robi, co chce. podla mna taka dieta je tak na dve veci, najma co sa tyka optimalnej prezervacie svalovej hmoty ci vykonu vo fitku. ale kedze to druhe jeho ako cloveka orientovaneho skor na physique prilis nezaujima, tak to moze ignorovat. akurat je podla mna skoda pri zakladnej sypke obmedzovat prave prijem sacharidov, ale tak kazdy ma na to iny nazor
Podľa mna je to individuálne a treba vyskúšať čo komu pasuje a nejesť podľa nejakých plánov... Bol to len tip... A pokial ide o GNG tak áno dôjde k nej, ide len o to že čím viac bielkovín, tým viac sa ich premení... Nadbytok si telo zmení na glukozu

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
neznamy
Dátum registrácie: 24.01.2014

Príspevokod užívateľa Matubody » 19.06.2014

Zdravím vás,v CBL by bolo vhodné zaradiť sojový izolát?Dalej ako je to s mliekom?Hodí sa do low carb dní?Pýtam sa to kvoli sacharidom čo obsahuje a ešte by ma zaujímala kur.pečienka vďaka za odpovede.
Matubody
Dátum registrácie: 12.06.2014

Príspevokod užívateľa hardin » 20.06.2014

ked som si to precital, ja osobne nerozumiem ani jednej otazke, preco sa to pytas :D
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa Matubody » 20.06.2014

No chcem vedieť či možem tieto potraviny v prvej ULC faze...
Matubody

ULC neviem co je, ale soja a pecienka su proteiny, kazdy kto cvici, tak dava proteiny, preto mi ta otazka pride divna a mlieko ma trochu sacharidov, ak to zaratas do svojho denneho prijmu, tak preco by si nemohol?
hardin

Príspevokod užívateľa Matubody » 20.06.2014

Asi si nečítal prvú stranu tejto témy,pretože ULC je to obdobie kedy prijímaš len tuky a bielkoviny a minimum sacharidov skoro nič,a to som chcel vedieť či v tomto období smiem prijať mliečnu bielkovinu keď obsahuje sacharidy .
Matubody

tak s pecienkou a soja protakom je to jasne, mlieko obsahuje trochu sacharidov, cize ked mozes trochu prijat, tak mozes aj mlieko podla mna
hardin

Príspevokod užívateľa Sonny94 » 19.01.2015

ahojte, chcel by som skúsiť tento typ stravovania, no cvičím ráno a neviem či som správne pochopil to stravovanie.
-deň bez tréningu preskočím raňajky, potom som na B+T a jem sacharidy s vysokým GI až večer
-v deň tréningu si dám ráno kávu, cvičím, po tréningu banán a potom som už len na B+T?
Sonny94
Dátum registrácie: 08.03.2013

Príspevokod užívateľa johnie » 20.01.2015

Mozno to uz bolo spominane alebo nie,no chcem sa spytat po 10dnoch ako pokracujem 10dni znovu bez S alebo uz si to striedam v zavyslosti od tvrdeho treningu ? dakujem za odpoved
johnie
Dátum registrácie: 12.06.2012

Príspevokod užívateľa skriatok » 20.01.2015

Keby chcem skusit CBL, ale chodim cvicit rano/doobeda tak potom po treningu jest len B+T a sachre az vecer? ;) a je teda lepsie dat napr ryzu + nieco s vysokym GI ;)...alebo skusit radsej CNS? Skusal niekto s tymto aj naberat?
skriatok
Dátum registrácie: 27.06.2012

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných